Günlük Kariyer Burç Yorumları 13 Temmuz 2023

Sevgili okuyucular, bugün burcunuz kariyer yolculuğunuzda size yol gösteriyor. İş hayatınızda daha fazla başarı elde etmek için astrolojik ipuçlarını takip etmek isterseniz, doğru yerdesiniz. Günlük kariyer burç yorumları size motive edici ve ilham verici bir bakış sunacak!

Koç Burcu

13 Temmuz 2023 Perşembe Koç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Gelir sektörünüzden ayrılmadan ve Mars’ın hafta başında iş sektörünüze dönmesinden bu yana ilk ziyaretini tamamlamadan önce Ay, bazı beklenmedik, şans eseri veya eureka anlarını tetikleyebilecek gelir ve kariyer cephelerinde gezegenlerle temas kuruyor. Para için keskin bir burun bırakmanın yanı sıra, bu size gelir, iş ve kariyer cephelerinde heyecan verici bir şeyler inşa etmenin ipuçlarını bırakacaktır.
Koç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu

13 Temmuz 2023 Perşembe Boğa Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Bu yıl ilk kez, Ay boş bulmak için gelir sektörünüze dönebilir, ancak Merkür’ün ayrılmasından sadece 16 gün sonra yararlanılacak çok şey olacak. Merkür ayrıldığından beri köprünün altından çok sular geçti, ancak bu size para için akıllı bir kafa bırakırken, Ay artık bunu para için keskin bir burun ile tamamlayabilir.
Boğa burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


İkizler Burcu

13 Temmuz 2023 Perşembe İkizler Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Merkür’ün gelir sektörünüzden ayrılmasından iki gün sonra, Güneş, yılın mali çitinin gelir tarafındaki tüm gezegensel etkinliğin ne olması gerektiğiyle ilgili son 10 gününe giriyor. Bunun yerine, bağlılığın kraliçesi asteroit Juno’nun Eylül’e kadar kalması ve önümüzdeki hafta bir Yeni Ay’ın bir joker karakter olması muhtemel olması nedeniyle, hala seçeneklerinizi keşfediyorsunuz.
İkizler burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu

13 Temmuz 2023 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mars gelir sektörünüzden ayrıldığından ve Merkür ve onun akıllı para hırsı burada onun yerine geçtiğinden, Venüs doğrudan hareketle son 10 gününe girerken frenleri uygularken, her türlü aciliyet buharlaşıyor. Güneş hala 10 gün uzakta ve tam da Venüs geri hareket ederken geri dönecekken, bu size acele etmemeniz için güven veriyor.
Yengeç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu

13 Temmuz 2023 Perşembe Aslan Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Haftanın başında gelir sektörünüze dönen Mars’tan bu yana kariyer sektörünüze ilk ziyaretini tamamlamadan önce, Uranüs ile hizalanacak ve iş sektörünüzde Plüton ile dostane bir açı oluşturacak. Bunlar, Mars’ın önümüzdeki altı buçuk hafta boyunca yakından çalışacağı gezegenlerden ikisi, size gelir, iş ve kariyer cephelerinde karşılaşacağınız şeylerin tadına varmanızı sağlayacak.
Aslan burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu

13 Temmuz 2023 Perşembe Başak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, Merkür’ün 16 gün önce buradaki tüm gezegensel aktiviteyi sonlandırmasından bu yana kariyer sektörünüze ilk ziyareti için geri döndüğünde, işlerin finansal olarak değiştiğini görmek olacak. Yılın ilk yarısı, sahip olduğunuz her şeyi iş ve kariyer cephelerinde yaptığınız her şeye koymakla ilgiliyken, Ay gelir cephesinde ilk hareket işaretlerini bulmak için geri dönüyor, ancak daha pek çok şey var.
Başak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu

13 Temmuz 2023 Perşembe Terazi Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay düğümleri önümüzdeki hafta iki para evinizden ayrılmadan önce finans sektörünüze son ziyaretini tamamlamadan önce, Ay son saatlerini sürpriz, eşzamanlılık ve beklenmedik gezegen Uranüs ile hizalı olarak geçirecek. Haritanızın son saatlerinde sezgisel ve yaratıcı bir bölümünde Mars’a dostça bir açıdan baktıktan sonra ve finansal güveniniz, içgüdüleriniz ve hayal gücünüz çoktan ateşlenmişken, beklenmedik, şans eseri veya eureka anlarına açık olun.
Terazi burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu

13 Temmuz 2023 Perşembe Akrep Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Bu yıl ilk kez Ay, burada hiçbir gezegensel aktivite bulamamak için finans sektörünüze aylık ziyareti için geri dönüyor. Merkür’ün gitmesinden bu yana sadece 16 gün geçti, bu da para için akıllı kafasına geri dönmeyi ve bunu Ay’ın keskin finansal içgüdüleriyle birleştirmeyi kolaylaştırıyor, çünkü hem kontrol etme hem de yarım kalmış işleri halletme şansı elde ediyorsun.
Akrep burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu

13 Temmuz 2023 Perşembe Yay Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Hafta başında Mars kariyer sektörünüze döndüğünden beri çalışma sektörünüze ilk ziyaretini tamamlamadan önce Ay, Uranüs ile hizalanacak ve gelir sektörünüzdeki Plüton ile dost bir açı oluşturacak. Bunlar aylık olaylar olabilir, ancak Mars artık onun önümüzdeki aylarda bu gezegenlerle yakın çalışmasını sağlayacak ve size gelir, iş ve kariyer cephelerinde karşılaşacağınız şeylerin tadına varacak bir ortaklığın parçası.
Yay burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Oğlak Burcu

13 Temmuz 2023 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Hafta başladığından beri Mars finans sektörünüzü terk etti ve Merkür geri dönerek finansal cephedeki dinamikleri değiştirdi. Mars’ın para meselelerine kaba kuvvet yaklaşımının yerini Merkür’ün para için akıllı kafası alırken, Venüs’ün 10 gün içinde geri hareketinden önce yavaşlaması ve Güneş’in önümüzdeki hafta sonlarına kadar geri dönmemesi ile aciliyet ortadan kalktı.
Oğlak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kova Burcu

13 Temmuz 2023 Perşembe Kova Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mars, finans sektörünüzde yalnızca üç gündür, ancak Ay’ın dostane bir yönü, yalnızca finansal güveninizi, içgüdülerinizi ve hayal gücünüzü beslemekle kalmadı, aynı zamanda gelecek şeylerin tadına varan bir şekilde de yardımcı oldu. Mars, şimdilik gelir sektörünüzdeki iki gezegenle eninde sonunda çatışacak olsa da, geri hareketteki ilk haftalarında finansal çitin her iki tarafı da kendi şeritlerinde kalıyor.
Kova burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Balık Burcu

13 Temmuz 2023 Perşembe Balık Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Aynı zamanda, iş sektörünüzdeki para gezegeni Venüs ile gelir sektörünüzdeki kozmosun savaşçı prensesi Eris arasındaki dostane açı da ayrılıyor, ikisi de yavaşlıyor ve önümüzdeki hafta sonuna kadar içinde olacaklar. geriye dönük hareket.
Balık burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html