Günlük Kariyer Burç Yorumları 11 Temmuz 2023

Burçlarınızın size bugün iş hayatınızda ne tür bir enerji sunduğunu merak ediyor musunuz? İşte kariyer burç yorumlarıyla dolu bir günün başlangıcı. Sizi bekleyen olası fırsatları ve meydan okumaları keşfetmek için dikkatlice okumaya devam edin.

Boğa Burcu

11 Temmuz 2023 Salı Boğa Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, iki gün içinde gelir sektörünüze dönüşüne ne kadar yaklaşırsa, zihninizi ve seçeneklerinizi açık tutmanız o kadar önemli hale gelir. Her aylık ziyarette, özellikle de Ay’ın ilk ziyaretine hızla yaklaşmasıyla durum böyledir, çünkü Merkür yalnızca gelir sektörünüzü terk etmekle kalmadı, aynı zamanda 10 aylık neredeyse sürekli gezegensel aktiviteyi de sona erdirdi.
Boğa burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


İkizler Burcu

11 Temmuz 2023 Salı İkizler Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Kafanızı oyuna sokmak ve ayaklarınızın üzerinde düşünmek için gereken para için akıllı kafa ile gelir sektörünüze döndükten sadece 14 gün sonra, Mercury bugün ayrılıyor. Güneş gelecek haftaya kadar ayrılmayacağından, Merkür kafanızı oyunda tutmanız için gereken her şeyi size bırakırken, ayrılmadan önce finans sektörünüzde Plüton ile bir çatışma size finansal çitin her iki tarafı hakkında daha objektif bir görüş verecektir.
İkizler burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu

11 Temmuz 2023 Salı Yengeç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mars’ın gelir sektörünüzden ayrılmasından bir gün sonra Merkür geri döner ve Mars’ın ateşli hevesinin yerini akıllı para ve daha stratejik bir yaklaşımla değiştirir. Merkür, gelirdeki Venüs ile kariyer cephesindeki cüce gezegen Eris arasında dostça bir açı olarak geri döner ve size en başından itibaren bir güven ve içgörü duygusu verir.
Yengeç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu

11 Temmuz 2023 Salı Aslan Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mükemmel bir zamanlama durumunda, Ay, Mars’ın gelir sektörünüzdeki ilk tam haftasında kariyer sektörünüze geri dönmekle kalmaz, aynı zamanda dostça bir açıya da döner. Bu, tam da Mars’ın ilk gününü Kuzey Düğümü ile dostane bir açıda geçirdiği sırada, kariyer sektörünüzden ayrılmasına bir hafta kala, Ay’ın profesyonel içgüdülerinizi keskinleştirmesi ve tam geri döndüğü sırada profesyonel bir yön duygusunu geliştirmesiyle gerçekleşir.
Aslan burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu

11 Temmuz 2023 Salı Başak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın ayrıldığı, haritanızın sezgisel ve yaratıcı bir bölümündeki para gezegeni Venüs ile finans sektörünüzdeki cüce gezegen Eris arasındaki dost açı gibidir. Ay’ın finans sektörünüzde olması, sizi duygusal ve sezgisel olarak daha meşgul bırakırken, finansal güveninizi, içgüdülerinizi ve hayal gücünüzü zaten besleyen bir şeyi güçlendirdi.
Başak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu

11 Temmuz 2023 Salı Terazi Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, finans sektörünüze Mars’ın ilk tam gününde, haritanızın sezgisel ve yaratıcı bir bölümünde, onları dostça bir görünüme sokacak bir şekilde, aynı zamanda ay düğümleri iki para evinizi terk etmeden önce son kez finansal sektörünüze geri dönmekle kalmaz. hafta.
Terazi burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu

11 Temmuz 2023 Salı Akrep Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, finans sektörünüzden hâlâ iki gün uzakta olabilir, ancak burada hiçbir gezegensel faaliyetin olmadığı bu yılın ilk ziyareti olarak, değerli ipuçlarını, önsezileri ve içgörüleri toplamaya başlamak için antenlerinizi açık tutmanız her zamankinden daha önemli. Son gezegenin finans sektörünüzü terk etmesinden bu yana bu ilk ziyaret aynı zamanda yarım kalmış işleri halletmek için bir şans olacaktır.
Akrep burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu

11 Temmuz 2023 Salı Yay Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Finans sektörünüze döndükten sadece 14 gün sonra Mercury bugün ayrılıyor, ancak daha önce sizi oyunda tutmanız için gereken para için akıllı kafayla bırakmadı. Merkür’ün son saatlerinde, gelir sektörünüzdeki Plüton’la çarpışacak ve geçen haftaki Dolunay’a benzer koşullar getirecek, ancak savaşın duygusal sisi olmadan ve finansal çitin her iki tarafını da koymanıza yardımcı olabilecek para için akıllı kafa ile.
Yay burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Oğlak Burcu

11 Temmuz 2023 Salı Oğlak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mars finans sektörünüzden ayrıldıktan bir gün sonra Merkür geri dönüyor ve odakta bir değişiklik yaratıyor. Mars, finansal tutkularınızı ve savaşma ruhunuzu körüklemeye ve gerçek ya da hayali barikatlara ve bariyerlere savaş ilan etmeye odaklanırken, Mercury, kafanızı oyunda tutmak ve ayaklarınızın üzerinde düşünmek için gereken para için akıllı kafayla geri döner.
Oğlak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kova Burcu

11 Temmuz 2023 Salı Kova Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

İki yıldır finans sektörünüzde Mars’ın ilk tam günü, Ay’a ve Kuzey Düğümü’ne dostça bir bakış açısıyla iyi bir başlangıç ​​yapıyor; finansal güveninizi, içgüdülerinizi ve hayal gücünüzü beslemeye yardımcı olurken size bir yön duygusu veriyor. Bu, Mars’ın finansal tutkularınızı ve savaşma ruhunuzu ateşleme misyonunu ve iyi bir başlangıç ​​yaparak finansal gücünüzü geri alma dürtüsünü sağlıyor.
Kova burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Balık Burcu

11 Temmuz 2023 Salı Balık Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın gelir sektörünüzü terk etmesinden ve Merkür’ün bugün iş sektörünüze dönmesinden hemen önce, Venüs ile cüce gezegen Eris arasındaki dostane açı zirveye ulaşır. Bu sadece işteki Venüs ile gelir cephesindeki Eris arasındaki dostane bir yön değil, aynı zamanda gelecek haftanın sonuna kadar her ikisi de geri harekette olacak, ortaklaşa kapıları geçmişe, ikinci şanslara ve kullanılmayan gelire açık tutacak gezegenler arasında.
Balık burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Koç Burcu

11 Temmuz 2023 Salı Koç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mükemmel bir zamanlama durumunda, Ay sadece bugün gelir sektörünüze değil, aynı zamanda Mars’ın iş sektörünüzdeki ilk tam gününde geri döner. Gelir, iş ve kariyer cephelerinde olumlu ve anlayışlı bir kaç güne başlamanın yanı sıra, Ay, ay düğümlerini gelecek hafta iki para evinizden ayrılmadan önce son bir kez geçtiğinde, bu, finansal durumun her iki tarafının da takdiriyle olur.
Koç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html