Günlük Kariyer Burç Yorumları 1 Temmuz 2023

Kariyerinizi şekillendiren burçlarınız bugün size neler söylüyor? İş hayatınızda yeni bir döneme girmek veya mevcut durumu iyileştirmek için buradayız. Sizin için hazırladığımız günlük kariyer burç yorumları, kararlarınızı desteklemek ve potansiyelinizi maksimum düzeyde kullanmanıza yardımcı olmak için burada.

Koç Burcu

1 Temmuz 2023 Cumartesi Koç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Tüm aylık ziyaretlerde olduğu gibi, Ay bugün finans sektörünüzden ayrılırken, sizi finansal içgüdüleriniz ve hayal gücünüzün körüklemesi ve paketten çıkarmanız gereken bir bilgi indirmesi ile baş başa bırakacak. Güney Ay Düğümü finans sektörünüzü terk etmeden ve ortağı Kuzey Düğüm gelir sektörünüzü terk etmeden önceki Ay’ın son ziyareti, bu aynı zamanda finansal çitin her iki tarafını da daha iyi görmenizi sağlar.
Koç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu

1 Temmuz 2023 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Merkür’ün yalnızca gelir sektörünüzü terk etmekle kalmayıp, Mars’ın geçen Ağustos ayında dönmesinden bu yana ilk kez boş olmasından dört gün sonra, Ay finansal çitin diğer tarafındaki gezegenlerle hiçbir rekabet veya çatışma şansı bulamamak için finans sektörünüze geri döner. Dört hafta önce bir Dolunaydan tam bir daire çizerken, önümüzdeki günlerde finansal yönünüzü belirlemeniz için değerli bir şansla birlikte koşullar bundan daha farklı olamazdı.
Boğa burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


İkizler Burcu

1 Temmuz 2023 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Gelir sektörünüze döndükten dört gün sonra Merkür bugün kendisini doğru zamanda doğru yerde buluyor. Aynı zamanda Merkür Güneş’le aynı hizada, para için akıllı kafasına daha fazla netlik kazandırıyor, tıpkı Ay iş sektörünüze aylık ziyaretini tamamlarken, Satürn’ün kariyer sektörünüzdeki dostane yönü pek çok şeyi ortaya koyuyor.
İkizler burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu

1 Temmuz 2023 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Venüs gelir sektörünüze döndüğünden beri Ay’ın iş sektörünüze ilk ziyareti ve Mars ayrılmadan önceki son ziyareti her zaman önemli olacaktı, ancak dört hafta önce bir Dolunaydan tam daire dönüşü bu daha önemli olamazdı. Bu, tam da Mars’ın kariyer sektörünüzde Eris’le dostça bir açıya doğru ilerlediği ve gelir, iş ve kariyer cephelerinde belirleyici olabilecek birkaç gün için sahneyi hazırladığı sırada gelir.
Yengeç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu

1 Temmuz 2023 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Geçen hafta finans sektörünüzde Satürn’ün geri hareketinin hemen ardından, Neptün bugün burada geri hareketine başlıyor. Her ikisi de yılın sonlarına kadar geriye dönük hareket halinde kaldığı için bu, para konularını inceleme moduna sokar ve bununla birlikte mali yılı şimdiye kadar konsolide etme ve işleme koyma şansı verir.
Aslan burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu

1 Temmuz 2023 Cumartesi Başak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Tıpkı haritanızın sezgisel ve hayal gücüne dayalı bölümündeki Venüs ile finans sektörünüzdeki Kayron arasındaki dostane açının ayrılması gibi, ancak para gezegeni hâlâ finansal güveninize ve hayal gücünüze ilham vermeye yardımcı olurken, bu kez Mars ve cüce arasında başka bir gezegen şekilleniyor. Eris gezegeni.
Başak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu

1 Temmuz 2023 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın gelir sektörünüzden ayrılması, son birkaç gün içinde gelir, iş ve kariyer cephelerinde işleri bir araya getirmede rol oynayarak, paranın nerede olduğuna dair daha iyi bir fikir edinmenizi sağlamaktan daha fazlasını yapacaktır. Yıldızlar, profesyonel olarak hizalanmaya devam ediyor, ancak paranın nerede olduğunu çok daha iyi anlıyor ve finansal çitin her iki tarafını da daha iyi görüyor.
Terazi burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu

1 Temmuz 2023 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Merkür’ün finans sektörünüzü boş bırakmasından dört gün sonra, sizi para meselelerinin üstünde kalmak için gereken para konusunda akıllı kafayla baş başa bırakırken, Ay gelir sektörünüze geri döner. Gelir ve para meselelerinin çatıştığı bir Dolunay’dan tam bir daire çizen Ay, gökyüzünün diğer tarafında çarpışacak hiçbir gezegen bulamamak için geri döner ve bunun yerine, para için burnunuzu bilemek ve tetikleyici olarak hareket etmek için zamanında gelir.
Akrep burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu

1 Temmuz 2023 Cumartesi Yay Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Finans sektörünüze 14 günlük kısa bir ziyaret için döndükten dört gün sonra, Mercury kendini doğru zamanda doğru yerde bulur. Güneş’le hizalanma, Merkür’ün zeki kafasına para için daha fazla ışık ve güven verirken, Satürn’ün dostane bir yönü, ne gerekiyorsa onu gerektiği sürece yapma kararlılığından yararlanma şansıdır.
Yay burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Oğlak Burcu

1 Temmuz 2023 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, Venüs finans sektörünüze döndüğünden ve Mars ayrılmadan önceki son ziyaretinden bu yana, haritanızın sezgisel ve yaratıcı bir bölümüne ilk ziyareti için geri dönmekle kalmıyor, aynı zamanda her ikisi de ciddi bir destek kazanmaya başlıyor. Önümüzdeki birkaç gün içinde Ay, para ve tutku gezegenleriyle dostça bir açı oluşturacak, finansal güveninizi, içgüdülerinizi ve hayal gücünüzü beslerken, Mars’ın finansal tutkularını ve savaşma ruhunu körükleyecek.
Oğlak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kova Burcu

1 Temmuz 2023 Cumartesi Kova Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Geçen hafta gelir sektörünüzdeki Satürn’ün geri hareketinin hemen ardından, Neptün bugün burada geri hareketine giriyor ve zamanlama bundan daha iyi olamazdı. Bu sadece Ay’ın kariyer sektörünüze olan aylık ziyaretini tamamladığı sırada değil, aynı zamanda yıldızlar gelir ve iş cephelerinde zaten hizalanmışken gelir.
Kova burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Balık Burcu

1 Temmuz 2023 Cumartesi Balık Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, mükemmel zamanlamayla kariyer sektörünüze aylık ziyareti için geri dönüyor. Bu, Venüs iş sektörünüze döndüğünden beri Ay’ın ilk ziyareti ve Mars ayrılmadan önceki son ziyareti değil, aynı zamanda gelir sektörünüzde her iki gezegenle güçlerini birleştirirken geliyor.
Balık burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html