Günlük Güzellik Burç Yorumları 18 Temmuz 2023

Güzellik ritüellerinizi yeniden keşfetmek için yıldızlardan ilham alın! Günlük güzellik burç yorumları, size güzellik ritüellerinizi yıldızların etkisiyle şekillendirme fırsatı sunar. Burcunuza özel güzellik ipuçları ve önerilerle makyaj, cilt bakımı ve saç bakımı rutinlerinizi yeniden düzenleyin. Yıldızlarla uyum içinde olmanın güzelliğinize katacağı parlaklıkla kendinizi her gün daha güzel hissedin.

Koç Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Koç Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Güzel bir gri tonunda bir külotlu çorap bulursun, sonra eve gelirsin ve benzer tonlarda iki tane daha olduğunu fark edersin. Bu yüzden çekmecelerinizi düzenli bir şekilde envanterlemek ve temizlemek her zaman yardımcı olur!.
Koç burcunun Günlük Güzellik yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Boğa Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Büyük bir toplantı veya randevu öncesi gerginlik mi yaşıyorsunuz? Kafeini azaltın, banyonuza biraz lavanta yağı koyun ve en önemlisi, korkularınızla yüzleşmenize yardımcı olması için iyi bir arkadaşınızla meseleleri konuşun..
Boğa burcunun Günlük Güzellik yorumunun devamını okuyun


İkizler Burcu

18 Temmuz 2023 Salı İkizler Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Yani, spor salonunda her zaman yanınızdaki makineleri kullanan, ancak tam bir yüz makyajı yapmak çok saçma olan bir tatlı var. Biraz dudak parlatıcısına izin verilir, sonra egzersizin neden olduğu parıltının gerisini halletmesine izin verin.
İkizler burcunun Günlük Güzellik yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Yengeç Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Biraz dalkavukluk sana ihtiyacın olan tavsiyeyi verir. Sokakta bir yabancıyı durdurup harika ayakkabılarını veya saç kesimini nereden aldığını sormanın bir zararı yok.
Yengeç burcunun Günlük Güzellik yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Başak Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Alıcının derin bir vicdan azabı çekmesiyle sonuçlanabilecek aşırı alışveriş dürtülerine dikkat edin. Bugün yapılan herhangi bir geziyi, kanallarda gezinmenin terzilik eşdeğeri olarak düşünün: her şeye bakın, hiçbir şeye razı olmayın.
Başak burcunun Günlük Güzellik yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Terazi Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Basit, doğal makyaj neredeyse her zaman size en iyi şekilde hizmet eder – ne zaman sözde bir kusuru düzeltmeye çalışsanız, sonunda abartılı görünürsünüz (ve en başta en aza indirmek istediğiniz şeye dikkat çekersiniz)..
Terazi burcunun Günlük Güzellik yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Akrep Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Ölçülü yapıldığında her şey en iyisidir. Bazı günler, takım elbise ve yüksek topuklu ayakkabılardan sanatsal göz makyajına kadar tam bir rutin yapmanız gerekir.
Akrep burcunun Günlük Güzellik yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Yay Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Arada sırada dışarı çıkıp yeni bir dudak parlatıcısı almanın sizi gerçekten canlandırabileceği doğru. Ancak makyaj çekmecenize bakın: Halihazırda kaç tane “canlandırıcı” gölgeniz var? Duygularınız için başka çıkışlar bulun.
Yay burcunun Günlük Güzellik yorumunun devamını okuyun


Oğlak Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Oğlak Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Eyeliner kalemi hemen kullanım için çok mu sert? Birkaç dakika parmaklarınızın arasında yuvarlayın: vücut ısınız yumuşamasına yardımcı olur ve etrafınızdaki hassas cildi çekmesini engeller..
Oğlak burcunun Günlük Güzellik yorumunun devamını okuyun


Kova Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Kova Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Bugün birileri eczanede sıraya girebilir, ancak kin beslememeye çalışın – veya daha da kötüsü, arkasından mırıldanarak yorumlar yapın. Kibarca ama kararlı bir şekilde konuşun.
Kova burcunun Günlük Güzellik yorumunun devamını okuyun


Balık Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Balık Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

En sevdiğiniz yeğeniniz, annesiyle bir tarz tartışmasında arabuluculuk yapmanızı istiyor. Hikayenin her iki tarafını da görebilirsiniz, ancak bu durumda gerçekten onun ebeveynlerini baltalamak istemezsiniz.
Balık burcunun Günlük Güzellik yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Aslan Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Yeterince uyuyamadın mı? Birkaç ürünle tamamen dinlenmiş ve sağlıklı bir görünüm elde edin: nemlendiricinizle karıştırılmış ışıltılı bir fosforlu kalem, biraz allık ve iyi taranmış saçlar pembe görünmenizi sağlar..
Aslan burcunun Günlük Güzellik yorumunun devamını okuyun


Kaynak: https://www.sunsigns.com/horoscopes/daily