Günlük Annelik Burç Yorumları 28 Temmuz 2023

Sevgili anneler, burçlarımız bize çeşitli ipuçları ve rehberlik sunar. Bugün size burcunuzun size ve çocuklarınıza yönelik özel tavsiyelerini sunacağım. Günlük annelik burç yorumlarınızı okumak için hazır olun!

Koç Burcu

28 Temmuz 2023 Cuma Koç Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

En iyisi bebeğinizle ilgili büyük kararları veya önemli yeni projeleri erteleyin – en azından bugün için. Zamanını bekle, mümkün olduğunca az şey yap ve yarına kadar bekle.
Koç burcunun Günlük Annelik yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu

28 Temmuz 2023 Cuma Boğa Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Arada bir, kreşte damlatmaz bardakların karışması veya blok kulesinin çökmesi gibi büyük bir sorun yaşanabilir. Bugün, küçük dostunuz her şeyi anlamlandırmak için size dönecek ve siz de herhangi bir olumsuz etkiyi nasıl en aza indireceğinizi bileceksiniz.
Boğa burcunun Günlük Annelik yorumunun devamını okuyun


İkizler Burcu

28 Temmuz 2023 Cuma İkizler Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Çok uzak olmayan bir gelecekte bir gün, siz kendinize biraz zaman ayırırken, küçüğünüz kreşe veya okula gidecek. Ama şimdi siz gelecek zamanların hayalini kurarken, tatilin son günlerini onlarla birlikte yaşamanın zamanı geldi.
İkizler burcunun Günlük Annelik yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu

28 Temmuz 2023 Cuma Yengeç Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Etrafımızdaki herkes bunu yapıyor diye, etrafta yarışmaya ve her zaman aktif olmaya gerek yok. Bugün, siz ve küçük çocuğunuz birlikte havuzda veya plajda biraz sessiz zaman geçirebilirsiniz.
Yengeç burcunun Günlük Annelik yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu

28 Temmuz 2023 Cuma Aslan Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Bu ebeveynlik olayının kullanım kılavuzuyla birlikte gelmemesi çok kötü. Bugün oğlunuzla ne yapacağınız konusunda her zaman net olmayabilirsiniz ve ilerledikçe bunu uyduruyormuşsunuz gibi davranabilirsiniz.
Aslan burcunun Günlük Annelik yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu

28 Temmuz 2023 Cuma Başak Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Çocuğunuzun başkalarının görüşlerine saygı duymayı öğrenmesi önemlidir. Ofiste veya gönüllü olarak bir grup projesi üzerinde çalışırken de bunu aklınızda bulundurmalısınız.
Başak burcunun Günlük Annelik yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu

28 Temmuz 2023 Cuma Terazi Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Golf sahasının içinde ve dışında, küçük çocuğunuzun başını aşağıda tutmayı ve odaklanmayı öğrenmesi gereken zamanlar vardır. Konsantre olurlarsa yapabilecekleri çok şey var.
Terazi burcunun Günlük Annelik yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu

28 Temmuz 2023 Cuma Akrep Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Ufaklığınız bugün daha fazla ilgi istiyorsa neden ona eşlik etmeyesiniz? Onların (ve sizin) hayal gücünü şımartın ve bir şövalye, kaşif veya astronot olduğunuzu hayal edin. Gezintiye çıkın ve sizi nereye götürdüğünü görün.
Akrep burcunun Günlük Annelik yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu

28 Temmuz 2023 Cuma Yay Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Ufaklığınız şüphesiz yeni bir proje için çok heyecanlı. Bugün, onlara günlerinizle ilgili hikayeler anlattığınızdan emin olun ve diğer arkadaşlarınız ve akrabalarınızın da aynısını yapmasını sağlayın.
Yay burcunun Günlük Annelik yorumunun devamını okuyun


Oğlak Burcu

28 Temmuz 2023 Cuma Oğlak Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Şarkı söyleyen dinozorlar yeter! Bu, yetişkinlere yönelik bir sanatın, müziğin veya dansın hayatınıza girmesi için harika bir gün olabilir. Dışarı çıkın ve bir gösteriye katılın ya da sanatsal bir performansın DVD’sini kiralayın ve ruhunuzun yükseldiğini göreceksiniz.
Oğlak burcunun Günlük Annelik yorumunun devamını okuyun


Kova Burcu

28 Temmuz 2023 Cuma Kova Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Tyke’ınız, diğer çocukların bugün sahip olduğu her türlü yeni oyuncak, oyun ve gadget’ı isteyebilir. Onlar için almak için kredi kartlarını en üst düzeye çıkarma dürtüsüne direnin.
Kova burcunun Günlük Annelik yorumunun devamını okuyun


Balık Burcu

28 Temmuz 2023 Cuma Balık Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

İyi fikirlerle dolusunuz ve bugün iş yerinde bazı yeni projeleri veya yeni fikirleri denemek isteyeceksiniz. Ufaklığınızı da karşılaştıkları sınırları keşfetmesi ve zorlaması için teşvik edin, sonra olacaklardan ikiniz de etkileneceksiniz.
Balık burcunun Günlük Annelik yorumunun devamını okuyun


Kaynak: https://www.sunsigns.com/horoscopes/daily