Günlük Annelik Burç Yorumları 19 Haziran 2023

Koç Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Koç Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Bugün bencil davranışlar için tetikte olmaya devam etsen iyi olur. Kumsalda veya kum havuzunda dolaşacak çok sayıda oyuncak ve oyun olsa da, birilerinin hepsine doyacağı kesindir. Bunun senin suçun olmadığından emin ol ki herkes biraz eğlenebilsin.


Boğa Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Bu günü en iyi şekilde değerlendirmek için bir veya iki arkadaşınızla vakit geçirmeye çalışmalısınız. Çok karamsar olma eğiliminde olanlardan uzak durun – bu sizi üzecek ve sonunda kimseye gerçekten yardımcı olmayacak.


İkizler Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Küçük çocuğunuzun oyuncaklarını ve oyunlarını diğer çocuklarla paylaşmak gibi iyi alışkanlıkları olduğunu görünce şaşırabilirsiniz. Bu özellik ne kadar harika olsa da şaşırmamalısınız — bir süredir bunun üzerinde çalışıyorsunuz!


Yengeç Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Bugün tüm tutkunuz için bir çıkışa ihtiyacınız var. Bir roman aracılığıyla vekaleten yaşayabilirsiniz. Veya partnerinizle mesai saatleri dışında bir buluşma ayarlayabilirsiniz. İkincisi daha tatmin edici olacak, öyleyse neden onun peşinden gitmiyorsun?


Aslan Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Antika toplamanın sizin ve küçük oğlunuz için ortak bir hobi haline geleceğini düşünebilirsiniz. Sorun şu ki, cep telefonunuzun veya diğer değerli eşyalarınızın bir müzeye ait olduğunu söylediklerinde, bu bir iltifat değil.


Başak Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Başak Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Bugünlerde entelektüel açıdan çok meraklı olanın sadece sizin küçük çocuğunuz olmadığını fark edebilirsiniz. Ayrıca bugün işlerin nasıl yürüdüğünü anlamak için zaman ayırmak isteyeceksiniz ve çocuğunuz sadece süreci taklit etmek isteyebilir.


Terazi Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Çok uzun bir süredir, Venüs ve Mars ayrı yörüngelerinde dönüyorlar. Bu, diğer yarınıza biraz daha yaklaşmak için bir şeyler yaptığınız gün olabilir. Bazı tutkulu sürprizler sizi bekliyor.


Akrep Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Ateşin güveleri gibi, diğer tüm anneler sana doğru çekiliyor. Durup konuşmak ve sana iltifat etmek istemelerine neden olan karşı konulamaz bir güce sahipsin gibi görünüyor. Ve sonra, pasta satışı için bir şeyler yapmanı istedikleri ortaya çıktı!


Yay Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Yay Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Rüyalar bugün önemli bir sırrı veya içgörüyü ortaya çıkaracak. Dün gece gördüğün rüyayı hatırlamaya çalış. Mevcut durumunuzla olan bağlantı hemen net olmayabilir, ancak zaman içinde para düşecektir.


Oğlak Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Arkadaşlarınız bugün size ve küçük çocuğunuza yardım etmeyi teklif edecek. Arkadaşlarının sezonun en büyük kumdan kalesini yapmalarına yardımcı olabileceğini görebilirler. Ama eğer bir şekilde kuralları çiğnerlerse, o zaman çocuğunuz kendi başına kaldığını görecektir.


Kova Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Kova Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Bugün siz ve bebeğiniz için bir seyirci toplanacak. Gösteriş yapmak için acele etmeyin: Çocuğunuza havuzda veya futbol sahasında öğrendiği yeni hareketleri göstermesi için bir şans verin. Ayakta alkışlanabilirler.


Balık Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Balık Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Bebeğinizin en azından emin olmadıkları bir şeyi denemesini sağlamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Tabii, havuzun derin ucuna gitmek korkutucu. Ancak tavsiye, cesaret ve destek sunmak için yanlarında olduğunuzda, batmak yerine yüzeceklerdir.


Kaynak: https://www.sunsigns.com/horoscopes/daily