Boğa Haftalık Burç Yorumları (8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası)

Boğa burcunun 8 Temmuz – 14 Temmuz haftası için burç yorumları neler? Boğa burcunun 8 Temmuz – 14 Temmuz haftası neler bekliyor? Boğa burcunun 8 Temmuz – 14 Temmuz haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 8 Temmuz – 14 Temmuz haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 8 Temmuz – 14 Temmuz haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 8 Temmuz – 14 Temmuz haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başlarında hayat sizin için oldukça kolay olacak ve işte ya da başka bir yerde parmağınızı kıpırdatmak yerine pijamalarınızla uzanmak isteyebilirsiniz. Perşembe günü evden çıkıp sanat dünyasını keşfetmek veya başka bir yerde biraz kültür edinmek isteyeceksiniz.
Boğa burcunun Haftalık İlişki yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu 8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, kapının dışında iyi durumdasın. Hafta, 8 Temmuz Pazartesi günü, Aslan burcundaki Merkür’ün İkizler burcundaki Jüpiter’e ve mali refah evinizdeki altmışlık açıyla başlıyor.
Boğa burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu 8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Sekizinci evde Venüs ve Uranüs altmışlık açı yaptığında, arkadaşlarınızla takılmaya ve en yakın sergiye gitmeye hazır olacaksınız. Bu geçiş oldukça sosyaldir ve yeni insanlarla tanışma fırsatını da beraberinde getirir.
Boğa burcunun Haftalık Aşk yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu 8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Boğa burcu, ne hakkında konuşmaya ihtiyacın var? 8 Temmuz Pazartesi günü mali durumunuzu ve kişisel harcamalarınızı organize edin. Aslan burcundaki Merkür İkizler burcundaki Jüpiter ile altmışlık açı yaptığında kişisel yaşamınızın mali yönünü gözden geçirmeniz gerekebilir.
Boğa burcunun Haftalık İş yorumunun devamını okuyun