Boğa Haftalık Burç Yorumları (13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası)

Boğa burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Boğa burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftası neler bekliyor? Boğa burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta net bir yönünüz var. Hafta, 13 Mayıs Pazartesi günü, güneşin Boğa burcundaki Uranüs’le ve kişisel ifade eviniz ile kavuşumuyla başlıyor.
Boğa burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Bu hafta eşyalarını topla Boğa! 13 Mayıs Pazartesi günü burcunuzdaki güneş burcunuzdaki Uranüs ile kavuşum yaptığında, kendinizi uzun zamandır olduğundan daha fazla pişmanlık duymadan kendiniz gibi hissedebilirsiniz. Bu kozmik enerjinin kaotik bir iyi havası var.
Boğa burcunun Haftalık İş yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu hafta başında çalışanlarınız çok önemli olacak, bu nedenle herkesin kendi rolünü bildiğinden ve sinyali verdiğinizde ilerlemeye hazır olduğundan emin olun. Güzel zamanlar Çarşamba günü başlıyor ve eğer aşkı arıyorsanız ya da o aşka adım atmak için doğru zamanı arıyorsanız, zamanlamanız bundan daha iyi olamazdı.
Boğa burcunun Haftalık İlişki yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Boğa, bu hafta kendini daha sevgi dolu ve şefkatli hissedeceksin, o yüzden bundan en iyi şekilde yararlan! Ateşlendin ve dünyayı ele geçirmeye hazırsın. Evren sizi bekliyor ve enerjinizi kollarını açarak karşılayacak.
Boğa burcunun Haftalık Aşk yorumunun devamını okuyun