Boğa Yıllık Burç Yorumları

Sadık, sorumlu ve inatçı bir Boğa burcu olarak hayatınızı daha konforlu ve güvenli hale getirmek için genellikle net bir planınız vardır, peki bu yıl da aynı öngörülebilir düzende düzgün bir şekilde düşecek mi?
Aslında hayır. 2024’te Satürn sosyal bölgenizden geçiş yapacak ve bu da yapmanız gerekenlere daha az, yapmak istediğiniz şeylere daha fazla odaklanmanıza yardımcı olacak. Umutlarınızı ve isteklerinizi keşfetme fırsatları bu yıl çok fazla, özellikle de başkalarına güvenmenizi veya bir ekibin parçası olarak çalışmanızı sağlayan kişisel projeler. Arkadaşlıklarınız Satürn’ün ciddi büyüteci altındadır ve eğer bu geçişin yoğun gözlemi altında tutunamıyorlarsa, onları yeniden tanımlamanın veya tamamen bırakmanın zamanı gelmiş olabilir.
Sabit burcunuz yine tüm yıl boyunca öngörülemeyen Uranüs’e ev sahipliği yapıyor, düzensiz enerji üretiyor ama aynı zamanda olumlu, sağlıklı değişimi de destekliyor. Bu yıl, olağan rutinlerinizi ve prosedürlerinizi incelemek ve çalışmayan kısımlarda ince ayar yapmak için heyecan verici bir zamandır. Ve bu asi geçiş sırasında yavaş, kasıtlı hareketleriniz ideal olmasa da, bir miktar ilerleme hiç yoktan iyidir.
Şanslı Jüpiter ayrıca yılın başından Mayıs sonuna kadar ilk evinizde zaman geçirecek ve birçok olumlu yeni başlangıç ​​ve yeni bir başlangıç ​​şansı getirecek. Hayatınızın herhangi bir alanında bayat, sıkıcı rutinlere düştüyseniz, bu iyimser geçiş, yılın ikinci yarısında olumlu bir etki yaratacak kadar erken bir zamanda bunlardan kurtulmanıza yardımcı olabilir.
Aşk hayatınız söz konusu olduğunda bu yıl alışılagelmiş rutininizin dışına çıkmanın faydasını görebilirsiniz. Zihninizi açmak ve bunu daha fazla sosyal deney ve teşhirle karıştırmak, 2024’te aşk hayatınızın iyileşmesine büyük ölçüde yardımcı olacaktır.
Satürn’ün Balık burcuyla ve arkadaş bölgenizle olan ortaklığı, zaten tanıdığınız birinin daha fazlası olma potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor, bu nedenle bu yılın bir noktasında bu özel kimyanın romantizme dönüşmesini bekleyin. Bir duygu kümesinden diğerine atlamaya çalışmak korkutucu olabilir Boğa, ancak üzerine inşa edilecek sağlam bir dostluk temeline zaten sahip olmak çok yardımcı olur.
Gezegensel rehberiniz Venüs, yıla başlamak için ateşli Yay burcuyla bağlantılı ve sizi daha spontane ve maceracı olmaya teşvik ediyor. Ayrıntılı tarihler planlamayı seviyorsunuz, ancak bu süre zarfında gevşek planlar yapmak ve ne olacağını görmek daha iyi olacaktır. Bir dünya gezgini, akademisyen veya profesör artık sizin için mükemmel bir eştir ve tüm ateş işaretleri (Koç, Aslan, Yay) neredeyse tehlikeli bir şekilde çekici ve çekici görünecektir. Vahşi tarafta yürüyüşe çıkmak isteyip istemediğiniz size kalmış.
Ayrıca bu yıl Venüs’ün gerilemesi olmayacağını da unutmayın, bu nedenle eski sevgilinizi sosyal medyada takip etme dürtüsünün çoğunu, sırf neyin peşinde olduğunu görmek için azaltmalı. Bunun hiçbir zaman iyi sonuçlanmadığını biliyorsun, değil mi? Geçmişinizden biriyle iletişime geçmek için ilk önce siz ulaşsanız da, ya da o ilk adımı atsa da, bu hiçbir zaman abartıyı karşılamıyor. Bu yıl eski sevgililerinizi ve partnerlerinizi ait oldukları yerde bırakın: dikiz aynasında.
Kesinlikle hoşgörülü bir tarafın var Boğa ve sevgilini şımartırken hiçbir masraftan kaçınmıyorsun. Tutkularınızı ve arzularınızı tatmin etmek bu yıl teşvik ediliyor, bu yüzden devam edin ve aşk ve romantizm söz konusu olduğunda HAM’a gidin.
Satürn’ün arkadaşlık bölgenizdeki konumu, bu yıl romantik ilişkinizin platonik yönünü güçlendirmek için size birçok fırsat sunuyor ve diğer çiftlerle vakit geçirmek de son derece faydalı. İnsanların birbirleriyle etkileşime girmesini izlemek, kendi ortaklığınızda ne yaptığınız ve ne yapmak istemediğiniz konusunda size gerçekten iyi bir fikir verir.
Aşk tanrıçası Venüs sizin kozmik liderinizdir, bu nedenle fantastik bir aşık ve gerçek romantizme inanan biri olma eğilimindesiniz. Detaylara önem veriyorsunuz, 2024 yılında hayat zorluklarla karşılaşacak olsa da istikrarlı, güvenilir, kolay pes etmeyen bir burçsunuz. Bu yıl Venüs’ün gerileme döngüsü sizi yanıltmadığı için, geçmişi takıntı haline getirmek yerine geleceğe odaklanmakta özgürsünüz. Kimin kime ne yaptığı, birlikte geleceğe doğru ilerlerken işleri akışına bırakmayı kabul etmeniz kadar önemli değildir.
Tutkulu Mars bir cinsel güç oyuncusudur ve yaz aylarının başlarında cızırtılı ateş burcu Koç ve sezgi bölgenizle ortaklığı sırasında işler kaynama noktasına ulaşabilir. Artık yatak odasında partnerinizin ihtiyaç ve istekleriyle çok uyumlu olsanız da, hepsini harekete geçirmek için hangi düğmelere basmanız gerektiğini de tam olarak biliyorsunuz (ve bu iyi bir şekilde değil). Makyaj seksi eğlenceli olabilir, ancak muhtemelen bu agresif geçiş sırasında buna yol açan destansı kavgaya değmez.
Boğa burcu, “Ağ oluşturma” bu yıl kariyeriniz ve mali durumunuzla ilgili en büyük moda sözcüklerden biri. Satürn’ün sosyalleşme sektörünüzdeki yerleşimi, sizi bir takımın parçası olarak çalışmaktan ve bu alanların her ikisinde de size destek verebilecek profesyonellerle bağlantı kurmanın avantajlarından yararlanmaya teşvik eder. Önemli davetlere her zaman evet yanıtı verdiğinizden emin olun. İşle ilgili sosyal etkinliklere ve finansal seminerlere katılmak size bu yıl başarılı olmanız için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve bağlantıları sağlayabilir.
Şanslı Jüpiter yılın ilk bölümünde yeni başlangıçların ilk evinizde olduğundan her iki alanda da sonsuz fırsatlara sahipsiniz. Değişim konusunda hâlâ ihtiyatlı ve istikrarlı bir yaklaşım benimsemekte ısrar edeceksiniz, ancak uzun vadeli kariyer kararları ve finansal yatırımlar kesinlikle karşılığını verebilir. Sizi gelişmelerden haberdar edecek ve bilmeniz gereken konularda en son gelişmelerden haberdar olmanızı sağlayacak mesajlar göndermek ve aramalar yapmak için kişi listenizi kullanmayı unutmayın.
Devrimci Uranüs tüm yıl boyunca mali açıdan yetenekli birinci evinizde ve geleceğinizi olumlu yönde etkileyecek gerekli değişiklikleri yapmanıza yardımcı oluyor. Yine, bu yıl size fayda sağlayacak çok az ani hareket var; bu nedenle açık fikirli olurken aynı hızda çalışmaya devam edin. Daha önce bahsettiğimiz ağ oluşturmanın devreye girdiği finans dünyasında küresel ölçekte heyecan verici şeyler oluyor. Dünyanın başka yerlerinde yaşayan ve sizin bilmediğiniz bir şeyi bilen insanlardan aldığınız bilgilere dikkat edin.