Boğa Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta net bir yönünüz var.
Hafta, 13 Mayıs Pazartesi günü, güneşin Boğa burcundaki Uranüs’le ve kişisel ifade eviniz ile kavuşumuyla başlıyor. Boğa, değişiyorsun. Entelektüel ve ruhsal olarak gelişiyorsunuz ve bu, kendinizi dünyada nasıl sunduğunuzu değiştiriyor. Ve insanlar bunu fark ediyor. Bazı yeni yönlerden dikkat çekiyorsunuz. Artık yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz. Bazı ilginç bağlantılar kuruyorsunuz.
Merkür 15 Mayıs Çarşamba günü Boğa burcuna giriyor. Merkür 3 Haziran’a kadar Boğa burcunda olacak. Artık hayatınızda size değer katan şeylere daha fazla dikkat ediyorsunuz. Bu, olumsuzluklara odaklanma olasılığınızın daha düşük olduğu bir zamandır çünkü bunun size aradığınız şeyi getirmediğini fark edersiniz. Daha az medya ve daha fazla meditasyon yapabilirsiniz. Yaptığınız sohbetler daha öğretici ve ilgi çekici. Eski olumsuz kalıplardan kurtuluyorsunuz.
Boğa, bu hafta kendini daha sevgi dolu ve şefkatli hissedeceksin, o yüzden bundan en iyi şekilde yararlan! Ateşlendin ve dünyayı ele geçirmeye hazırsın. Evren sizi bekliyor ve enerjinizi kollarını açarak karşılayacak. Havada romantizm olabilir, o yüzden günü değerlendirin!
Güneşiniz ve Venüs, on üçüncü ve on sekizinci evlerde Uranüs ile kavuşum yaparak aşk hayatınızı alevlendiriyor. Merkür’ün on beşinci evdeki güneşinizle hizalanması, eski bir aşkı yakalamak veya yeni biriyle tanışmak için harika bir zaman olarak hizmet ediyor. Zamanınızın ve enerjinizin değerli olduğunu unutmayın. Huzurlu duygular getiren ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan insanlarla bağlantı kurmaya odaklanın.
Güneşinizin on sekizinci evdeki Jüpiter ile hizalanması sizi en iyi durumda bulacak; o sevimli iş arkadaşınıza çıkma teklif edin veya patronunuzdan zam isteyin. Risk almak! Bu enerji, seksi hisler getiriyor ve şimdi heyecanlanmak için mükemmel bir zaman. Haftanın sonunda her şeyin mümkün göründüğü bir ruh halinde olursunuz, o yüzden devam edin ve farklı bir şey deneyin!
Bu hafta eşyalarını topla Boğa! 13 Mayıs Pazartesi günü burcunuzdaki güneş burcunuzdaki Uranüs ile kavuşum yaptığında, kendinizi uzun zamandır olduğundan daha fazla pişmanlık duymadan kendiniz gibi hissedebilirsiniz. Bu kozmik enerjinin kaotik bir iyi havası var. Gününüzü beklenmedik bir özgüvenle karşılamaya hazır olarak uyanabilirsiniz. Ayrıca işyerinde bile kendiniz olabileceğiniz beklenmedik anları da sağlayabilir.
Ayrıca, uzun süredir çalışan arkadaşlarınız ve üst düzey yöneticileriniz bu hız değişikliğini takdir edebilir, çünkü burcunuzdaki Venüs aynı zamanda Balık burcundaki Satürn’ün altmışlık açısını yapacaktır. Kendin olmaktan korkma!
Önümüzdeki birkaç gün içinde Merkür burcunuza girdiğinde iletişim becerilerinize daha fazla güvenebilirsiniz. Mercurial enerjisi sizi dürüst, samimi ve açık sözlü olmaya teşvik edecektir. Sonuç olarak bu, iş konuşmalarınızı güvenle kolaylaştırmanıza yardımcı olabilir.
Çalışma haftanızın sonunda, 17 Mayıs Cuma günü burcunuzdaki Merkür Kova burcundaki geri giden Plüton ile kare açı yaptığında, kariyer yolunuzda meydana gelen değişiklikler hakkında ne hissettiğinizi dile getirmeniz gerekebilir. Kare, korkularınızı açıkça konuşarak yüzleşmenizi teşvik edecektir. Bu değişikliklerin size nasıl hissettirdiği hakkında.
Bu hafta başında çalışanlarınız çok önemli olacak, bu nedenle herkesin kendi rolünü bildiğinden ve sinyali verdiğinizde ilerlemeye hazır olduğundan emin olun. Güzel zamanlar Çarşamba günü başlıyor ve eğer aşkı arıyorsanız ya da o aşka adım atmak için doğru zamanı arıyorsanız, zamanlamanız bundan daha iyi olamazdı. Hafta sonunu öyle ya da böyle kendinize dikkat ederek geçirin. Evi temizleyin, egzersiz yapın ya da sadece kendi başınıza TV izleyin.