Boğa Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa, Terazi ayının Mars ve Kuzey Düğümü ile karşı karşıya gelmesi nedeniyle Pazar günü planlarınız umduğunuz gibi sonuçlanmayabilir. Bu enerjiyi planlama ve organizasyonla olan ilişkiniz üzerinde düşünmek için kullanın, son zamanlarda kendinizi biraz dağılmış hissediyorsanız ayarlamalar yapın. Bu öğleden sonra, Güneş ve Neptün’ün destekleyici bir görünüm oluşturduğu ve sizi topluluk ararken endişelerinizi geçici olarak unutmaya teşvik ettiği bir zamanda kendinize bir mola verin. Sadece stresi düşük faaliyetleri ve şirketi seçmeye dikkat edin. Yatmadan önce önümüzdeki çalışma haftası için hazırlıklarınıza bir adım önde başlamaya çalışın, aksi takdirde tedirgin Chiron kaygıyı tetikleyebilir.
Oldukça muhteşem bir güne hazırlanın Boğa. Kudretli güneş, burcunuzun yukarısındaki göklerde neşeli bir melodi söylerken, dostluklar ve topluluklarla dolu onbirinci solar evinizde dönen görkemli Neptün’e gülümseyecek. Bu, özellikle yakınlığınıza maneviyat katmak istiyorsanız, sizinle sevgiliniz arasında gerçek bir sinerji bulabileceğiniz anlamına gelir. Bekarsanız, bu, çevrimiçi buluşmayı kullanmak veya ağınız aracılığıyla yeni biriyle, özellikle de normal “tipinizden” biraz farklı biriyle tanışmaya çalışmak için beş yıldızlı bir gün.
Seni umutlandıran şey nedir Boğa? Güneş Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yaparken, kariyer yolunuzda size ilham verecek bir şey bulmak önemlidir. Kozmik enerji pozitif ve yaratıcıdır. Kariyer yolunuza giden yolu açabilecek uzun süredir devam eden bir hayalin peşinden gitmek için daha fazla ilham alabilirsiniz. Hatta bir meslektaşınız veya arkadaşınız, hedeflerinize daha fazla güvenmenizi sağlayabilir. Kendinize inandığınız sürece profesyonel hayallerinizle her şeyi yapabilirsiniz. Gökyüzü, limittir!
İlk içgüdülerinize güvenmeyin. Büyük kararlar vermeden önce güvenilir bir kaynaktan daha fazla bilgi alın. İyi niyetli arkadaşlarınız ve aileniz sizi tehlikeli derecede yanlış yöne yönlendirebilir.
Büyük planlarınız suya düşecek, ancak gün tamamen bir kayıp değil. Değişiklik olsun diye biraz kişisel zaman ayırabilirsin. Başka bir gün olaylar havaya uçacak. Şimdilik, hayatınızı daha iyi anlamanızı sağlayacak küçük şeylere odaklanmanın tadını çıkarın.
Sevdiğiniz insanlara ve şeylere olan bağlılığınız yoğun ve sorgulanamaz. Ancak bugün eski dostlarınıza sırtınızı dönmek zorunda kalabilirsiniz. Deniz tuzu ve sirkeli patates cipsi, Philly krem ​​peyniri ve şüpheli enerji barları kilo ve sağlık sorunlarına büyük katkıda bulunabilir, bu yüzden gitmeleri gerekir. Tofunun harikalarını keşfedene kadar ayrılık tatlı bir acı olacak!
Bu hakiki turkuaz kolye gerçekten plastik mi? Şu parfüm şişesi çok hoş ama kokusu nasıl? Kalitesinden emin olmadığınız hiçbir ürün veya aksesuarı sorgulamaktan çekinmeyin.
Yani, çocuğunuza büyüklüğe ulaşma konusunda ilham vermek için heyecan verici bir konuşma yaptınız ve o da esneyip gözlerini devirdi! Bugün eylemler çok yüksek sesle konuşulduğundan, örnek olarak liderlik etmeyi deneyin. Nazik jestler size katlanarak geri döner.
Değerlerinizi yeniden incelemek bazen faydalıdır, özellikle de inançlarınız başkasınınkilerle çatıştığında. Açık fikirli olursanız ve durumu kişisel algılamazsanız en iyi tepkiyi verirsiniz; bu kişinin de haklı olduğu bir nokta var.
Gökyüzü biraz kasvetli göründüğü için muhtemelen biraz aydınlanmaya ihtiyacınız olabilir. Devlet televizyonunda en sevdiğiniz belgeseli izlerken, sehpanın üzerine yerleştirebileceğiniz küçük, antika bir lamba bulun ve tığ işi bir battaniyeye sarınarak rahatlayın.
Şu anda duygularınız yüzünden bunalmış hissediyorsanız, kendinize zaman tanıyın.