Boğa Günlük Burç Yorumları

Aslan ayı, geri giden Merkür ve Chiron ile bağlantı kurarak sizi sessiz bir iç gözleme doğru itiyor. Bu enerjiyi geçmişle yeniden bağlantı kurmak, sizi şekillendiren veya güçlendiren olayları, konuşmaları ve etkileri hatırlamak için kullanın sevgili Boğa. İyimserliğiniz ve zarafetiniz, Venüs Kader Düğümleri ile hizalandığında göksel yardımdan yararlanır ve size nerede daha fazla denge kullanabileceğinize dair net bir anlayış sunar. Size tatlılık, eğlence ve kişisel bakım için daha fazla zaman verecek yeni yapıları uygulamaya çalışın. Ay, Venüs ve Uranüs’le karşı karşıya geldiğinde, küçük anlaşmazlıkların hızla yoğunlaşmasına neden olabilecek duygusal dalgalara dikkat edin.
Boğa, bugünün enerjisi sizi her zamankinden daha cesur olmaya itiyor olabilir. Kozmik hava sizi şimdi ve önümüzdeki günlerde yeni bir sayfa açmaya, yeni bir sizi kucaklamaya ve aşk, seks ve tutkuyla ilgili tüm konularda konfor alanınızın dışına çıkmaya itiyor olabilir! Elektrikli Uranüs burcunuzda yolculuğuna devam ederken, hayata yeni bir bakış açısı için can atıyorsunuz! Büyük Uyandırıcımız göklere bakarken, seks ve tutku gezegeni olan kudretli Mars’tan gelen ateşli bir seks mesajıyla vurulacak. Altmışlık bir şekilde dans ederken sizi kasabaya adım atmaya, hızlı bir geziye çıkmaya, hatta komşularınızla eğlenceli küçük bir etkinlik düzenlemeye teşvik edecekler.
Kendine nasıl bakabilirsin Boğa? Kişisel bakım çok önemlidir çünkü iş hayatınızdaki stresi azaltmanıza yardımcı olabilir. Bugün Koç’taki Venüs, Koç’taki Kuzey Düğümü ile kavuşum yaptığında ve Terazi’deki Güney Düğümü ile karşıt açı yaptığında kendinize odaklanmak için önemli bir fırsat doğabilir. İş hayatınızda kendinizi daha iyi hissetmek için alışkanlıklarınızı ve rutininizi değiştirmenin zamanının geldiğini hissedebilirsiniz. İşten sonra dinlenmek için kişisel zaman ayırmaktan ve hatta iş yerinde yeniden toparlanmak için ara vermekten korkmayın.
Bütün bu enerjiyle ne yapmalısınız? İster arkadaşlarla şakalaşmak, ister randevuya çıkmak olsun, elbette eğlenceli bir şeyler var. Ayrıca uzun bir yürüyüş veya iyi bir egzersiz gibi fiziksel bir çıkış yolu bulun.
Yoğunluğunuzu kötülük yerine iyiliğe kullanın. Kendinize ait olana sahip olabilirsiniz ya da gerçekten önemli olanı asla kaybetmeyeceğinizi bilebilirsiniz. Derin duygularınızı anlamsız, maddi şeylerle harcamayın.
Bademi kutlamanın pek çok yolu var. Bademli bisküvi, bademli dondurma, Çin usulü bademli ve tavuklu kızartma, bademle kaplı kuzu eti, bademli kurabiyeler var; seçeneklerin bolluğu neredeyse hayal gücünü şaşırtıyor!
Stil sahibi insanlar varlıklarını anlar ve onları nasıl kullanacaklarını bilirler. En iyi tarafınızı ortaya çıkarmak için öncelikle ne aradığınızı bilmeniz gerekir. Hangi renklerin, açıların ve dokuların sizi öne çıkardığını görün; ikinci bir görüş alın.
Felsefi kalmak için güzel bir gün. Peki ya umut verici görünen bir finansal fırsat başarısız olursa? Aslında hiçbir şey kaybetmediniz ve şimdi ve gelecekte odaklanmanız gereken daha önemli şeyler var.
Kültür yanınızdan geçip gidiyor mu? En yakın müzeye atlayın! Fotoğraf arşivlerinde yolunuzu tıklayın! Yabancı film indir! Sanatsal yaratımların cazibesi, güzelliği açgözlülükle benimsemeniz için size ilham verir. Bu şaşkınlığa yol açar.
Geçmişi hatırlamanız gerekiyorsa, onu sözlü olmaktan daha çok keşfedin. Bir grup arkadaşınızla paten pistine veya eğer bulamazsanız bowling salonuna bir yolculuğa çıkmaları konusunda konuşun. Yine 70’lerdeki gibi giyin.
Arkadaşlarınızın bilmeniz gereken çok heyecan verici bazı sosyal planları var.