Boğa Aylık Burç Yorumları

Yeni Aşama Başlıyor
Boğa burcu, bu ayın ilk üç haftasında geçmişi ve sizi olabileceğiniz her şey olmaktan alıkoyan her şeyi bırakma zamanının geldiği bir aşamadan geçeceksiniz. Güneş ruhsal sektörünüzde, dolayısıyla bu, bir döngüyü sona erdirmek için harika bir fırsat, böylece 19 Nisan’da güneş burcunuza girdiğinde bir sonraki döngüye temiz bir sayfayla başlayabilirsiniz. Bu, geride kalan sorunları çözme şansınızdır. Enerjinizi ve kaynaklarınızı tüketen sorunlar. Ayrıca hayatınızı fiziksel, psikolojik ve ruhsal anlamda düzenlemek isteyebilirsiniz. Bunu yaptığınızda kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.
Sekizincisinde Koç burcunda yeni bir ay var, bu da bunu yeni başlangıçların zamanı haline getiriyor. Ancak bu ay evresi aynı zamanda Chiron’un iyileşmesiyle de aynı hizada olduğundan, bu zamanı birisiyle telafi etmek ve yolundan sapan bir ilişkiyi iyileştirmek için kullanabilirsiniz. Bunu yapmak gelecekte daha sevgi dolu ve üretken bir bağa yol açabilir.
Güneş, 19 Nisan’da dört haftalık bir konaklama için burcunuza giriyor ve bu, yılın en önemli noktası oluyor. Önümüzdeki haftalar parlama şansınız olacak. Ve neşeli Jüpiter ve elektrik Uranüs’ün burcunuzda yakın temas halinde olmasıyla, normalden daha şanslı fırsatlara sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Kazançlı fırsatları yakalamak ve sizin için en anlamlı plan ve projelere odaklanmak için bu şansı kullanın.
Yirmi üçte birinde, ilişki ekseninizde ve hırs sektörünüzdeki güçlü Plüton’a doğru açılarda meydana gelen dolunay çevresinde dikkatli olun. Derinlerde yatan duyguları ortaya çıkaracak bir şeyler meydana gelebilir. Aşırı tepki göstermemek, bunları gözden geçirmek ve işler daha sakinleştiğinde karar vermek en iyisi olacaktır.
1 Nisan’da düşünceli Merkür Koç burcunda ve bilinçaltının sezgisel bölgesinde geri giderken, yoğun bir öz yansıma dönemine girmeye hazır olun. Kendi gizli duygularınızı ve düşünce kalıplarınızı ortaya çıkarma yeteneğiniz, davranışlarınızın geçmişi nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı olabilir. , mevcut ve potansiyel ilişkiler.
Dördüncüsünde, sevimli gezegen rehberiniz Venüs de baskın, tutkulu Koç burcuna geçerek cinsel yaşamınızın ısısını artırıyor. Şimdi bazı çok temel hayvani dürtüler ortaya çıkıyor ve birisine (şu anki partnerinize veya hoşlandığınız birine) karşı hissettiğiniz yoğun arzu sizi gerçekten şaşırtabilir. Quickies artık garip bir şekilde tatmin edici.
19 Nisan’da parlak güneş sabit burcunuza geçerek güvenlik ve güvenlik arayan insanları otomatik olarak size çekiyor. Kendinize olan güveniniz de artar ve aşırı kibirli görünmeden en iyi özelliklerinizi sergilemenize olanak tanır. Ne sunmanız gerektiğini biliyorsunuz Boğa ve birlikte olduğunuz kişi sizi takdir etmeli.
Göz alıcı Venüs yirmi dokuzunda burcunuza geçerek fiziksel görünümü ön plana çıkarıyor. Fiziksel estetiğin ve zevkin gerçek bir takdircisi olarak, sevdiğiniz birine iltifat etmekten kendinizi alıkoyamazsınız. Bu alandaki yoğunluğunuz sizi mevcut sevgilinize sevdirebilir, ancak potansiyel sevgilinize fenalık getirebilir, tbh. Birbirinizi daha iyi tanıyana kadar bir şeyi bu kadar kalın bir şekilde saklamak isteyebilirsiniz.
Bu ay size profesyonel yaşamınızda istikrar ve istikrarlı bir ilerleme dönemi sunuyor. Güneş 19 Nisan’da burcunuza girerek size profesyonel hedeflerinize ulaşma konusunda güven ve amaç duygusu veriyor. Nisan aynı zamanda kalıcı sonuçlara yol açabilecek uzun vadeli planlara ve projelere odaklanmanızı da sağlayacak. Ortaya çıkabilecek zorluklar ve engeller arasında gezinirken pratik ve ısrarcı olun.
Engellerden bahsetmişken, Merkür ilkinden itibaren geri harekette olacak ve bu da temkinli hareket etmenizi sağlayacaktır. Hiçbir şeyin gözden kaçırılmamasını sağlamak için parayla ilgili iletişim ve kararlara ayrı bir gözle bakılması gerekecek. Ayrıntıları gözden geçirmek için zaman ayırın ve herhangi bir konuda ilerlemeden önce netlik arayın.
29 Nisan’da Venüs burcunuza giriyor. Aradığınız başarıyı bulacaksınız. Ticari girişimleriniz için sağlam temeller oluşturacaksınız. Sizi mükemmel fırsatlara yönlendirecek güvenilir kişilerle çevrili olacaksınız. Çalışkan ve kararlı olarak bu ay hedeflerinize doğru önemli adımlar atın.
Vay Boğa burcu! 1 Nisan’da Merkür Koç burcunda gerilemeye başladığında önümüzdeki birkaç hafta flört hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Flört havuzundan çıkıp duygularınızla birlikte oturmanız gerekebilir. Dördüncü ayda Venüs Koç burcuna girdiğinde karmaşık bir ayrılık yaşanması ihtimali güçlü.
Neyse ki 8 Nisan’daki güneş tutulması sırasında bu büyük bir iyileşme dönemi olabilir. Aşk hayatınıza sert bir sıfırlama yapın ve başka bir sevgili bulmaya değil, kalbinizi iyileştirmeye odaklanın. On dokuzunda güneş burcunuza girdiğinde kendinize aşık olun. Benlik saygınızı artırmak çiçek açmanıza yardımcı olabilir.
En iyi randevu geceniz 23 Nisan’daki Akrep dolunayı sırasında olacak. Bu, kaçamak bir anlaşmayı imzalamak veya hoşlandığınız kişiye çıkma teklif etmek için harika bir gece. Özellikle Merkür yirmi beşinde ileri harekete geçtiğinde iletişim sorunsuz ilerleyeceği için. Kalbini dinle.
Bahar çiçek açıyor ve 29 Nisan’da Venüs burcunuza girdiğinde siz de öyle. Potansiyel bir bahar kaçamağı için hazırlanırken bu, kendinizi şımartmak için harika bir zamandır. Otuzuncu ayda Mars Koç burcuna girdiğinde çok hızlı hareket etmediğinizden emin olun.