Başak Haftalık Burç Yorumları (15 Nisan – 21 Nisan Haftası)

Başak burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftası için burç yorumları neler? Başak burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftası neler bekliyor? Başak burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Başak burcu 15 Nisan – 21 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 15 Nisan – 21 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta beklenmedik bir gelişme mümkün. Hafta 14 Nisan Pazar günü Koç burcundaki Merkür’ün Boğa burcundaki Jüpiter’le yarı sekstil yapmasıyla başlıyor.
Başak burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu 15 Nisan – 21 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta sevgi ve iletişim iç içe geçerek derin ve duygusal bağları güçlendiriyor. Merkür şu anda hala geri gidiyor olabilir, ancak 19 Nisan’da Güneş’in Boğa burcuna girmesiyle rahatlama hissedebilir ve duygularınızı açık ve özgün bir şekilde ifade etme dürtüsünü hissedebilirsiniz.
Başak burcunun Haftalık Aşk yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu 15 Nisan – 21 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Sevgili Başak, çalışma haftanızın başında mali korkularla başa çıkmak zor olabilir. 15 Nisan Pazartesi gününden itibaren, Koç burcundaki geri giden Merkür Koç burcundaki Chiron ile kavuşum yaptığında bazı finansal korkularla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.
Başak burcunun Haftalık İş yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu 15 Nisan – 21 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Çalışanlarınızın onlara ne yapacaklarını ve nasıl yapacaklarını söyleyecek birine ihtiyaç duymaları nedeniyle organizasyon becerileriniz Pazartesi günü ekstra kullanışlı olacaktır. Hafta ortasında sizi şaşırtan koşullara uyum sağlamanız gerekebilir, ancak doğru oynarsanız hızlı bir şekilde fark yaratabileceksiniz.
Başak burcunun Haftalık İlişki yorumunun devamını okuyun