Başak Yıllık Burç Yorumları

Hayata dair kesin ve çoğunlukla eleştirel bakış açınız, akıllı, mantıklı Merkür tarafından yönetilmenizden gelir ve siz olayların mümkün olduğunca öngörülebilir olmasını tercih edersiniz. Ancak Başak, öğretmen Satürn’ün ruhani Balık burcunda, karşıt burcunuzda ve ilişki bölgenizde ilerlemesiyle, bu yıl, değer verdiğiniz ve günlük yaşamınızın bir parçası olarak güvendiğiniz öngörülebilir etkileşimlere güvenemeyeceksiniz. rutin.
Mart ayının başlarında empatik Balık burcuna duygusal bir yeni ay geliyor, haritanızda Satürn’ün geçiş yaptığı şefkatli bölgeyi aydınlatıyor ve yakın kişisel ilişkilerinize karşı tutumunuz yumuşaıyor. Bu hassas, bağışlayıcı enerji, barışı korumayı ve yüzleşmekten kaçınmayı en önemli öncelikleriniz haline getirir; bu da sert eleştiri yapma eğilimini susturmalıdır. Artık çok daha adil fikirli olduğunuz için, aile içi kavgalar için mükemmel bir arabulucu ya da arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınız ve onların sorunları için mükemmel bir ses tahtası oluyorsunuz.
Merkür kozmik yöneticinizdir, dolayısıyla onun çalkantılı gerileme döngüleri sizi diğer burçlara göre biraz daha sert etkileyebilir. Bu nedenle bu dönemlerde (1-25 Nisan, 4-28 Ağustos ve 25 Kasım-15 Aralık) sağlık sorunları ortaya çıkabilir, çünkü Merkür retro döngüleri baş ağrısı, migren, mide ağrısı şeklinde kendini gösteren zihinsel strese neden olabilir. sorunlar ve daha fazlası. Ağustos ayındaki burcunuz kısaca topraklanmış burcunuzdan geçiyor, bu yüzden onunla diğerlerinden biraz daha iyi başa çıkabilirsiniz.
Satürn’ün Balık burcundaki ve ilişki bölgenizdeki etkileri, bu yıl daha şefkatli ve anlayışlı olmanıza yardımcı olur, Başak burcu, her zamankinden farklı türde bir insanı çekmenize yardımcı olur. Sizi genellikle fazla analitik ve mantıklı bulan su işaretleri, artık sizi potansiyel uzun vadeli bir ortak olarak görecektir ki bu hem korkutucu hem de oldukça iç açıcı olabilir. Nazik bir Yengeç burcu sizin ruh eşiniz olabilir ve seksi bir Akrep, hayallerinizdeki kişi olabilir. 2024’te her zamanki “tipinizin” dışında flört ederken açık fikirli olun!
Nisan ayının büyük bölümünde dönüşüm bölgenizde sıcak bir Venüs-Koç ortaklığı var ve aşk hayatınızı hızlı, yoğun bir şekilde etkiliyor. Bu zamanda atılganlığın gerçekten karşılığını veriyor Başak, bu yüzden ne (veya kimi) istediğini biliyorsan, bunun için gitme zamanı. Flört etmeye doğrudan bir yaklaşım, bu gezegensel ikilinin sağladığı güven ile birleşerek iyi şeylerin gerçekleşmesine yardımcı olur. Birisinin sizi fark etmesini bekliyorsanız, harekete geçmenin zamanı geldi.
Akraba toprak burcu Boğa burcundaki dolunay ve Kasım ortasındaki genişleyen eviniz, platonik bir yakınlık ve samimiyet ortamı yaratır; bu, eğer ikinizin de arzuladığı buysa, yakın bir arkadaşlığı daha fazla bir şeye dönüştürmeye yardımcı olabilir. Bu ay boyunca sizin yüksek standartlarınızı karşılayabilecek çok fazla insan yok, bu yüzden en iyi arkadaşınızla mevcut bir ilişkiyi daha romantik terimlerle düşünmeye başlayabilirsiniz. İlişkiniz romantizme geçiş yaparak güçlenebilir mi, yoksa hızla çöker mi? Sıçramayı yapmadan önce potansiyel artılar ve eksiler hakkında konuştuğunuzdan emin olun.
Satürn bu yıl bağlılık, evlilik ve diğer insanlarla ilgili yedinci eviniz Başak burcunda seyahat ediyor, bu nedenle bunu güvenle “ilişkiler yılınız” ilan edebiliriz! İster aşk denen bu konuda nispeten yeni olun, ister yıllardır bir birliktelik içinde olun, Evrenin ve onun gezegensel eşleşmelerinin önümüzdeki aylarda size öğretebileceği çok şey var.
Örneğin, Şubat ayının sonlarına doğru Güneş Balık burcundaki Satürn’e kavuşur ve bir kişi olarak gerçekten gelişmenize ve bir çift olarak büyümenize yardımcı olabilecek şefkatli bir enerjiyle sizi güçlendirir. Ortaklık bölgenizdeki bu evrensel yaratıcılık ve anlayış artışı, daha yumuşak tarafınızı ortaya çıkarır ve romantizm gelişir. Sürpriz tarihler veya tatiller planlamak ve birbirinize öncelik vermenin yeni yollarını bulmak için çok çalışmak ve ilişkiniz, Bae’nin seveceği yepyeni bir yönünüzü gösterir.
Ancak her şey güllük gülistanlık ve güneş ışığı değil, çünkü detaylara olan ilginiz ve bunu takip eden mükemmellik arayışınız günlük yaşamınızı zorlaştırabilir, ama aynı zamanda sizi yetenekli bir sevgili yapan ve eşinizi memnun etme konusunda genellikle doyumsuz bir ihtiyaç duyan aynı beceri setidir. ortak. Yoğun Mars, etkileyici, şefkatli Aslan burcundan ve bilinçaltındaki sezgisel evinizden geçerken ve birbirinizle bambaşka bir düzeyde bağlantı kurmanıza yardımcı olurken, kasım ayının sonundan yıl sonuna kadar cinsel yaşamınızın alevlenmesini sabırsızlıkla bekleyin. Partnerinizle karmik bir bağınız varsa, onu şimdi keşfedeceksiniz. Eğer bu kişi ruh eşiniz değilse, kesinlikle harika bir cinsel kimyanız var!
Uranüs işleri sarsmayı sever, ancak bu yıl sabit toprak burcu Boğa burcundan ve genişleme bölgeniz Başak burcundan geçerken, bazı düzenli rutinlerinizi devam ettirmek için mücadele etmeniz gerekecek. Tahmin edilemezlikten hoşlanmıyorsunuz, ancak 2024’teki bu geçişin büyük ölçekli etkisi sayesinde kariyeriniz ve mali durumunuz bazı belirsizliklerle karşı karşıya kalabilir. Aklınızdan çıkarın ve bu sınırları zorlayan geçişten öğrendiğiniz dersleri kafanızdan çıkmak ve bazı uygun anlardan yararlanmak için kullanın.
Şans eseri, Satürn’ün bu yıl eterik Balık burcundaki yerleşimi, konu işinize geldiğinde sizi biraz hayalperest olmaya teşvik ediyor, bu da muhtemelen başka türlü asla keşfedemeyeceğiniz bazı fırsatlardan yararlanmanıza olanak sağlamalı. Bu geçiş sırasında yaratıcılığınız tavan yapıyor, bu nedenle yaratıcı bir alanda ilerlemek veya yeni bir iş bulmak istiyorsanız, bu sizin yılınız. Benzer düşüncelere sahip insanlarla ve hayat hikayenize sempati duyanlarla ortaklık yapmak da bu gezegensel ortaklık sırasında avantajlı bir harekettir. Yeteneklerinizi bulup sizi “anlayan” insanların önünde ortaya çıkarmak, önümüzdeki aylarda kariyerinizde dramatik bir fark yaratabilir.
Mayıs ayının sonuna doğru gerçekleşen şanslı Jüpiter-Boğa birleşiminden yararlanmak, özellikle yatırımlar hakkında daha fazla bilgi edinmeye ve başkalarının tavsiyelerini dinlemeye açık olduğunuzda, şansınızı gerçekten artırabilir. Bu zihin genişletici kozmik ortaklık sizi yeni yönlere doğru ilerlemeye teşvik ediyor, ancak bunu yapmak için çok acele etmeyin. Büyük fırsatlar karşınıza çıktığında, dolandırılmadığınızdan emin olmak için bunları güvendiğiniz biri tarafından yönetin. Paranız için çok çalışıyorsunuz, bu yüzden hepsini kaybetmek tam bir kabus olur.