Başak Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta bir tutkunun peşinden gidiyorsunuz.
19 Mayıs Pazar günü Mars, Koç’taki Kuzey Düğümüyle ve başkalarından gelen kaynaklarla eviniz ile birleşecek. Bu, çevrimiçi bir krediye başvurmak veya bir işletme finansmanı kampanyası başlatmak için iyi bir gün. Başak, SBA’nın gerektirdiği evrakları inceleyebilir veya zengin amcanla sana kredi vermesi konusunda konuşabilirsin.
20 Mayıs Pazartesi günü güneş İkizler burcuna giriyor. İtibarınız ve karizmanız artık parlıyor ve başkaları tarafından kolayca görülebiliyorsunuz. Önümüzdeki ay sosyal medya numaralarınız artabilir. Amirinizden takdir alabilirsiniz. Küçük işletmeniz daha fazla bölge veya müşteri kazanarak büyüyebilir.
20 Mayıs’ta güneş İkizler burcuna girdiğinde rahatlık ve tatmin bulacaksınız. Besleyici ve güvenilir ilişkilerde rahatlık ve tatmin bulacaksınız. Sevdiklerinizle bir güvenlik ve güven duygusu yaratmaya odaklanın.
Bir ilişkisi olanlar için, hizmet eylemleri ve bağlılık yoluyla partnerinizle aranızdaki bağı nasıl güçlendirebileceğinizi düşünün. Bu, ikiniz arasındaki bağı ve sadakati artıracaktır. Bekar Başak burcu, samimi ve güvenilir insanlara ilgi duyacaktır. Her türlü durumun gitmesine izin vermenin zamanı geldi. Karşılıklı saygıya dayanan umut verici bir bağlantı istiyorsunuz.
25 Mayıs’ta Jüpiter İkizler burcuna girdiğinde şans sizden yana. Birlikte olduğunuz kişiler hakkında daha fazla bilgi edinme şansına sahip olacak ve onlarla birlikte olup olmama konusunda daha bilinçli bir karar vermenize olanak tanıyacaksınız.
Sevgili Başak, mali durumunuzun sorumluluğunu üstlenmenin zamanı geldi. 19 Mayıs Pazar günü Koç’taki Mars, Koç’taki Kuzey Düğümü ile kavuşumda ve Terazi’deki Güney Düğümü ile karşıt açı yaptığında, finansal dönüşümünüzün katalizörü olmaktan çekinmeyin. Kader kozmik enerjisi, sizi finansal kaderinize uyum sağlamaya teşvik edecektir. Ancak kaderinize ulaşmak için yukarıda ve öteye gitmeye istekli olmalısınız.
Ertesi gün, güneşin İkizler burcuna girmesiyle kariyer yolunuzu çeşitlendirmeye hazır olabilirsiniz. İkizler sezonunda inanılmaz derecede başarılı olmak için birden fazla kariyer ve fırsat ortaya çıkabilir. Eğer esnek ve açık fikirliyseniz, çok şey başarabilirsiniz. Hatta isterseniz birden fazla mesleğe birden fazla görev bile verebilirsiniz!
Daha sonra Venüs İkizler burcuna girdiğinde mesleki itibarınıza ve statünüze daha fazla uyum sağlayabilirsiniz. Venüs enerjisi nasıl tanındığınıza, özellikle de kariyer yolunuzu tanımlayan bağlantılara ve düzenlemelere dikkat çekecektir. Bu arada, 23 Mayıs Perşembe günü Yay burcundaki dolunay sırasında profesyonel geçmişinizden ilerlemeye hazır olabilirsiniz. Özellikle hafta sonu Jüpiter İkizler burcuna girdiğinde geleceğe dört gözle bakmanın zamanı geldi.
Bu haftanın başında aşırı şüpheci davranacaksınız ve geriye dönüp baktığınızda çok saçma görünen bir konuda en yakın arkadaşınıza meydan okuyabilirsiniz. Seni çok fazla rahatsız etmesine izin verme çünkü çarşambaya kadar unutulması gerekiyor. Haftanın ilerleyen saatlerinde, küçük bir kriz veya daha büyük bir sorun yaşayan bir aile üyesine yardım etme planlarınızı bırakmak zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi bu işin içine atarsanız, pişmanlık duymadan hafta sonunun tadını çıkarabilmelisiniz (ve belki de havalı biriyle tanışabilirsiniz).