Başak Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak, Luna Yay burcuna göç ederken ve dönüştürücü Plüton ile aynı hizaya gelirken, erken saatlerde onarıcı bir enerji akışı sizi buluyor sevgili Başak. Güne başlamadan önce vücudunuzun ve kalbinizin neye ihtiyacı olduğuna odaklanarak nefes almak ve uykunuzu atmak için bir dakikanızı ayırın. Dolunay yükseldikçe kendinizi giderek daha hassas hissedeceksiniz, bu da sizi içinizde ve etrafınızda dönen duygularla uyumlu hale getirecek. Başkalarıyla etkileşime geçmek, özellikle de empatik eğilimleriniz varsa, biraz bunaltıcı görünebilir. Neyse ki, Venüs bu öğleden sonra İkizler burcuna girdiğinde, bağlantıyı ve sevgiyi sürdürürken sınırlar oluşturmak daha kolay olacak.
Sevgili Başak, yıldızlar bugün kesinlikle senin tarafında. Bunun nedeni, çekicilik ve güzellik tanrıçası gezegenimiz tatlı Venüs’ün, diğer bir dünya burcunun yanında coşkuyla dans etmesi ve şimdi ilişkilerle ilgili yedinci güneş evinizde sizden gökyüzünde dans eden esrarengiz Neptün’ün altmışlık yapmasıdır. Bu iki mistik aşık, topuklarını havaya vurarak kalbinizin derinliklerinde senkronize bir yüzmeye başlarken, romantizmin her köşede olduğunu hissedeceksiniz. Bekarsanız bu sizi bir ruh eşine bağlayabilir, özellikle de ağınız veya çevrimiçi buluşma yoluyla biriyle tanışmaya istekliyseniz.
Neye öncelik vermek istiyorsun Başak? Geçtiğimiz altı ay sizi iş-yaşam dengenizde vites değiştirmeye teşvik etmiş olabilir. İşyerinde kendinizi öldürmek yerine kişisel hayatınıza daha çok odaklanmış olabilirsiniz. Bu döngü sırasında kişisel hedefleriniz, sevdikleriniz ve eviniz ana odak noktanız haline gelmiş olabilir. Ancak bu sizi başarıya hazırlayabilirdi ki bu, Yay burcundaki dolunay sırasında daha da belirgin hale gelebilir. Ay ile Venüs’ün İkizler burcuna girişi arasında, bir süre kendinize odaklandıktan sonra yeniden vites değiştirmeye hazır olabilirsiniz.
Her türlü karmaşanın içinde kaybolmak kolaydır: zihinsel, fiziksel, psikolojik. Beyniniz de dahil olmak üzere hayatınızın bu önemli alanlarını temizlemeye zaman ayırmadıysanız, bugün bunu yapmanın zamanı geldi.
İşlerin bu kadar kafa karıştırıcı olabileceğini asla hayal edemezdin. Mali durumunuzu çözmek, asi bir çocuğun saçını fırçalamak veya ayakkabı bağlarını çözmek gibidir. Hakediyorsun. Sonuçta seni buraya getiren şey kendi çocukça davranışlarındı.
Gribin ilk etkilerini hissedebileceğiniz bugün annenizi isteyeceksiniz. O halde saldırı için çömelmeye hazırlanın. Portakal suyu, vitaminler ve tavuk şehriye çorbası önümüzdeki birkaç günü atlatmanıza yardımcı olacaktır, ancak aslında doktorun önerdiği şey annenizi telefonla aramak olabilir.
Bugünlerde tavsiyelerinizi paylaşmadan önce düşünün. Örneğin, yeni bir kot pantolon serisi önermek, moda konusunda zorluk yaşayan bir arkadaşa, modası geçmiş hassasiyetlerini eleştirmekten daha fazla yardımcı olacaktır. İnceliğiniz çok şık!
Bugün başkalarının görüşlerine saygı duymak önemlidir. Belki de arkadaşınız Puce’un yeni siyah olduğunu düşünüyor ya da iş arkadaşınızın inanılmaz bir müzik zevki var. Bırakın onlar kendi yollarına gitsinler, siz de kendi yolunuza gideceksiniz ve herkes mutlu olacak.
Planlar, planlar ve daha fazla plan. O kadar çok planınız var ki nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Her şey basit bir taslakla başlar; neyi başarmak istiyorsunuz? Küçük adımlar atın ve çiğneyebileceğinizden fazlasını ısırmayın.
Çeşitli önemli eşyalarınız için çok sayıda cep içeren cüzdanlar dikmek, tüm paket menüleriniz için yuvalara sahip bir asılı organizatör yapmak gibi, bugün tam size göre olacaktır. Organizasyon için mümkün olduğu kadar çok bölüm oluşturmaya yönelik yaratıcı ve inşa etme içgüdülerinizi uygulayın.
Arkadaşlarınızdan biri karakterine aykırı davranıyorsa yardımınıza ihtiyacı olabilir.