Başak Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak, Aslan ayı geri giden Merkür ve Kayron ile aynı hizadayken, zihninizin karmaşık işleyişini daha iyi anlama şansınız olacak. Bu enerjiyi, dönüşüme lütuf dolu bir yerden yaklaşmak, utanç veya kederin bu farkındalıkları gölgelemesine izin vermeden, kendi beklentilerinizin neresinde yetersiz kaldığınızı anlamak için kullanın. Venüs Kader Düğümlerine açı yaptığında ufukta kalan değişimler aracılığıyla kendinizi sevmek için ilham alacağınızı hissedeceksiniz ve sağlıksız kalıpları bıraktığınızda büyük büyümenin yolunu açacaksınız. Bu öğleden sonra, Ay Jüpiter ve Uranüs ile bağlantı kurduğunda rehberlik ve destek arayarak maneviyatınızı kucaklayın.
Şimdi cızırtılı seksi zamanlar için beş yıldızlı bir dönem Başak. Seks ve tutkunun kırmızı gezegeni olan kudretli Mars, güneş enerjisinin yedinci evinizde sizden gökyüzünde süzülmeye devam ederken, şu anda genişlemeyle ilgili güneş dokuzuncu evinizde dönmekte olan elektrikli Uranüs’e altmışlık bir açıyla bakacak. Bu, seks ve aşk bölümünde bol miktarda kozmik güzellikleri garanti eder! Yatak odasında deneme ve keşfetmeyi birinci öncelik haline getirmenin zamanı geldi! Sevgilinize yakınlaşmaya hazır olduğunuzu söyleyin! Cesaretiniz ve küstahlığınız arttıkça kabuğunuzdan çıkma zamanı gelmiştir.
Kendinize ve geleceğinize yatırım yapın Başak. Finansal açıdan güçsüz olmak iyi bir duygu değil. Güvende olmak istiyorsanız, Koç’taki Venüs’ün Koç’taki Kuzey Düğümü ile kavuşum yaptığı ve Terazi’deki Güney Düğümü ile karşıt açı yaptığı duruma gelin. Kader yönleri sizi finansal kaderinizin peşinden gitmeye teşvik edecektir. Bu noktaya ulaşmak için bazı kötü mali alışkanlıklarınızı ve tutumlarınızı unutmanız gerekebilir. Finansal okuryazarlığınızı geliştirmek, alışkanlıklarınız üzerinde çalışmanıza ve hedeflerinize ulaşmak için bütçenize sadık kalmanıza yardımcı olabilir.
Oldukça çekicisin, özellikle de şu sıralar ve insanlar uzak durmakta zorlanıyor. Bu kadar ilgi ve ilgiye ilham vermeniz hiç de şaşırtıcı değil! Fırsatınız varken tadını çıkarın.
Bugün sizi motive eden tek şey nasıl hissettiğinizdir. Paranın cazibesi bile sihirli dokunuşunu yitirdi. Sizi neyin harekete geçirdiğini bilmek istiyorsanız bugün kendi duygularınızın derinliklerine inin.
Bugün görüşleri sizinkinden farklı olan insanlara saygı gösterin. Et yememek veya sadece Adil Ticaret çayları veya kahveleri içmek için kendi nedenleri olabilir. Kendinize ait birkaç tuhaflığınız olabilir. Bu yüzden onları biraz rahat bırakın, karbonhidrat içermeyen tuhaf diyetiniz hakkında kendi değerlendirmelerini sunmayabilirler.
Güzellik rutininizi yavaşlatmayı ve acele etmemeyi deneyin. Bu süreçten mümkün olduğunca keyif almalısınız; sonuçta bu sizinle ve yalnızca sizinle ilgilidir. Lavanta dolu bir göz torbası rahatlamanıza yardımcı olacaktır.
Çocuğunuzun bazı arkadaşlarının iyi niteliklerine hayran olduğunuzu fark edebilirsiniz; örneğin, çok cömert bir çocuk ve çok çalışan bir çocuk gibi. Herkesten öğrenebilecekleri bir şeyler var ve bugün bunu teşvik etmelisiniz.
Günümüzde kelimeler nesnelerden daha değerlidir ve her ne kadar mülk sahibi bir minimalist olsanız da entelektüel ve sosyal yaşamınızda bol miktarda barok duygu ve cesur sanat vardır. Beat kuşağı size ilham veriyor.
Annenizi veya hayatınızdaki anaç bir kişiyi, uğrayarak, yemek yaparak ve onu paylaşacak kadar uzun süre kalarak şımartın. Sizin yaşınızda oldukları zamana dair bir hikaye isteyin. Dikkatle dinleyin.
Başarıya bugün ulaşın; bu sadece rock yıldızı park yeri bulmak anlamına gelse bile.