Başak Aylık Burç Yorumları

İlgi Çekici Fırsatlar
Başak, bu ay başkalarıyla ekip kurmak ve onların geri bildirimlerini ve tavsiyelerini örneklemek için söylenecek çok şey var. Balık burcuna odaklanmak, önemli kişilerle ağ kurmaya, sosyalleşmeye ve belki de heyecan verici projelerde işbirliği yapmaya hazır olacağınızı gösterir.
Bununla birlikte, Güneş’in Koç’ta olması ve 19 Nisan’a kadar dönüşüm sektörünüzle birlikte, artık çıkarlarınıza hizmet etmeyen her şeyi bırakma havasında olacaksınız. Küçük bir şey olabilir ama onu ortadan kaldırmak hayatınız üzerinde güçlü ve olumlu bir etki yaratabilir.
Geveze Merkür, ayın birden yirmi beşincisine kadar Koç burcunda geri harekette olacak, bu nedenle herhangi bir büyük işlemde dikkatli olmanız size fayda sağlayacaktır. Bu, potansiyel yanlış anlamaların ve kafa karışıklığının olduğu bir zamandır, ancak ayrıntılara dikkat ederek çok fazla sorunun önlenmesine yardımcı olabilirsiniz.
8 Nisan’da Koç burcundaki yeni ay, Chiron’un iyileşmesiyle aynı hizada, bu da inisiyatif almak ve incinme veya duygusal yaralanma kaynağı olan bir sorunu çözmek için harika bir zaman. Bir danışmanın veya terapistin yardımına ihtiyacınız olabilir, ancak onların yardımı şu anda değerli olabilir.
On dokuzuncuda güneş Boğa burcuna ve sizin uzak ufuklar bölgenize doğru süzülürken bir değişim var. Önümüzdeki dört hafta, keşfetmeye, yeni arazileri geçmeye, seyahate ve maceraya vurgu yapacak. Konfor alanınızdan çıkmanın ve canı boynuzlardan almanın zamanı geldi.
23 Nisan’daki dolunay oldukça duygusal olabilir çünkü Akrep burcunda ve iletişim sektörünüzde gerçekleşiyor. Bu dönemde görüş çatışması doruğa çıkabilir. Aşırı tepki vermemeye çalışın, ancak daha dengeli bir bakış açısı edinin. Herhangi bir karar vermeden önce olayların sakinleşmesini bekleyin.
Yol gösterici gezegeniniz Merkür, 1 Nisan’da cesur Koç burcunda gerilemeye başladığında, iletişimin sınırlarını her zamankinden daha fazla zorluyorsunuz. Mevcut veya potansiyel bir ortağa kaba veya saygısız davranmanın gerçekten hiçbir mazereti yoktur, bu yüzden boş özürleri unutun. Sıradan bir “özür dilerim” hiçbir şey ifade etmez.
Sevgi dolu Venüs, dördüncüde kendine güvenen Koç’la ortak oluyor ve size gerçekten harekete geçme zamanının geldiğini bilmenizi sağlayan kozmik dürtüyü veriyor. Kendini ne zaman daha iyi hissettin Başak? Hareketinizi yapmak için bu şiddetli romantik enerjiden yararlanın. Mevcut veya potansiyel bir ortak evet demeye hazır!
Büyüleyici güneş, 19 Nisan’da toprak Boğa burcuna giriyor ve sizi hayatın küçük zevklerinin tadını çıkarmaya teşvik ediyor. SO’nuzla yürüyüşe çıkmak veya potansiyel yeni bir aşkla basit bir kahve randevusuna çıkmak, gerçekten önemli olana odaklanmanızı sağlar. Birbirinizin arkadaşlığının tadını çıkarırken mükemmel sohbetler yapmak, bu sade geçiş sırasında pahalı, ayrıntılı tarihler planlamaktan çok daha iyidir.
Kendini adamış asteroit Juno, yirmi birincide doğrudan kendi evinize girecek ve başkalarıyla kalıcı duygusal bağlantılar kurmaya veya güçlendirmeye çalışırken kendinizi kaybetmemeniz gerektiğini vurguluyor. Bekar Başaklar, değerlerinizi paylaşan ve size saygılı davranan potansiyel ortakları aramak önemlidir. Birleşik Başaklar, “zıt kutupların birbirini çekmesi” teorisinin sizin için doğru olmadığını göreceksiniz. Uyumlu olduğunuzu hissetmek önemlidir.
Bu ay, titiz bir planlama ve detaylara dikkat edilmesi gereken bir ay. Merkür, 1 Nisan’da Koç burcunda gerilemeye başlayacak ve bu, becerilerinizi geliştirmenize ve üretkenliğinizi ve etkililiğinizi nasıl işlediğinizi yeniden düşünmenize olanak tanıyacak. Bir veya iki ayrıntıyı gözden kaçırma ihtimaliniz var, ancak hızlı bir şekilde çözüm buluyorsunuz. Bu süre zarfında sabırlı olun, çünkü planlarınızda aksaklıklar veya gecikmeler olabilir. Sorunları çözerken uyumlu olun. İş uygulamalarınızda başarılı ve tutarlı olmak istiyorsunuz.
Sekizincideki yeni ay ve güneş tutulması, nasıl çalıştığınızı ve günlük rutininizi nasıl değiştirdiğinizi vurguluyor. Görevlerinizi normalden daha fazla organize etme konusunda güçlü bir dürtüye sahip olacaksınız. Bu ay mükemmellik için çabalamak istiyorsunuz ancak yol boyunca zorluklarla karşılaşabilirsiniz.
19 Nisan’da güneş Boğa burcuna girdiğinde tutarlılığa ve güvenilirliğe öncelik vereceksiniz. Sözlerinizi yerine getirecek ve başkalarıyla güven inşa edeceksiniz. Nisan ayı size hem disiplinli hem de uyumlu olarak ilerleme kaydetme fırsatı veriyor.
Kendinize bir iyilik yapın ve 1 Nisan’da Merkür’ün gerilemeye başladığı ayın ilk yarısında flört etmeye ara verin. Büyük resmi göremeyebilirsiniz, bu nedenle romantik riskler almak veya ilişkilere atlamak akıllıca olmaz. Venüs dördüncü ayda Koç burcuna girdiğinde tutku hayatınızı yakabilir.
Neyse ki en iyi randevu geceniz 8 Nisan’daki güneş tutulması olacak çünkü büyük bir romantik yeniden doğuşa hazırsınız. Bunu eski sevgilileri engellemek ve daha tatmin edici ilişkilere geçmek için bir fırsat olarak kullanın. Hatta on dokuzuncu ayda güneş Boğa burcuna girdiğinde özel biriyle tanışabilir ve yolda potansiyel bir romantizmi keşfedebilirsiniz.
Birisine karşı hisleriniz varsa, 23 Nisan’daki Akrep dolunayı sırasında bunları itiraf edin. Her şeyi bırakın ve oradan gidin. Merkür ayın yirmi beşinde ileri gittiğinde flört etme konusunda içgüdülerinize güvenin. Sezginiz sizi doğru ilişkiye yönlendirebilir.
Nisan ayını romantik bir notla sonlandırın. 29 Nisan’da Venüs Boğa burcuna girdiğinde bahar tatili tatiliniz sırasında aşkı bulabilirsiniz. Özellikle de Mars’ın otuzuncu ayda Koç burcuna girmesiyle tutkular yoğunlaşırken. Biraz eğlenin Başak! *göz kırpıyor*