Balık Yıllık Burç Yorumları

Sevgili içe dönük Balık, 2024’te ilgi odağı olmaya hazır mısınız?! Çünkü hırslı Satürn bu yıl ilk benliğinizde zaman geçirirken, güveniniz arttıkça tüm gözler üzerinizde olacak ve gerçekte kim olduğunuzu bulmaya çalışacaksınız. Korkutucu? Evet! Ancak hissettiğiniz rahatsızlık ve tuhaflık, kişisel gelişim ve dönüşüm biçiminde büyük fayda sağlayabilir.
Ek olarak, rüya gibi hükümdarınız Neptün, tüm yıl boyunca yine ilk evinizden geçerek sezgisel yeteneklerinizi ve psişik yeteneklerinizi artırmaya devam ediyor. Rüyalar, vizyonlar ve önseziler yoluyla bilinçaltınıza dokunmak, yalnızca önümüzdeki on iki ay boyunca rekabette üstünlük sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ilginç, alternatif yollarla büyüme şansı da verir. Kendinizi Evrenin karmik, ruhsal ve ruhani aydınlanmasına açmak, bunu gerçekten büyülü bir yıl haline getirebilir.
Neptün, temmuz başı ile aralık başı arasında geri harekette olacak, ancak bu, bazı gerçeklerin size bir ton tuğla gibi çarpacağı zamandır. Sezgileriniz hala yerinde olacak, ancak sizi bu sert geçişin sıklıkla ortaya çıkardığı tatsızlıktan koruyamayabilir. Neyse ki, bu yılın sizin “ben” yılınız olması nedeniyle, can sıkıcı gezegen geçişlerinin getirebileceği türden hayal kırıklıklarıyla başa çıkmak için daha fazla araca sahip olmalısınız. Yaşadığınız şey bir kabus gibi gelse bile, hayallerinizi gerçekleştirmenin bir yolunu bulacağınızdan eminiz!
Balık burcu, bu yıl mutlu bir çiftin parçası değilseniz bunda sorun yok. Odak noktasının büyük kısmı size ve bir kişi olarak gelişiminize odaklanacak, bu da 2024’te ruh eşinizi bulma konusunda o kadar da istekli olmayacağınız anlamına geliyor. Hayatınızda zaten özel biri varsa ancak henüz bağlanmayı başaramadıysanız Durumunuzda, arkadaşlarınızla olduğu gibi orada da biraz kırgınlık ve kıskançlık görebilirsiniz. Ama yine de, artık amacınız diğer insanlara takılıp onların duygularına hitap etmek değil. Siz yapın ve gerisi yerine oturacaktır. Bu sağlıklı ilişkiyi daha önce değil, hazır olduğunuzda bulacaksınız.
Romantizm arıyorsanız, Şubat ayının sonunda seçici, çalışkan Başak burcundaki dolunay ilişki bölgenize çarpıyor ve sizin mükemmellik versiyonunuza yakın olan veya ekstra şeyler katmaya istekli potansiyel aşklar/sevgililer arıyorsunuz. seni memnun etme çabası. Bu, birden fazla kişiyle aynı anda çıkmaya başladığınız ve birbirleriyle nasıl karşılaştırıldıklarını görmek için, yalnızca en iyilerin en iyilerinin bir sonraki tura, realite TV tarzına ulaştığı bir zaman olabilir! Bu flört yaklaşımında yanlış bir şey yok, ancak yanlış kişiye mesaj atmamak veya yanlış zamanda yanlış yere gelmemek için ayrıntıları yakından takip ettiğinizden emin olun!
Güneş ve aşk tanrıçası Venüs de Ağustos ayı sonlarında düzenli toprak burcu Başak burcundadır ve Eylül ayı başlarında ay Başak burcunda yenidir, bu nedenle yaz sonu aşk hayatınız için büyülü bir zaman olabilir. Romantik bir gelenekçi bulma şansınız artık artıyor, bu yüzden sonsuza kadar birlikte geçirebileceğiniz birini aramaya başlayın. Aşka hazır olduğunuz mesajını verdiğinizde o sizi bulacaktır.
Satürn’ün hassas, şefkatli burcunuza yerleştirilmesi, bu yıl Balık burcunda ilişkiniz üzerinde hem olumlu hem de olumsuz etkiler yaratabilir. Birincisi, olumlu tarafı, olaylara sevgilinizin bakış açısından bakabilmeniz sizi daha anlayışlı ve empatik bir ortak haline getirir. Bununla birlikte, diğer taraftan, bu geçiş sizi son derece hassas hale getirebilir ve basit bir özürle ortadan kalkmayan kırgınlık ve incinmiş duygularla baş başa bırakabilir. İçe dönük biri olarak, bazı olaylardan sonra bae’ye sessiz davranmanız veya pasif-agresif olmanız doğaldır, ancak bu tür davranışlar yalnızca iyileşme sürecini engelleyecektir.
Şans eseri, Eylül ortasında kendi burcunuzda gerçekleşen dolunay ve kısmi ay tutulması sırasında, konu ilişkiniz olduğunda özellikle sezgisel olma şansınız olur. Başka zamanlarda gizli görünebilecek bazı önemli ayrıntıları artık fark etmeniz sizin için kolaydır, bu da size romantik bir avantaj sağlar. Partnerinizin kendini iyi hissetmesini sağlamak için özel içgörülerinizi kullanın. İhtiyaçlarını önceden tahmin etmek ve daha onlar bir şey söylemeden bunları karşılamak çok büyük bir tahriktir!
Baskın Mars, Eylül ve Ekim aylarının çoğunda benzer düşüncelere sahip su burcu Yengeç ve zevk ve romantizm bölgenizle bağlantılıyken biraz yersiz hissediyor, ancak yaratıcılığınız bu dengesiz zamanda karşılığını verebilir. İnisiyatif alma ve normalde sizi rahatsız eden bazı şeyleri yapma isteği, bu sorumluluğu üstlenme geçişi sırasında önemli bir fark yaratabilir. Sadece hiçbir şeyi zorlamayın. Herhangi bir konuda ilerlemeden önce ikinizin de kendinizi rahat hissetmeniz ve birbirinize yüzde 100 güvenmeniz son derece önemlidir. Aksi takdirde, cesur hamlelerinizin başarılı olma şansı neredeyse yüzde sıfırdır.
Hızlı düşünen Merkür, yılın ilk birkaç haftasında cesur Yay burcuyla ve kariyer bölgeniz Balık burcuyla eşleşerek yaratıcılığınızı harekete geçirir ve fikirlerinizi, işinizde bir adım atabilmenizi sağlayacak planlara dönüştürmeniz için sizi cesaretlendirir. Bu ilginç geçiş sırasında kalabalığın geri kalanından öne çıkıyorsunuz ve bu konuda her zaman rahat olmasanız da artık önünüzde daha fazla fırsat var. Hiçbir zaman büyük bir güce sahip olamayabilirsiniz, ancak şu anda iş yerinizi yönetmek için bu küresel ortaklığın cazibesini kullanabilirsiniz.
Satürn’ün ilk evinizde olmasıyla, bu yıl kişisel sorumluluğunuz çok yüksek; bu, özellikle mali konularla ilgili olduğunda, önünüze çıkan her fırsattan yararlanmak için çaba göstermeniz gerektiği anlamına geliyor. Ancak bu, uzun vadeli bir büyüme yılı, bu nedenle büyük ikramiyeler kazanmayı veya beklenmedik kaynaklardan büyük çekler almayı beklemeyin. Büyük para anlarına güvenmemek, sizi uzun vadede fayda sağlayacak ve istediğiniz ve hak ettiğiniz finansal güvenliği sağlayacak küçük, akıllıca hamleler yapmaya motive etmelidir.
Ateşli Koç burcundaki ve para bölgenizdeki kayda değer yeni ay ve güneş tutulması Nisan ayı başlarında ortaya çıkıyor, bu nedenle bu ay boyunca düzensiz harcamalara dikkat ettiğinizden emin olun. Mülkiyet sektörünüzdeki bu agresif enerji, oldukça sorumsuz hisler yayabilir, sizi aptalca harcama çılgınlığına sürükleyebilir ve banka hesabınıza bir göçük getirebilir. Çılgın satın alma dürtüsünüzü şimdi durdurmanın bir yolunu bulun, yoksa (kelimenin tam anlamıyla) sonuçlarına daha sonra katlanırsınız.