Balık Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta çabalarınız fark ediliyor.
Hafta, 13 Mayıs Pazartesi günü güneşin Boğa burcundaki Uranüs’le ve fikir eviniz ile kavuşumuyla başlıyor. Balık, harika bir fikriniz olabilir ve bugün bu fikri nasıl uygulayabileceğinizi görüyorsunuz, ister patent almak ister kitlesel fonlama hesabı açmak olsun. Şimdi büyük resmi gördüğünüze göre, bunu gerçekleştirmek için atabileceğiniz yönetilebilir adımlara bölmek iyi bir fikirdir. Bugün hayatınızın bir sonraki bölümünün planlarını tasarlayabilirsiniz.
Merkür 15 Mayıs Çarşamba günü Boğa burcuna giriyor. Merkür 3 Haziran’a kadar Boğa burcunda olacak. İletişime büyük önem veriliyor. Yeni bir telefon alabilir, bir dil öğrenmeye başlayabilir veya senaryonuzu yazmaya çalışabilirsiniz. Partnerinizle veya iş arkadaşlarınızla kullandığınız kelimelere odaklanabilir ve hepinizin bu terimleri aynı şekilde tanımlayıp tanımlamadığınızı görebilirsiniz. Sözleşme imzalayabilir veya bir anlaşma üzerinde pazarlık yapabilirsiniz.
13 Mayıs’ta Venüs ve Satürn uyum sağladığında, kendinizi her zamankinden daha duygusal ve huysuz hissedebilirsiniz. Sonuç olarak, akşamı yorganın altında, iyi bir kitapla ya da aşırıya kaçmaya değer bir TV programıyla rahatlayarak geçirmek isteyeceksiniz. Tek sorun partnerinizin dışarı çıkıp eğlenmek istemesi, siz ise onun evde kalmasını istemenizdir. Ve bu bir tartışmaya neden olabilir. Eğer bir arkadaşlarıyla buluşmak istiyorlarsa bunu yapma fırsatına sahip olmalılar. Onları bir hayat yaşamaktan alıkoyamazsınız ama onlarla uzlaşabilirsiniz.
Sevgili Balık, çalışma haftanıza açık fikirlilikle girin. 13 Mayıs Pazartesi günü Boğa burcundaki güneş Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yaptığında her türlü şey ortaya çıkacak. İş arkadaşlarınızla veya müşterilerinizle konuşurken kendinizi hazırlıksız yakalanmış hissedebilirsiniz. Karşı taraf hazırlıksız yorumlar yapabilir, sarsıcı bilgiler aktarabilir veya konuşmanın ortasında değişiklik yapabilir. Her şeyin yolunda gidebileceği göz önüne alındığında, Boğa burcundaki Venüs aynı zamanda burcunuzdaki Satürn’ün altmışlık açısını yapacağı için konuşmanın kontrolünü yeniden kazanırken sabırlı olmanız gerekebilir.
Şans eseri, 15 Mayıs Çarşamba günü Merkür Boğa burcuna girdiğinde iş yerindeki tartışmanız dengelenecek. Merkür geçişi sizi işyeri tartışmalarınızda daha rahat olmaya teşvik edecek. Bu dönemde aktif bir dinleyici olmanın da faydasını görebilirsiniz.
Çalışma haftanızın sonunda, Boğa burcundaki Merkür Kova burcundaki geri giden Plüton ile kare açı yapacağından, birini veya bir şeyi nasıl gördüğünüzde radikal bir değişiklik olabilir. Bir yorum veya etkileşim, işyerindeki etkileşimlerinize bakış açınızı tamamen değiştirebilir. Yeni keşfettiğiniz içgörü sayesinde biriyle çalışma konusunda farklı hissedebilirsiniz. Etkileşimleriniz, sorumluluklarınızı yerine getirirken sizi kalıpların dışında düşünmeye de teşvik edebilir.
Pazartesi ve Salı günleri işe giderseniz, akranlarınızın tuhaflıklarına dikkat edin. Her yerde bir miktar tedirginlik olacak, ancak işyerindeki gerginlik şimdilik çok kötü olacak. Hafta ortasında işler hafifleyecek, ancak bu enerjinin bir kısmına tutunabilir ve ev arkadaşlarınızla veya sevgilinizle biraz daha huysuzlaşabilirsiniz, bu yüzden gülümsemeye devam etmeye çalışın. Hafta sonu gelip geçtikçe işler daha da iyi olacak. Gelecek hafta kendinizi çok daha iyi bir konumda bulabilirsiniz.