Balık Günlük Burç Yorumları

Balık burcu, Terazi burcunun ayı ile Chiron arasındaki sert karşıtlık nedeniyle mali anlaşmazlıklar bu sabah ortaklıklarınızdaki potu karıştırabilir. Şans eseri, bu öğleden sonra güneş ve ay aynı hizaya geldiğinde yaralarınızı dindirme şansınız olacak ve yolunuza besleyici bir enerji getirecek. Odaklanmakta zorlanabileceğiniz için, bu akşam Merkür ve Venüs Neptün’le kare açı yaptığında, evinizin rahatlığından uzaklaşmayı planlayın. Venüs bu gece Yengeç burcuna girdiğinde yıldızlar yolunuza daha fazla tutku getirmek için birleşiyor, romantizm ve gerçek bağlantı sunuyor. Bu arada Ay, Akrep’e giriş yaparak güneşin dokuzuncu şans ve maneviyat evinizi etkinleştirir.
Tüm yılın en görkemli dönemlerinden biri bugün ve yarın karşınızda Balık burcu. Çünkü aklın ve iletişimin kozmik haberci gezegeni zihinsel Merkür, romantizm, zevk ve aşk tanrıçamız tatlı Venüs ile birleşecek. Sinerjilerini gerçek aşk, tutku ve flörtten oluşan solar beşinci evinizde birleştirecekler, bu da size gerçekte nasıl hissettiğinizi birine anlatmak için mükemmel bir fırsat verecek. Hediyeler, iltifatlar veya dürüst sözler vermek, yürekle ilgili tüm konularda oldukça ileri gidecektir. Bekarsanız, ilk veya anlamlı bir randevuya çıkmak için bu muhteşem anı kaçırmayın!
İlk önce neyle başa çıkmalısın Balık? Değişken bir su burcu olarak evde ve işte olup biten her şeyden kolayca bunalıma girebilirsiniz. Bugün İkizler burcundaki Venüs burcunuzdaki Neptün ile kare açı yaptığında böyle hissedebilirsiniz. İlk başta yapılacaklar listenizde neye öncelik vermeniz gerektiğinden emin olamayabilirsiniz. Mesleki veya kişisel taahhütleri birbirine tercih etmek zor olabilir. Ancak güçlü yönlerinizden biri, birkaç şeyi birden fazla görevi yerine getirebilmektir. Mesleki ve kişisel önceliklerinizi dengelerken bu beceriyi kendi avantajınıza kullanın.
Gözlerinizi açık tutun ve zamanı geldiğinde harekete geçmeye hazır olun. Bugün vizyonunuzu netleştirmek için mükemmel bir gün. Ne istediğinizi ve neye ihtiyaç duyduğunuzu görebilirsiniz. Her şeyi planlayın ve hemen başlayın.
Sen bilge değilsin, orası kesin. Aslında, gelecekle ilgili fikirleriniz söz konusu olduğunda çoğu zaman tamamen gerçekçi değilsiniz. Eğer gruba bağlı kalırsanız sorun değil; sizi sağduyuya dayalı tutacaklardır.
Bugün şiir okumak senin tutkun, en azından kabadayı arkadaşların sana saldırana kadar. Sabit durmaya çalışın ve bol miktarda marinara sosu ve spagetti ile hazır olduğunuzdan emin olun.
Etrafında ne varsa, o da gider! Bu sabah bir yabancıya etiketinin dışarı çıktığını uyarın veya oda arkadaşınıza sevdiği ceketi ödünç verin; bu gece yabancıların nezaketinden borç alan ve bundan yararlanan kişi siz olacaksınız.
Yağmurun iyinin de kötünün de üzerine yağdığını söylüyorlar. Siz ve çocuğunuz herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız, bugün bu rahatlatıcı olabilir. Ve daha sonra çimlerin ne kadar harika göründüğünü hatırladığınızda daha da fazlası. Birden fazla açıdan yeni büyüme bekleyin.
Eğer çok dikkatli davranır ve doğru olanı yaparsanız, omzunuzdaki o küçük şeytan sizi aksi yönde cesaretlendirse bile, temize çıkacaksınız. Ne yaptığını biliyorsun.
Genellikle mükemmel bir lider olsanız da, bırakın başkası yönetsin. Yumurtaları ayırmak, masayı kurmak veya yoldan çekilmek gibi yardımcı rolünü oynayın ve dizginleri bırakmanın ne kadar eğlenceli olduğunu görün.
Şefkat jestleri bugün ilişkilerinizi geliştirmek için güçlü araçlardır.