Balık Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık, Ay Yay burcuna girerken ve Plüton harekete geçerken, başarıyı daha özel bir yaklaşımla takip etmek isteyeceksiniz. Bazı planları gizli tutmak önemli olsa da, ilerlemenize yardımcı olacaksa dolunay altında parlamaktan korkmayın. Bu ay, en yüksek arzularınıza şans getirir ve başarıya giden yolunuzu hızlandırır. Şimdi aynı zamanda sizi geride tutan kısıtlamaları veya durumları bırakmanın da zamanıdır. Venüs bugün ilerleyen saatlerde İkizler burcuna girdiğinde evde daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz ve önümüzdeki haftalarda samimi toplantılara ev sahipliği yapmanıza ilham vereceksiniz.
Tüm burçlar arasında en çok ruh eşini arzulayan sizsiniz, Balık. Bunun nedeni, doğal Su burcu elementinizle birleşen manevi doğanızın, insanların ruhlarıyla kolayca bağlantı kurmanıza olanak sağlamasıdır. Bugün cennetten bir zeytin dalı sunuyor, bekarsanız ikiz alevle tanışmanıza veya sevgilinizle yakınlaşmanıza olanak tanıyor. Bunun nedeni, göklerdeki tatlı Venüs’ün doğrudan burcunuzdaki Neptün’e bağlanacak olmasıdır. Yaratıcı olmaya veya şehrinizdeki sanatsal etkinliklere katılmaya zaman ayırın. Bu ilham sizi her düzeyde zenginleştirecek ve tek bir kelime bile söylemenize gerek kalmadan yakınlaşmanıza yardımcı olacaktır. Büyü her an yaşıyor.
En büyük başarın nedir Balık? Son altı aydaki en büyük başarınızın ne olduğunu düşünün. Belki kariyer yolunuzda uzun vadeli bir hedefe ulaştınız. Belki mesleğinizde daha çok tanınır hale geldiniz. Kariyer yolunuzda seviye atlamış bile olabilirsiniz. Yay burcundaki dolunay sırasında başardıklarınızla gurur duyun. Ay, meyvelerini almanız gereken muazzam bir büyüme ve başarı dönemine işaret edecek. Üstelik bu, kariyer yolunuzda başaracaklarınızın yalnızca başlangıcıdır.
Sezgi ve zeka karışımınız, ortadan kaybolmayacak türden problemler için çok uygundur. Özünden başlayın. Neyi göremiyorsun? Yeterince uzun süre bakarsanız, aniden çekirdeği keşfedeceksiniz.
Aynı eski, aynı eski artık senin için çalışmıyor. Yeni bir şeyin zamanı geldi. Orijinal bir fikir, proje veya harcamalara bakış açısı uygun. Onlara bir test sürüşü yapmaya başlayın.
Arkadaşlarınız evinizin rahat konforunda vakit geçirmekten keyif alır. Ama onları en çok rahatlatan şey sizin yemek pişirmenizdir. Onları neşelendirecek, kızarmış barbekü etli sandviçler ve Boston fırınlanmış fasulyeleriyle dolu bir akşam için davet edin.
Stil başarınızı artırmak için başkalarıyla güçlerinizi birleştirin. Sizinle aynı bedende bir arkadaş bulun ve kıyafetlerinizi değiştirin ya da yeni görünümünüzü kazanmak ve bu süreçte yeni bir stiliste yardımcı olmak için bir kuaförün eğitim gecesine katılın!
Bugün çocuğunuzla ilgili yeni fikirler denemek istiyorsunuz. Ebeveynlik dersinde veya kitabında öğrendiklerinizi, onları keşfetmeye ve ufuklarını genişletmeye teşvik etmek için kullanın. Farklı şeyler denemek onlara iyi gelir.
Bugün daha yaşlı ve daha bilge biriyle oturun ve tavsiyelerini alın. Kulağa eski moda ya da aptalca gelse bile, eğer gerçekten dinliyorsanız, bu kelimelerin arasında bir miktar bilgelik keşfedeceksiniz. Ve tahmin et ne oldu? Muhtemelen haklılar!
Bugün, içine dalmayı planladığınız yeni projelere başlamak için harika bir gün. Bir sera inşa etmek veya bir akvaryum kurmak uzun zamandır bir hayaldiyse, işe başlamanın zamanı geldi. İlk adımı atmak önümüzdeki günler için cesaret verici ve moral verici olacaktır.
Özel dünyanız ile kamusal dünyanız arasındaki çizgi bugün aşılacak.