Balık Aylık Burç Yorumları

Harcama çılgınlığı
Balık, bu ay burcuna odaklanmak, senin için en iyisinin ne olduğunu bilmene yardımcı olabilir. İnançlarınız konusunda cesaretli olun ve kendinizden şüphe etmeyin. Balık burcundaki Satürn, işleri gereğinden fazla ciddiye aldığınız anlamına gelebilir, ancak aynı zamanda hayallerinizi hayata geçirecek güce sahip olduğunuzu da keşfediyorsunuz.
Aynı zamanda 19 Nisan’a kadar Koç burcundaki güneş, odağınızı mali durumunuza ve kaynaklarınıza odaklıyor. Devam eden sorunları çözmeye ve gelirinizi artırmanın yollarını bulmaya hazır olacaksınız. Ek bir uğraş için harika bir fikriniz varsa, şimdi deneyip neyin en iyi işe yaradığını bulmanın zamanı geldi.
Mantıksal Merkür, mali bölgenizde birinciden yirmi beşinciye kadar geri harekette olacak, bu nedenle büyük bilet satın alırken çok dikkatli olun. Para iadesine ihtiyaç duymanız ihtimaline karşı makbuzları ve evrakları sakladığınızdan emin olun. Önemli belgeleri imzalıyorsanız da aynı şey geçerlidir. Küçük yazıları okumak ve tam olarak neye bulaştığınızı anladığınızdan emin olmak çok önemlidir.
Şenlikli Venüs 4 Nisan’da Koç burcuna geçiyor ve bu da sizi kendinize yatırım yapmaya teşvik edebilir. Birkaç ikramın yanı sıra, terfi almanıza veya daha fazla iş müşterisi kazanmanıza yardımcı olacak kıyafet veya makyaj satın almak, iyi harcanmış bir para olacaktır.
Sekizinci gün Koç burcundaki yeni ay, özellikle konu paranızı yönetmek olduğunda, bazı yeni finansal alışkanlıkları başlatmak için de bir fırsattır. Bunları şimdi yerine koymak kontrolü elinizde tutmanıza yardımcı olabilir.
19 Nisan’da güneş Boğa burcuna ve konuşma ve düşünce sektörünüze girdiğinde iletişim daha da önemli hale geliyor. Kelimelerle aranız iyi olacak ve sesinizi yükseltmenize gerek kalmadan son derece ikna edici olabilirsiniz.
Mizah yapma girişimleriniz (özellikle alaycılık) en iyi ihtimalle yetersiz kalabilir ve en kötü ihtimalle, 1 Nisan’da başlayacak ham Koç burcundaki Merkür gerilemesi sırasında birinin duygularını gerçekten incitebilir. Ancak bazı incitici sözlerin ağzınızdan çıkmasını engelleyemeyebilirsiniz. Hızlı ve samimi bir özür çok şey ifade eder.
Baştan çıkarıcı Venüs dördüncü ayda cesur Koç burcuna geçtiğinde dürtüselliğiniz ve/veya saldırganlığınız sizi şaşırtabilir, ancak bu, heyecan verici ve büyüleyici bir şeyi yakalamanın zamanıdır. İlk başta kendinizi çekingen hissedseniz de, mevcut veya potansiyel bir sevgiliyle inisiyatif almak aslında oldukça heyecan verici ve güven artırıcıdır!
23 Nisan’da benzer düşüncelere sahip su burcu Akrep’teki yoğun dolunay, gerçekten önemli olana odaklanmanıza yardımcı olacak. Bu duygusal ay burcu Balık burcunda içsel duyarlılığınızın sıklıkla arttığını unutmayın, bu nedenle belirli insanlara ve düşüncelere takıntılı hale gelmek kolaydır. Kendiniz ve başkaları için sağlıklı sınırlar koymak, artık duygularınıza kapılmamak için etkili bir yoldur.
Yirmi sekizinde, ilk evinizde derin duygusal ve mistik bağlantılar yaratan rüya gibi bir Mars-Neptün kavuşumu var. Bekar Balık, sanatsal ilgi alanlarınızı ve/veya manevi inançlarınızı paylaşan yaratıcı türlere ilgi duyabilir. Artık özellikle sıcak Yengeçlerle uyumlusunuz. Ruh eşinizi zaten bulduysanız, büyülü bağınız artık yoğunlaşıyor. Kader harika bir şeydir.
Bu ay, iş yerinde kararlar alırken içgüdülerinize güvenmenizi ve sezgilerinizden yararlanmanızı teşvik edecek. Hayal gücünüz sizi yeni yaklaşımlara ve iş fırsatlarına yönlendirecektir. Nisan size arayışlarınızı manevi değerlerinizle ve yaratıcı vizyonunuzla uyumlu hale getirme fırsatları sunacak.
1 Nisan’dan 25 Nisan’a kadar Merkür Koç burcunda gerileyecek. İletişimde bazı zorluklar ve yapmaya çalıştığınız her şeyde gecikmeler yaşanacak. Herhangi bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek için empatinizin başkalarıyla bağlantı kurmasına izin verin.
İstediğiniz türdeki fırsatları tezahür ettirmek için sekizinci gün Koç burcundaki yeni ayın enerjisini kullanın. O gün ayrıca bir güneş tutulması da olacak, bu yüzden sizin lehinize olacak değişiklikleri bekleyin. İş çabalarınızı amaç ve şefkatle birleştirerek başarıya ulaşacaksınız. Bu ay başkalarını olumlu yönde etkileyecek ve anlamlı bağlantılar kurmaya çalışacaksınız.
Bu, flört etmek için harika bir ay değil çünkü 1 Nisan’da Merkür geri gitmeye başladığında kendi değerinizi görmek zor olacak. Enerji vampirleri güveninizi çalmaya çalışabilir, bu yüzden onları hemen kapatın. Bunun yerine, Venüs dördüncü ayda Koç burcuna girdiğinde kendinizi şımartmaya ve şımartmaya odaklanın.
Eğer flört etmeyi denerseniz, 8 Nisan’daki güneş tutulması sırasında sizinle aynı değerleri taşıyan insanları arayın. Baharın kalbine girerken, ayın on dokuzunda güneş Boğa burcuna girdiğinde kendinizi oraya bırakın. Bu kahve randevuları, romantik yolculuklar ve aşk itirafları için harika bir fırsat.
23 Nisan’daki Akrep dolunayı sırasında aşk söz konusu olduğunda sezgilerinize güvenin. Bir şey size doğru gelmiyorsa, muhtemelen öyle değildir. Neyse ki, yirmi beşincisinde Merkür ileri hareket ettiğinde aşk hayatınız iyileşmeye başlayacak ve güveninizi geri verecek.
Ayın sonunda 29 Nisan’da Venüs Boğa burcuna girdiğinde kendinizi ortaya koymaya devam edin, sizi ilk hamleyi yapmaya ve duygularınızı ifade etmeye teşvik edin. Otuzuncu ayda Mars Koç burcuna girdiğinde sizin için önemli olan ilişkilere yatırım yapın. Çok yakında karşılığını alacaklar, Balık.