Aslan Haftalık Burç Yorumları (15 Nisan – 21 Nisan Haftası)

Aslan burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftası için burç yorumları neler? Aslan burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftası neler bekliyor? Aslan burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 15 Nisan – 21 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 15 Nisan – 21 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta bir onay damgası alacaksınız. Hafta 14 Nisan Pazar günü Koç burcundaki Merkür’ün Boğa burcundaki Jüpiter’le yarı sekstil yapmasıyla başlıyor.
Aslan burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu 15 Nisan – 21 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Leo, bu hafta kendini duygusal bağlarını derinleştirmeye çekilmiş bulacaksın. Güneş on dokuzuncu ayda Boğa burcuna giriyor, tutkuyu ateşliyor ve duygusal duygularınızı daha açık bir şekilde ifade etmeniz için size ilham veriyor.
Aslan burcunun Haftalık Aşk yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu 15 Nisan – 21 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Leo, seyahat sorunları ve diğer gecikmeler bu hafta ortaya çıkacak. 15 Nisan Pazartesi günü Koç burcundaki Merkür gerilemesi Koç burcundaki Chiron ile kavuşum yaptığında mesleki planlarınız ve seyahatlerinizle ilgili daha fazla sorun bekleyin.
Aslan burcunun Haftalık İş yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu 15 Nisan – 21 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü sinirleriniz yüzeye oldukça yakın olacak, bu nedenle küçük şeylerin sizi çok fazla etkilemesine izin vermemeye çalışın. Hafta ortası çok daha iyi olacak ve neredeyse her şeyi yapabileceğinizi hissedeceksiniz.
Aslan burcunun Haftalık İlişki yorumunun devamını okuyun