Aslan Haftalık Burç Yorumları (13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası)

Aslan burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Aslan burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftası neler bekliyor? Aslan burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta ilginç kaynaklardan takdir alıyorsunuz. Hafta, 13 Mayıs Pazartesi günü güneşin Boğa burcundaki Uranüs’le ve kariyer evinizdeki kavuşumuyla başlıyor.
Aslan burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Hayatını değiştirecek bir çalışma haftası olabilir Leo. 13 Mayıs Pazartesi günü Boğa burcundaki güneş Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yaptığında, kariyer yolunuzu farklı bir yöne çekebilecek beklenmedik bir şey ortaya çıkabilir.
Aslan burcunun Haftalık İş yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Çok büyük bir yüreğiniz var ve bu hafta başında siz pozitif duygusal enerji zenginliğinizi kitlelerle paylaştığınızda bunu herkes görecek. Çarşamba günü kendinizi biraz dizginleyecek ve hayatla olduğu gibi başa çıkmaya çalışacaksınız.
Aslan burcunun Haftalık İlişki yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Güneş ve Jüpiter’in yanı sıra 18 Mayıs’ta Boğa burcunda birleşen Venüs ve Uranüs’ün kozmik hizalanması, on yedinci ayda geri giden Merkür ve Plüton karesinden çıkması, ilişkinizi yeniden düşünmenize neden oluyor. Ortaklığınızı sona erdirmeye yönelik hamleler yapacaksınız değil ama bağlantınızın doğasını ikinci kez tahmin ediyordunuz.
Aslan burcunun Haftalık Aşk yorumunun devamını okuyun