Aslan Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta bir sır saklıyorsunuz.
Hafta, 16 Haziran Pazar günü İkizler burcundaki Venüs’ün Balık burcundaki Neptün ile kare açı yapmasıyla başlıyor. Ve o günün ilerleyen saatlerinde Venüs, 11 Temmuz’a kadar kalacağı Yengeç burcuna giriyor. Aslan, artık daha güçlü bir ruhsal bağın var ve çok aktif meleklerin ve rehberlerin var. Bunun nedeni içsel bir çalışma yapıyor olmanız veya bir manevi öğretmenle çalışmanız olabilir. Bu, Tarot kartları, sarkaç veya medyumluk yoluyla sezgisel yeteneklerinizi geliştirmek için iyi bir zamandır.
17 Haziran Pazartesi günü Merkür Yengeç burcuna girecek ve 2 Temmuz’a kadar burada kalacak. Daha sonra Merkür, Yengeç burcundaki Venüs ile sırlar eviniz ile kavuşum yapacak. Bazen bazı şeyler özel olduğunda daha ilginç olur. Bugün vücudunuzun sadece size çok yakın olan birinin görebileceği bir yerine gizli bir dövme yaptırabilirsiniz.
Güneşin ay ile uyum içinde hareket ettiği ve her şeyi yapacak enerjiyi getirdiği 16 Haziran’da canlılık sizin için güçlenecek. Yapılması gereken çok fazla şey olduğunu düşünüyorsanız listenizi önemli şeylerle daraltın.
20 Haziran yaz gündönümünde, güneş Yengeç burcuna geçiyor ve siz de en yakın sevdiklerinizle birlikte evinizde kıvrılıp evde olup bitenlere daha fazla dikkat etmeye hazır olacaksınız. Bu, duygularınızı ifade etmek için harika bir zamandır, özellikle de minnettarlık söz konusuysa.
Yönetici gezegeniniz Güneş, Neptün ile kare açı yaptığı için, olumsuz duygularınızdan kaçmaktan ve yanlış faaliyetlere dalmaktan kaçınmak isteyeceksiniz. Biraz endişeli ve zihinsel olarak belirsiz olabilir, bu nedenle ikinci bir fincan kahve yerine yeşil yapraklı sebzelere yönelin, çünkü kafeinin bugün olumsuz bir etkisi olması muhtemeldir. Belki de bugün bir fincan papatya içmeye gitmek en iyisidir.
Leo, iş hayatını düşünmek için bir adım geriye git. Bu hafta işinizle ilgili ne hissettiğiniz konusunda açık olmanızın zamanı değil. Özellikle Venüs ve Merkür 17 Haziran Pazartesi günü Yengeç burcuna girdikten sonra içgörülerinizi şimdilik kendinize saklayın. Her iki geçişin de bilinçaltı zihniniz üzerinde ince ama derin bir etkisi olacaktır. İş hayatınızla ilgili dikkate almanız gereken yeni düşünce ve duygular olabilir. İş ilişkileriniz, etkileşimleriniz veya alışkanlıklarınızdan bazıları aklınızda olabilir. Bu zamanı, bunun sizin için neden önemli olduğunu ve iş hayatınızda değişmeye değer bir şey olup olmadığını düşünmeye ayırın.
Önümüzdeki birkaç gün içinde, güneş Yengeç burcuna girdiğinde iş hayatınızın stres faktörlerinden uzaklaşma eğiliminde olabilirsiniz. Güneş enerjisinin üzerinizde de bilinçaltı etkisi olacaktır. Bu zamanı işinizle ilgili herhangi bir şey yerine kendinize ve işte neyi başarmayı arzuladığınıza odaklanmak için kullanın.
Hatta 21 Haziran Cuma günü Oğlak burcundaki dolunay sırasında ilham verici bir indirmeniz bile olabilir. Ay, kariyer yolunuzda başarılı olmak için yapmanız gerekenlere dikkat çekecek.
Pazartesi arkadaşlarınızla vakit geçirmek ve ev arkadaşlarınızı mutlu etmek için harika bir zaman. Önümüzdeki birkaç gün, sizi dünyanızın yeni bölgelerini en yorgun arkadaşlarınızı bile şaşırtacak şekilde keşfetmeye sevk edebilecek ateşli bir enerjiyle dolu olacak. Hafta sonu maceralarınız daha önemsiz ölümlülerin anılarında yaşamaya devam edecek. Birkaç sevimli hipster üzerinde bir dizi harika izlenim bırakacaksınız. Düşündüğünüzden çok daha az önemli olan bir şeyden vazgeçmeniz gerekebilir.