Aslan Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta zorlukları fırsatlara dönüştüreceksiniz.
19 Mayıs Pazar günü Mars, Koç’taki Kuzey Düğümü ile seyahat ve macera evinize kavuşacak. Leo, bu bir gezi planlamak için güzel bir gün. Uçuş veya konaklama için iyi fiyatlar bulabilirsiniz. Şu anda seyahat ediyorsanız, son derece iyi vakit geçirebilirsiniz.
20 Mayıs Pazartesi günü güneş İkizler burcuna giriyor. Bu oldukça sosyal bir zaman olabilir. Gelecek ay toplulukla daha fazla etkileşimde bulunabilirsiniz. Bir organizasyona dahil olabilirsiniz. Veya ait olduğunuz bir grupta yetkili bir pozisyona seçilebilirsiniz.
Sevgili Aslanlar, bu hafta tamamen aşk hayatınızdaki tutku ve yaratıcılıkla ilgili. 20 Mayıs’ta güneş İkizler burcuna girerken, güven ve çekicilik yaymaktan, başkalarını çaba harcamadan kendinize çekmekten etkileneceksiniz.
23 Mayıs’ta Venüs İkizler burcuna girdiğinde şakacı ve romantik yanınızı kucaklayın. Bu aynı gün Yay burcunda da dolunayı beraberinde getiriyor. Sevginizi sıcaklık ve coşkuyla ifade edin. Bir ilişkisi olanlar için, partnerinizle ortak maceraların keyfini çıkarın. Onlarla spontane ve özel bir an geçirerek aranızdaki tutku kıvılcımını yeniden ateşleyin.
Bekarsanız, yirmi beşinde İkizler burcuna giren Jüpiter boyunca dolunayın enerjisi, romantik ilgi alanlarınızın peşinden cesurca gitmeniz için size destek verecektir. Manyetik kişiliğiniz etrafınızdakileri büyüleyecek.
Gücünü onurlandır, Leo. 19 Mayıs Pazar günü Boğa burcundaki güneş Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yaptığında, umudunuz ve ilhamınız kariyer yolunuz için güçlü araçlar olabilir. Kozmik enerji, kariyer yolunuzu dönüştürmek için düşündüğünüzden daha fazla güce sahip olduğunuzun bir hatırlatıcısı olarak hizmet edebilir. Olumlu bir bakış açınız olduğu sürece durdurulamazsınız.
Ertesi gün, güneş İkizler burcuna girdiğinde isteklerinize ve ağ oluşturma fırsatlarına odaklanmaya hazır olabilirsiniz. İkizler sezonunu yeni bağlantılar kurmak, profesyonel platformlarınızda erişiminizi genişletmek ve kariyer yolunuzda hayallerinizin peşinden gitmek için bir şans olarak kullanın. Üstelik bu ustalık gerektiren sezonda gerçekten bunların hepsini yapabilirsiniz!
Çalışma haftanızın sonuna doğru Boğa burcundaki Venüs, Boğa burcundaki Jüpiter ile kavuşum yapacağı için şanslı bir seriye sahip olabilirsiniz. Bu kavuşum sırasında yaptığınız veya dokunduğunuz her şey kariyer yolculuğunuzda altına dönüşebilir. Kısa bir süre sonra, Venüs’ün 23 Mayıs Perşembe günü İkizler’e girmesi ve ardından 25 Mayıs Cumartesi günü Jüpiter’in İkizler’e girmesi nedeniyle ağ kurma fırsatlarınızda olumlu bir tempo değişikliği görebilirsiniz. Bu geçişler sırasında inanılmaz profesyonellerle tanışmaya hazır olun!
Yakınınızdan biri sizden sır saklıyor ve bunu Pazartesi veya Salı günü çözmeye çalışmanız gerekiyor. Büyük ihtimalle senin sevgilin değil ama kimseyi dışlama. Hafta ortasına doğru uçmalı ve o zaman çevrenizde dolaşacak olan manik enerjinin tadını çıkarmanıza izin vermeli. Toplantılar son derece eğlenceli olacak ve daha önce yaşadığınız tüm tuhaflıkları unutturacak biriyle tanışabilirsiniz. Bu hafta sonu ne istediğinizi kesin olarak bileceksiniz ve hemen ona doğru ilerlemeye başlayabilirsiniz.