Aslan Günlük Burç Yorumları

Bu sabah Terazi ayı Mars ve Kuzey Düğümü ile karşı karşıya gelirken kendinizi birçok yöne çekilmiş hissedebilirsiniz tatlı Aslan. Şans eseri, bu kozmik iklim aynı anda birden fazla sonucu görme yeteneğinizi artırıyor ve sizi geriye bakmadan en yüksek yolu takip etmeye teşvik ediyor. Boğa burcunun güneşi eterik Neptün ile aynı hizaya geldiğinde, bu öğleden sonra hayalleriniz daha somut görünecek ve maddi alemlere dair vizyonlar ortaya koymanıza yardımcı olacak. Ancak yeni zirvelere ulaşmak istiyorsanız bir miktar fedakarlık yapmanız gerekebilir. Chiron bu gece geç saatlerde hareketlenirken olumlu düşüncelerle yorganın altına girmek için elinizden geleni yapın.
Aslan, bugün yukarıdaki göklerde meleksi, tesadüfi bir enerji yankılanıyor. Uzayın derinliklerinde dans eden kudretli güneşle, güneş enerjisiyle ilgili sekizinci samimiyet evinizin havuzlarının derinliklerindeki gizemli Neptün’e bir aşk mektubu gönderecek. Bu, kendinizi özellikle rahat ve şehvetli hissedeceğinizi ve evinizde burnunuzu sokmaya hazır olacağınızı garanti eder. Ruhsal enerji yukarıdaki kozmosta fısıldıyor olacak. Eğer kararlıysanız, yaşam alanınızı ikiniz için yakınlığı teşvik eden kutsal bir arenaya nasıl dönüştürebileceğinizi düşünün.
Nasıl bir güce sahipsin Leo? Boğa burcundaki güneş, Balık burcundaki Neptün altmışlığı kadar profesyonel ilgi odağısınız. Ancak, ilgi odağı olduğunuzda ne kadar güce ve kontrole sahip olduğunuzu tam olarak bilemeyebilirsiniz. Bir iş arkadaşınız veya müşteriniz sizde tam olarak kavrayamadığınız bir şey görebilir. Kariyer yolunuzu büyük ölçüde değiştirebilecek inanılmaz bir umudunuz, sanatsal yönünüz veya şefkat yeteneğiniz olabilir. Gerçek güçlü yönlerinizi ortaya çıkarın, böylece onları kariyer yolunuzda büyümek ve gelişmek için kullanabilirsiniz.
Bu sabah dikizcilerinizin etrafında parmak ucunda dolaşın. Havada tuhaf bir enerji var ve insanlar buna tepki veriyor. Yakında kendilerini aşacaklar ve önünüzdeki projeler ne olursa olsun size yardımcı olacaklar.
Coşkunuz güzel ama engel oluyor. Planlarınıza hızla ilerlemeden önce durup dinlemelisiniz. Birisi ya da bir şey sana bir şey anlatmaya çalışıyor ve sen hevesinden onu kaçırıyorsun.
Bugün kendinizi dikkatiniz dağılmış ve dağınık bulabilirsiniz. Eşyaları yanlış yere koyacaksınız ve cümlenin ortasında ne söylediğinizi unutacaksınız. O halde bugün uçucu kişiliğinizi yansıtan bir şeyler yiyin. Tavuk şehriye çorbası ve hindi kroketleri mükemmel olacak.
Hazır olun, çünkü gününüz rüya gibi ölçekte çok yüksek. Yakışıklı yabancınız geldiğinde kendinizi ter içinde ve at kuyruğu içinde bulmak istemezsiniz, değil mi? Mükemmel sahnenizi hayal edin ve buna göre giyinin.
Size daha fazla yetki verecek bir pozisyon bulmaya hazırsınız. Bu, bazı meslektaşlarımız arasında gizli soruşturmalar yapmak için iyi bir gün olabilir. Gelecekteki merdiveni yukarı taşımanın ilk adımını işaret edebilir.
Ah yolculuk tutkusu, muhteşem yolculuk tutkusu! Bugün alıp gitme dürtüsü karşı konulmaz olacak. Yani eğer bir seyahate çıkma planınız yoksa, bu konuyu ebeveynlerle konuşmanın şimdi tam zamanı. Eğer gerçekten şanslıysanız yabancı uyruklu bir erteleme alabilirsiniz!
Yılın bu zamanında sadece çiğ sebzeleri yemek tuhaf görünse de, yeni sağlık rutininiz sorunsuz gidiyor. Başkalarının yeni sisteminize uymasını beklemeyin. Bu sizin kişisel kararınız; evin geri kalanı akşam yemeğinde kendi başlarına!
Hiçbir şey sizi kendiniz veya hayatınızdaki insanlar hakkında iyi hissetmekten alıkoyamaz.