Aslan Günlük Burç Yorumları

Ay, geri giden Merkür ve Kayron ile aynı hizada, burcunuzda yolculuğuna devam ederken, ruhsal aydınlanmayı arama fırsatına sahip olacaksınız. İçinizde ve etrafınızda var olan tanrısallıkla bağlantı kurarak bu destekleyici hislere yaslanın, tatlı Aslan, mutluluğunuza daha yüksek güçlerin bağlı olduğuna güvenin. Kaderin değişmesi, Venüs ve Kader Düğümleri arasındaki destekleyici uyum sayesinde, bu öğleden sonra koşullarınızı iyileştirebilir ve sizi büyük hayallere yaklaştırabilir. Ay, Jüpiter ve Uranüs’le kare açı yaptığında tabağınızı aşırı doldurmamaya dikkat edin, aksi halde kısa süre sonra kendinizi sorumlulukların altında kalmış hissedebilirsiniz.
Kendiliğinden, samimi bağlantıların zamanı geldi Aslan! İster bekar ister bağımlı olun, siz onların rehberliğini takip ederken özel bölgelerinizin konuşmasına izin vermenin zamanı geldi. Bunun nedeni, seks ve tutku gezegeni olan güçlü Mars’ın sürpriz gezegeni elektrikli Uranüs ile altmışlık açıda bağlantı kurmasıdır. Rastgele kendi işinizle ilgileniyor olabilirsiniz ve ardından ateşli bir taliple göz göze olabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızı değiştirin ve birbirinizi daha iyi tanımak için daha sonra bir zaman ayarlayın. Bu eğlenceli ve heyecan verici bir ilişki olabilir.
Bir sonraki macerana kendini ada, Leo! Konfor alanınızı asla terk etmezseniz, kariyer yolunuzda ilerleyemezsiniz. Koç’taki Venüs, Koç’taki Kuzey Düğümü ile kavuşumdayken ve Terazi’deki Güney Düğümüne karşıt açı yaptığında, bu size ilerlemek için ihtiyacınız olan cesareti verebilir. İş için seyahat etme veya yer değiştirme fırsatınız olabilir. Bir kursa katılmak veya tanınmış bir profesyonelle çalışmak gibi eğitici bir şey yapma şansı bile olabilir. Her ne olursa olsun, denemekten korkmayın! İnanılmaz bir şeye yol açabilir.
İster konuşmayı, ister dinlemeyi, ister flört etmeyi yapıyor olun, insanlar bugün sizinle sohbet ettikleri için kendilerini şanslı hissediyorlar. Nazik ama hükmeden varlığınız, herkesin yanınızda olmak için haykırmasına neden oluyor.
Neyin işe yarayıp neyin yaramayacağına dair sezgisel bir anlayışa sahipsiniz. Bu sizi bugün para için dolandırıcılık yapan biri için beklenmedik bir hedef haline getiriyor. Sahte bir satış konuşmasını duyduğunuzda anlayacaksınız.
Arkadaşlar bugün dramatik duygu gösterileriyle patlayacak. Sızlanacaklar, feryat edecekler ve elbiselerini parçalayacaklar. Ama bu gece için planlanan akşam yemeği partisini iptal etmek zorunda kalman senin hatan değil. Bal kaplı jambon ve tatlı şekerlenmiş patates şerbeti için başka bir yere gitmeleri gerekecek.
Eğer sahip olduğunuz bir çöpse, kurtulmanız gereken bir çöptür. Ve bu tavsiye, dolabınızdaki kıyafet yığınlarının çok ötesindedir, ancak bu iyi bir başlangıçtır. Artık kullanmadığınız abonelikleri veya üyelikleri iptal edin, borçlarınızı ödeyin.
Parti havasındasınız ve romantizme hazırsınız; bu da bir seçim yapmanız gerektiği anlamına geliyor. Sezonun kutlamasını mı yapmalısınız yoksa diğer yarınızla özel bir akşam yemeği mi yemelisiniz? Sizin kararınız, ancak biraz yaratıcılıkla her ikisini de yönetebilirsiniz!
Sanki aile kozasından yeni çıkmışsınız gibi, neşe dolu ve sohbetin her konusuna katılmaya hazır bir sosyal kelebeksiniz. Hafif esintinin, yaşam bahçesinin ve dostluk nektarının tadını çıkarın.
Başınızı dik tutarak yavaş ama kararlı bir şekilde yürüyerek zarafetinizi ve zarafetinizi ifade edin. Annenizin veya büyükannenizin ‘kambur durma’ diye fısıldadığını duyarsanız, bu tavsiye için minnettar olun ve ‘teşekkür ederim’ diye fısıldayın.
Bütçenizi bugün tekrar gözden geçirin. Sahip olduğunuzu bilmediğiniz bazı fonlar bulabilirsiniz.