Aslan Aylık Burç Yorumları

Taze Maceralar
Leo, bu ay başlarken seyahat etme ve her türlü macerayı yaşama havasında olabilirsin. 19 Nisan’a kadar Koç burcundaki güneş sizi yeni yerler keşfetmeye, günlük rutininizden kurtulmanın tadını çıkarmaya ve bu süreçte biraz eğlenmeye teşvik ediyor.
Öyle bile olsa, ilk başta konuşkan Merkür Koç burcunda geri gitmeye başladığında, gecikmeler ve sinir bozucu durumlar yaşanma ihtimali vardır. Planladığınız şey ne olursa olsun, önceden iyi hazırlanın ve oraya varmak için kendinize bolca zaman tanıyın.
Güzel Venüs, 4 Nisan’da Koç burcuna geçerek en çekici niteliklerinizi öne çıkarıyor. Bu, partnerinizle seyahat etmek ve aynı zamanda romantizm ateşini yeniden canlandırmak için harika bir fırsat olabilir. Eğer o özel kişiyi arıyorsanız, tatildeyken ya da konfor alanınızdan çıkmayı içeren herhangi bir aktiviteyle meşgulken onunla tanışabilirsiniz.
Sekizinci gün Koç burcundaki yeni ay, zorlu bir fırsatı yakalama kararıyla aynı zamana denk gelebilir. Kendinizi büyütmek ve esnetmek için bir şans istiyorsanız, bu olabilir. Aynı zamanda, bu ay evresi Chiron’un iyileşmesiyle aynı hizada olduğundan, bir yolculuk veya yolculuk şu anda çok ihtiyaç duyulan bir iyileşme sürecini başlatabilir.
Ay 19 Nisan’da Boğa burcuna geçiyor, bu nedenle önümüzdeki dört hafta ilgi odağı olmanız ve becerilerinizi geliştirmeniz için bir şans olacak. Bu bakımdan genel olarak utangaç değilsiniz ve hatta tüm gözlerin üzerinizde olması şansının tadını bile çıkarabilirsiniz. Net sonuç daha fazla müşteri, terfi ve dünyada yükselme şansı olabilir.
Akrep’teki dolunay zamanında ve yirmi üçte birinde ev bölgenizde rahatlayın. Plüton’la kalıcı bir açı oluşturuyor, bu da muhtemelen yakınınızdan birini ilgilendiren ve ailenizi etkileyebilecek bir anlaşmazlığa işaret ediyor. İplikleri çözecek ve işleri ileriye taşıyacak şekilde çözecekseniz dikkatli olmanız gerekebilir.
Diğer ateş burcu Koç, 1 Nisan’da Merkür gerilemesinin başlangıcına ev sahipliği yapar ve bu stresli dönemde pişmanlık dolu sözlere veya eylemlere yol açabilecek dürtüsellik ve öfke getirir. Şimdi ne söylediğine ve kime söylediğine dikkat et Leo, çünkü bir şeyleri bir kez ortaya çıktıktan sonra geri almak imkansızdır.
Para divası Venüs dördüncüde doğaçlama Koç burcuna geçiyor ve sizi anlık finansal kararlar almaya motive ediyor. Bekar Aslanlar harcama gücünüzle potansiyel sevgilileri etkilemek isteyeceklerdir, ancak bu gösterişli geçiş sırasında altın arayıcılarına dikkat edin. Bir ilişkiniz varsa, önce SO’nuza danışmadan büyük bir ürüne depozito yatırmayın.
11 Nisan’da Koç burcundaki güneş-Merkür kavuşumu sırasında düşünceli maceralar havasındasınız, bu nedenle yaratıcı heyecana olan susuzluğunuzu paylaşan biriyle birlikte olmak isteyeceksiniz. Şu anda bir partneriniz yoksa, bir gün “o kişiyi” bulduğunuzda yaşayacağınız romantik kaçamakların hayalini kurun.
Yirmi dokuzuncuda, güzel Venüs şehvetli Boğa burcuna girdiğinde görünüş önemlidir, bu da sizin yüzeysel olana odaklanmanızı sağlar. Bekar Aslanlar, muhteşem Terazi şu anda kesinlikle büyüleyici, ama gerçekten ortak bir noktanız var mı? Ekli Aslanlar, partnerinizin kusurlarına dikkat çekmekten kaçının. Kendileriyle ilgili bir şeyi değiştirmelerini sağlamanın en kötü yolu, bundan şikayet etmektir.
Ani bir güven ve atılganlık dalgası deneyimlemeniz muhtemeldir. Merkür gerilemesinin 1 Nisan’da başlayacağını unutmayın. Bu, önemli müzakerelerin ve projelerin önüne geçebilir. Ayrıntıları netleştirin ve herkesin aynı fikirde olduğundan emin olun.
On dokuzuncu ayda güneş Boğa burcuna girerken, yeni fırsatları ve müşterileri çekmek için yaratıcılığınızı ve karizmanızı kullanarak başarıyı bulacaksınız. Bu, kendinizi ve markanızı tanıtmanın zamanıdır ve bu sizin için heyecan verici girişimlere yol açabilir.
Mars 30 Nisan’da Koç burcuna geçiyor. Hırsınızı ve çabanızı ateşleyecek. Hedeflerinize tutku ve kararlılıkla ulaşma motivasyonunu hissetmeye hazırlanın. Bu ay cesur girişimlerde bulunmak ve liderlik becerilerinizi sergilemek istiyorsunuz. Zorluklardan çekinmeyin. Bu, büyümeniz ve tanınmanız için bir zamandır. Bu ay size hedeflerinize doğru önemli adımlar atma şansı sunuyor. Eylemlerinizde cesaret ve güveni benimseyin.
Biz baharın tam ortasında olabiliriz ama 1 Nisan’da başlayacak Merkür gerilemesi nedeniyle sizin kalbiniz donmakta. Siz ve sevgilinizin iki farklı insan olduğunuzu fark edebilirsiniz. Venüs dördüncüde Koç burcuna girerken, sizi ve tutkunuzu anlayan birini bulmaya çalışın.
8 Nisan’daki güneş tutulması sırasında bir maceraya atılmak için bir adım atın. Hayatınızı değiştirebilecek bir seyahat bağlantısının olması güçlü bir olasılık. Açık fikirli olun (ve kalbiniz). On dokuzuncu ayda güneş Boğa burcuna girerken, bu özel kişi, mesleki hayatınız da dahil olmak üzere hayatınızı daha iyi hale getirebilir.
Ancak 23 Nisan’daki Akrep dolunayı sırasında özel hayatınızı özel tutmayı düşünün çünkü herkes sizin mutluluğunuzdan memnun değil. Neyse ki, Merkür ayın yirmi beşinde ileri hareket ettiğinde, sizi sevdiğiniz kişinin peşinden gitmeye teşvik ederek yeni bir flört perspektifi kazanabilirsiniz.
29 Nisan’da Venüs Boğa burcuna girdiğinde bir sonraki ilişkinizle bir iş gezisinde tanışma olasılığınız güçlü ve gerçek bir güç çifti olabilirsiniz. Otuzuncu ayda Mars Koç burcuna girdiğinde aşkı cesur bir maceraya dönüştürün ve sizi romantik riskler almaya teşvik edin. Spontane ol Leo!