Terazi ile Boğa İlişki ve Aşk Uyumu

Terazi burcu ile Boğa burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Terazi ile Boğa birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Terazi burcu erkeği ile Boğa burcu kadını ilişki uyumu nedir, Terazi burcu kadını ile Boğa burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 25 Mayıs 2024 Cumartesi günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Romantik bir çıkmaza düşmüş gibisiniz ve bu sorun, kendi kalbinizi dinlemeyi inatla reddetmenizden kaynaklanıyor. Güvenli, mantıklı ve bekleneni yapmakta ısrar ediyorsunuz ama kalbiniz bunların hiçbirini kabul etmeyecek.

Her şeye gülümseyerek yaklaşma eğilimindesiniz ve hiçbir yere basmamaya özen gösteriyorsunuz. Ama aşk hayatınız artık oldukça kafa karıştırıcı hale geliyor. Sizin için pek uygun olmadığını düşündüğünüz ve genel olarak birlikte olmayı tercih ettiğiniz kişiden tamamen farklı birinden oldukça etkileniyorsunuz. Ama ne yazık ki aşk hiçbir zaman mantığı ve rahatlığı dinlemedi. Sorununuz, kafa karışıklığınıza başkalarını da dahil etmenizdir ve bu, başkalarına gereksiz yere zarar verebilir. Gerçekten etkilendiğiniz diğer kişiden kaçınmak için bahane olarak kullandığınız kişinin, tüm senaryodan büyük olasılıkla zarar göreceğini anlamalısınız.

Kararsız tavrınız ve kendi duygularınızı tanımayı reddetmeniz, partneriniz veya şu anda sizinle birlikte olan herhangi bir kişi için oldukça cesaret kırıcı olacaktır. Romantik hayatınızla ilgili bir karar vermeniz gerekiyor ve bunu yapmamak etrafınızdaki herkes için oldukça sinir bozucu olacak. Ancak somut bir karar alamayacak kadar kafanız karışacak ve farklı duygular arasında kalacaksınız. Bunun yerine duygularınızı etkileyen her şeyden kaçınmalısınız. Bunun yerine, seçeneklerinizi sıralamak için biraz zaman ayırın.

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/

Burçlar Hakkında Daha Fazla