Terazi ile Aslan İlişki ve Aşk Uyumu

Terazi burcu ile Aslan burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Terazi ile Aslan birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Terazi burcu erkeği ile Aslan burcu kadını ilişki uyumu nedir, Terazi burcu kadını ile Aslan burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 14 Temmuz 2024 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bugün ilişkinizi biraz kuru bulabilirsiniz. Siz ve eşiniz iş ve diğer kişisel meselelerle meşgulsünüz ve bunların ortasında kalmış gibi görünüyorsunuz. Eğer aradığınız şey partnerinizle derin bir duygusal bağsa, bugün hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Birbirinizden uzak duracağınız bir güne razı olmak size kolay gelmiyor ama kulağa ne kadar üzücü gelse de yeni bir şey değil. Evet, bugün o günlerden biri olabilir.

İkiniz arasında hiçbir bağlantı veya iletişim olmayabilir; bu seni üzebilir ama bu aşamada hayatta kalırsın. Sizinle vakit geçirmek yerine, yanlış gitmiş olabilecek tüm olası şeyleri düşünebilir ve partnerinizin ne yapıyor olabileceğine dair olasılıkları hesaplayabilirsiniz. Bu sağlıklı değil. Yıldızlar size kesinlikle endişelenecek bir şey olmadığını söylüyor. Partneriniz işten ayrılmış olabilir ya da ailevi meselelere kapılmış olabilir ancak sizden uzaklaşması mümkün değildir.

Sürekli seni düşünüyorlar ve onlar için önemli olan tek şey sensin. Ayrıca aşırı düşünmek zihninizi ve bedeninizi rahatsız edebilir. Kontrol edemediğimiz şeyler hakkında stres yapmayı göze alamayız. Partnerinizi herkesten daha iyi tanıyorsunuz ve eğer onun ihtiyacı olan şey alan ise buna saygı duymalısınız. Onlara bugün hissettiğiniz kötü hisler hakkında en ufak bir ipucu vermeyin; her ne kadar bundan rahatsız olmayacak kadar tatlı olsalar da, partnerinizin gerçek duygularını ehlileştirmek doğru olmaz.

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/

Burçlar Hakkında Daha Fazla