Kova ile Yay İlişki ve Aşk Uyumu

Kova burcu ile Yay burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Kova ile Yay birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Kova burcu erkeği ile Yay burcu kadını ilişki uyumu nedir, Kova burcu kadını ile Yay burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 28 Mayıs 2024 Salı günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Aşk yuvasında bir meydan okuma vardır. Dikkatinizi çekmeye çalışan yabancı bir parti var. İlişkinizin yeni bir aşamada olduğu gerçeğine bakılırsa, kesinlikle istenmeyen ilgi görmek istemezsiniz. Siz ve eşiniz bazı zor anlar yaşadınız ve böyle bir durumun orantısız bir şekilde patlayabileceğini hissediyorsunuz. Size göre her şey yeni ve görünüşe göre çok kırılgan. Hiçbir şey olmamasına rağmen aranızda huzursuzluk çıkmasından ve istenmeyen sonuçlara yol açabileceğinden korkuyorsunuz. Partnerinizi çok seviyorsunuz ve onun sizin yüzünüzden mutsuz olmasını istemiyorsunuz.

Astral görüş, bu konuda hiç endişelenmenize gerek olmadığı yönündedir. Partnerinizle aranızdaki bağ, bunun gibi küçük rahatsızlıklarla kopamayacak kadar güçlü. Partneriniz size tüm kalbiyle güvenen, şefkatli, sevgi dolu bir kişidir. Siz ikiniz, birbirinizin niyetini herkesten önce öğreneceğinizin tesellisini paylaşıyorsunuz. Dahası, partneriniz sizin için her şeyi göze almaya hazır.

Yaşadığınız çekişmeleri göründüğü gibi almayın. Siz ikiniz sevmeye yeni başladığınız ve henüz sorumluluklarınızın farkında olmadığınız için bu doğaldır. Ancak anlaşmazlıklar nedeniyle ikiniz daha akıllı olacaksınız ve birbirinize karşı daha uzlaşmacı olacaksınız. O yüzden endişelenmeyin, her şey yolunda. Yeni romantizme adım adım ilerleyin ve paylaştığınız sevginin tadını çıkarın.

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/

Burçlar Hakkında Daha Fazla