Kova ile Terazi İlişki ve Aşk Uyumu

Kova burcu ile Terazi burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Kova ile Terazi birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Kova burcu erkeği ile Terazi burcu kadını ilişki uyumu nedir, Kova burcu kadını ile Terazi burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Aşk tanrısı ikinizi de uzun zaman önce etkilemişti ve şimdi bugün, hafıza şeridinde bir yolculuğa çıkacaksınız. Partnerinizle ilk tanıştığınız günü ve şekli yeniden canlandırmak için ilham verici bir fikre sahip olacaksınız. Kesinlikle sıkı çalışmanızı takdir edecek ve ona hala ne kadar aşık olduğunuza şaşıracak ve etkilenecektir. Eğer ikiniz bir çift olduğunuzdan bu yana yıllar geçtiyse, bugün bazı büyük kıvılcımların uçuştuğunu göreceksiniz. Evlenip evlenmeyeceğinizi merakla bekleyenleriniz için bugün kesinlikle olumlu bir cevap alıyorsunuz.

Aylardır bu günü sabırsızlıkla bekliyorsanız partneriniz bugün soruyu soracak. Siz ya da eşiniz bir aydır büyük bir teklif planlıyorsunuz. Belki ona nasıl tanıştığınızı hatırlatırsanız size bir sürpriz hazırlayabilirler. Ve her zaman istediğin sürpriz: evlenmek.

Bugün park gibi halka açık bir yere gitmekten kaçının. Akşam şık bir yere gidin. Bu, ikinize çok güzel ve harika anılar hediye edecektir. Bu günü daha sonra hayatınızda yeniden yaratabileceksiniz. Bugün kesinlikle ikiniz için de hatırlanacak bir gün olacak. Birbirinize ne kadar sevdiğinizi gösterin.

Şanslı Renk: Pastel Yeşil, Krem, Sarı ve Siyah.

Şanslı Numaralar: 22, 28, 31, 46, 55 ve 62

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/

Burçlar Hakkında Daha Fazla