Kova ile Kova İlişki ve Aşk Uyumu

Kova burcu ile Kova burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Kova ile Kova birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Kova burcu erkeği ile Kova burcu kadını ilişki uyumu nedir, Kova burcu kadını ile Kova burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 23 Temmuz 2024 Salı günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bugün formunuzun zirvesindesiniz. Saf çekiciliğiniz, çekiciliğiniz, zarif sözleriniz, hepsi insanları kendinize çekecek. Zaten kararlı bir ilişkiniz varsa, partneriniz ilk etapta neden sizi seçtiğini hatırlayacak ve size yeniden aşık olacaktır. Partneriniz bu yeni farkındalığı göstermekten çekinmeyecektir ve siz de elbette tutkulu bir şekilde en iyi durumdasınız. Bütün bunlar romantizm için harika bir zaman yaratıyor. Sevginizi ve düşünceliliğinizi küçük ama anlamlı jestlerle gösterin. Tutku teklifleri – biraz riskli teklifler bile bugün büyük beğeni toplayacak ve artık partnerinizin romantik ve tutkulu nitelikteki neredeyse her şeyi kabul etmesini sağlayacak karizmaya sahipsiniz. Halihazırda bir ilişkiniz yoksa, insanlar çekiciliğinize ve zarafetinize çekileceği için bugün çok iyi vakit geçireceksiniz.

İnsanların her zaman ilgisini çeken saf bir cinselliğiniz var. Uzun süredir partneriniz bile bugün buna karşı bağışık olmayacak. Siz de bu konuda usta olsanız da, romantizmden çok tutkunun hakim olduğu bir zaman bekleyin. Bugün biraz rol yapma veya fantezi var ve bunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hatta partnerinizle daha önce yaptığınızdan farklı ve daha riskli bir şekilde birlikte olmaktan keyif bile alabilirsiniz. Bütün bunlar yalnızca aşk hayatınızı zenginleştirecektir.

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/

Burçlar Hakkında Daha Fazla