Koç ile Oğlak İlişki ve Aşk Uyumu

Koç burcu ile Oğlak burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Koç ile Oğlak birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Koç burcu erkeği ile Oğlak burcu kadını ilişki uyumu nedir, Koç burcu kadını ile Oğlak burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 25 Mayıs 2024 Cumartesi günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Tartışmalar ve kavgalar her ilişkinin parçasıdır ve sizinki de farklı değil. Ara sıra sürekli olarak küçük tartışmalara veya önemsiz kavgalara girebilirsiniz ve bu, aşırı yanlış sona varabilir veya gitmeyebilir. Zaman geçtikçe bazen sessiz kalmanın ve sessiz kalmanın daha iyi olduğunu anlayacaksınız. Pek çok şeyi akılda tutmak iyidir. İnsanın hiç olmadığı kadar çabuk fark edebileceği gibi, başkalarına ne kadar yakın olursa olsun, bazı şeyleri kendine saklamak her zaman daha iyidir.

Partnerinizin tartışmalarına verilen dürtüsel ve davranışsal tepkileri aklınızda tutmak ve hayal kırıklıklarınızı gidermek, kavgadan kaçınmanıza veya en azından kaçmanıza yardımcı olacaktır. Bu sizi partnerinize sakin bir mizaçla karşılık vermeniz konusunda eğitecektir. Ancak tutum veya davranışları dayanılmaz görünüyorsa, kendi adınıza konuşabilmeniz gerekir. Siz ve eşiniz içtenlikle öfkenizi azaltmaya ve enerjilerinizi birbirinize karşılık vermeye çalışırsanız, işler daha iyi sonuçlanacaktır. Sahip olduğunuz argümanlar ne olursa olsun, her zaman orada olmak ve onlarla bağlantıda olmak sizin açınızdan düşünceli bir jest olacaktır.

Evli çiftler çoğunlukla çocuklarıyla tartışmak veya kaliteli zaman geçirmek için otururlar. Mesleki taahhütleriniz sizi meşgul etmiş olabilir ve çocuklarınıza odaklanmak için zar zor zaman ayırabilirsiniz. Yardımınıza ihtiyaçları var ve orada bulunmaları çok önemli. Evdeyken işle ilgili her konuyu birkaç gün bırakın ve ailenize ve onların refahına odaklanın. Ailenizdeki yaşlıların da yardımınıza ihtiyacı olabilir. Sağlıklarını izleyin ve olası semptomları göz ardı etmediğinizden emin olun. Gerekirse uygun ilaçtan yararlanın. Gruptaki bekarlar çoğunlukla maddi konulara odaklanacak ve bir süreliğine harcamalarını kısıtlamayı düşünecekler. Günümüzde sağlık da bir önceliktir. Ağzınız düşüncelerinizden daha hızlı hareket ettiğinden sosyalleşmemek en iyisidir; büyük ihtimalle söylediklerinize pişman olacaksınız. Konuşmadan önce iki kez düşünmezseniz utanma riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Şanslı Renk: Pastel Yeşil, Krem, Sarı ve Siyah.

Şanslı Sayılar: 22, 28, 31, 46, 55 ve 62

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/

Burçlar Hakkında Daha Fazla