Koç ile Kova İlişki ve Aşk Uyumu

Koç burcu ile Kova burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Koç ile Kova birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Koç burcu erkeği ile Kova burcu kadını ilişki uyumu nedir, Koç burcu kadını ile Kova burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 23 Temmuz 2024 Salı günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Aşk oraya buraya birkaç nota düşürmüş gibi görünüyor. Sonuçta birlikte uzun zaman geçirdik. Ve heyecan yavaş yavaş azalıyor. Öte yandan, birbirinizle birlikte çok daha rahat ve rahat hissedersiniz. Daha önce ruh halinizi belirleyen çılgınlık yerine, yerini yerleşik bir iyi hissetme faktörü aldı. Her zaman birbirinizin yanında olacağınız konusunda birbirinize güvenmeye başladınız. Ancak aşk hayatınızda oluşan durgunluk ikinizin de yanlış yaptığınız bir şey olup olmadığını merak etmesine neden olur.

Yıldızlar sana endişelenmemeni söylüyor. Aslında sizin için son derece heyecanlı bir gün öngörüyorlar. Bir gün izin alın ve başlangıçta birlikte geçirdiğiniz tüm eğlenceli zamanları düşünmek için en yakın sessiz yere gidin. Devam edin ve aynı aktivitelerle ve belki yeni bir şeyle sihri yeniden yaratın. Bütün gününüzü kendinize adadınız ve günü buna değer kılmalısınız. Çıldırın, yıllar içinde tarzınızı değiştirdiyseniz o genç görünümü yeniden kazanmayı deneyin.

Romantik bir yemeğin yanı sıra ikinize özel bir yere kısa bir kaçamak da gündemde. Hediye etme şansı var. Hediye alırken deri ve ahşaptan kaçının. Yemeğinizi paylaşırken deniz ürünlerinden kaçının. Güne uygun olmayabileceğinden, kıyafetlerde parlak ışıklardan ve parlak renklerden kaçının.

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/

Burçlar Hakkında Daha Fazla