Koç ile Aslan İlişki ve Aşk Uyumu

Koç burcu ile Aslan burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Koç ile Aslan birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Koç burcu erkeği ile Aslan burcu kadını ilişki uyumu nedir, Koç burcu kadını ile Aslan burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 23 Temmuz 2024 Salı günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Partnerinize, onun için yeterince iyi olmadığınızdan korktuğunuz ölçüde derinden değer veriyorsunuz. Artık The Vampire Diaries’den Damon Salvatore ile daha iyi anlaşabilirsiniz; çünkü onları seviyorsunuz, onlara karşı bencil olamazsınız. Onları kendi iyilikleri için sizi terk etmeye ikna etmek için üzerinize düşeni deneyebilirsiniz. Agresif davranmaya başlayabilir ve kasıtlı olarak olumsuz tarafınızı boğucu derecede uzun bir süre boyunca ilgi odağı haline getirebilirsiniz. Daha kötü tarafınızı ortaya koymak, sırf amacınızı belirtmek için kasıtlı olarak sevdiğinizi incitmek sizi incitebilir, ancak sonuçlar aksi yönde sonuçlanacaktır.

Bugün partnerinizin azmini geriye dönük olarak değerlendireceksiniz. Yaptığınız onca şeye rağmen ne olursa olsun yanınızda olduklarında sizi şaşırtacaklar. Onlardan öğreneceğiniz çok şey olduğunu anlıyorsunuz. Onların sabrı, kendinize dair anlayışınızı sorgulamanıza neden olacaktır. Geçmişten gelen pek çok şey size anlamlı gelecek ve onlar için yeterli olduğunuzu hissetmekten vazgeçemeyeceksiniz. Günün sonuna doğru düşünceleriniz dolaşacak ve karşılığında onlar için neler yapabileceğinizi düşüneceksiniz. Kendinizi onlara tekrar tekrar aşık olurken bulacağınız için ilişkiniz mutlaka güçlenecektir.

Güçlü ve sadık kaldığınız sürece, korktuğunuz gibi hiçbir şey sizi veya partnerinizi uzun vadede etkilemeyecektir. Çok sevdiğiniz birine tüm kalbinizle bağlı olduğunuzu kabul etmek zaman ve cesaret ister. Ayrıca sevgiliniz kadar anlayışlı, sınavınız boyunca sabırlı ve sakin olacak bir partneriniz olduğu için de çok şanslısınız. Onları tıpkı eski günlerdeki gibi güzel, romantik bir randevuya çıkarırken gerginliği azaltacaksınız. Bekarlar bugün geçmişteki bağlantılarıyla tanışmış veya karşılaşmış olabilirler. Ancak onlarla tanışmak hiç de saçma görünmeyecek. Onlarla bağlantı kurarak eğlenceli vakit geçireceksiniz; dünya değişti, insanlar da değişti.

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/

Burçlar Hakkında Daha Fazla