İkizler ile Başak İlişki ve Aşk Uyumu

İkizler burcu ile Başak burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, İkizler ile Başak birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, İkizler burcu erkeği ile Başak burcu kadını ilişki uyumu nedir, İkizler burcu kadını ile Başak burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 25 Mayıs 2024 Cumartesi günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

İlişkinizdeki havayı bir tutam tuz doldurur. Partnerinizden sakladığınız bir şeyler olabilir ya da tam tersi olabilir. Zihniniz şüpheyle dolabilir ve onlarla yüzleşmekten rahatsız olabilirsiniz. Sizi tam olarak neyin rahatsız ettiğinden emin olamayabilirsiniz. Söz konusu konuya kalbinizi açın ve sorunu çözdükten sonra tepkinizin sonuçlarını kabul etmeye hazır olun. Partnerinizle yüzleşmeye hemen atlayabilirsiniz, ancak bunu yapmadan önce bunun neye yol açabileceğini düşünün.

Sorunun sizin tarafınızdan kaynaklanan bir yanlış anlamadan kaynaklanması akıllıca olmayacaktır. Ama göründüğü kadar ciddi bir şey değil. Bunların hepsi kafanızda olacak. Eşinizle gerçekte nasıl hissettiğiniz hakkında konuşmaktan başka yol yoktur. Onlarla konuştuğunuzda, dağılan tüyleriniz sakinleşecek ve zihniniz sakinleşecek. Astral harikalar bu haftanın ilerleyen saatlerinde lehinize çalışabilir. Endişelendiğiniz her şey muhtemelen sizi şaşırtacak bir şeydi.

Yani eğer zihniniz şüphe ve egoyla doluysa, tüm dağınıklığı temizleyin ve gelmek üzere olana hazırlanın. Aşkta yeni bir el deneyeceksiniz. Ancak bu, büyük kararlar almanın zamanı değil. Bir ‘sonraki adım’, ilişkinizde bulunduğunuz yerden uzak bir noktaya serap eden bir nokta. Yalnızca şu anki aşamanıza alışmaya başlıyorsunuz ve bu haftanın sonuna doğru sabırsızlandığınızı düşünseniz bile, ona biraz zaman vermelisiniz.

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/

Burçlar Hakkında Daha Fazla