Boğa ile Kova İlişki ve Aşk Uyumu

Boğa burcu ile Kova burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Boğa ile Kova birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Boğa burcu erkeği ile Kova burcu kadını ilişki uyumu nedir, Boğa burcu kadını ile Kova burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 25 Mayıs 2024 Cumartesi günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Son zamanlarda partnerinizin sizi hafife aldığını düşünüyor olabilirsiniz. Onları memnun etmek için üzerinize düşeni yapmaya çalışmış olabilirsiniz, ancak enerjinizin karşılıksız kaldığını hissetmeyebilirsiniz. Partnerinizle ilgili sizi rahatsız eden, ilişkinizin geleceğinden korktuğunuz şeyler var. Bütün bunların kafanızda planlandığını ve kesinlikle endişelenecek bir şey olmadığını anlamalısınız. Partnerinizin sizden sakladığı kendi sorunları da vardı.

Sizi sorunlarıyla rahatsız etmemek amacıyla bazı konuları gizleyebilirler. Sadece maddi ihtiyaçlar veya parasal yardım için size başvurmuş gibi görünebilirler, ancak bu buzdağının sadece görünen kısmıdır. Konunun derinliklerine inin; Partnerinize, nasıl hissettiğiniz konusunda hemen onunla yüzleşmek yerine, sakin bir şekilde neyle uğraştığını sorun. Bir kamyon dolusu soru sormaktan kaçının. Bunun yerine, onları size açılmaya ikna ederek sohbeti başlatın ve sabırla bitirmelerini bekleyin.

Kendilerini dinleyen dost bir yüz bulduklarında doğal olarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir. Sizinle birlikte savunmasız kalabilecekleri güvenli ve rahat bir ortam oluşturun. Çok geçmeden şüphelendiğiniz şeyin sadece korkularınız olduğunu anlayacaksınız. Bekarların harika bir hafta geçirmesi kaçınılmaz. İlginize çok uygun potansiyel bir partnerle tanışacaksınız, ancak emin olana kadar asla bir adım atmayın. Ne kadar çok ortak noktaya sahip olduğunuz göz önüne alındığında bu cazip gelebilir, ancak her zaman zamanın harikalar yaratmasına izin vermelisiniz. Aşk tanrısı senin için kök saldı.

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/

Burçlar Hakkında Daha Fazla