Boğa ile Koç İlişki ve Aşk Uyumu

Boğa burcu ile Koç burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Boğa ile Koç birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Boğa burcu erkeği ile Koç burcu kadını ilişki uyumu nedir, Boğa burcu kadını ile Koç burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 23 Temmuz 2024 Salı günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Sevgilinizin yakın zamana kadarki coşkulu karizmasının aksine, bugün onları rahatsız eden bir şeyler var gibi görünüyor. İlişkinizde hiçbir şeyin ters gitmediğinden emin olabilirsiniz, bu da sorunun kişisel olabileceği sonucuna varmanızı sağlar. Partnerinizin yüzünün her seğirmesini ve kıvrımını bilen biri olarak onun yanında olmalısınız. Artık sana her zamankinden daha çok ihtiyaçları olabilir. Karşılaşabilecekleri herhangi bir sorunun tüm ayrıntılarını size söylemeleri için onlara baskı uygulamayın, ancak onlara zaman tanıyın. Sizin varlığınız onları teselli ediyor ve size her şeyi açıkça anlatacak cesareti toplayabilmeleri gerekiyor.

Partnerinizi, öfkesini, kırılganlığını ve kırılganlığını her zaman anladınız ve bu onların sizin hakkınızda en çok takdir ettiği şey. Partnerinizin aklındakileri söylerken size karşı birkaç öfke nöbeti geçirme ihtimali var. Kapıyı tutmadan açılma sürecinin bir parçası olarak kabul edilmeli ve bunları kalbinize almamalısınız. Nasıl tepki verdiklerine pişman olabilirler ve sizin genişlemiş zihniniz ve sakin doğanız onları teselli edecek ve rahatlatacaktır. Gününüzün ikinci kısmını kalbinizi hafifletecek herhangi bir şeyle geçirin.

Ciddi, tartışmalı tartışmalardan veya ciddi, acı haberlere kulak vermekten kaçının. Partnerinizi saçma bir romantik komedi filmi randevusu veya atari salonunda bir turla eğlendirin. Parlak bir şekilde aydınlatılmış bir köprünün veya binlerce yıldızın altındaki sessiz bir sokağın yanında “Hatırlanacak Bir Yürüyüş” harikalar yaratacaktır. Derin vokal etkileşimlerden veya beyninizi düşünceyle ısıtan aktivitelerden daha fazla fiziksel hareket içeren aktivitelere kendinizi bırakın. İkiniz arasındaki gerilimi ve ağır duyguları gevşetecek her şeyi yapın. Partneriniz bu hareketi takdir edecektir. Alkollü içeceklerden veya çok fazla abur cuburdan kaçınmak en iyisidir. Bugün partnerinize verebileceğiniz en değerli hediye zamanıdır.

Şanslı Renkler: Turkuaz mavisi, mor, limon yeşili ve floresan turuncu

Şanslı Sayılar: 2, 8, 23 ve 35

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/

Burçlar Hakkında Daha Fazla