Boğa ile Koç İlişki ve Aşk Uyumu

Boğa burcu ile Koç burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Boğa ile Koç birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Boğa burcu erkeği ile Koç burcu kadını ilişki uyumu nedir, Boğa burcu kadını ile Koç burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 16 Temmuz 2024 Salı günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Romantizmin artık arka planda kalması muhtemel. İşle ilgili konular dikkatinizi çekiyor. İşle ilgili taahhütlerinizi göz ardı ettiğiniz ve bunun yerine zamanınızı yalnızca romantizme ayırdığınız için kendinizi biraz suçlu hissetme olasılığınız yüksektir. Mali yükümlülükler de dikkatinizi çekiyor ve artık onları görmezden gelemezsiniz. Artık pratiklik duygusu devreye giriyor.

Sorun şu ki, gezegen konumlarınız romantizmi unutmanıza izin vermiyor. Aslında, sürekli olarak romantizme duyulan ihtiyaç ve partnerinizle geçireceğiniz kaliteli zamanlar aklınızın bir köşesinde her zaman vardır. Bu duyguyu görmezden gelmenin, ne kadar sakıncalı görünürse görünsün, onu ortadan kaldırmayacağını bilmelisiniz. Daha iyi seçenek dürtülerinize teslim olmaktır. Sonuçta yemek yemelisin. Öyleyse neden partnerinizle küçük ve samimi bir akşam yemeğine gitmiyorsunuz? Bu romantik zaman aslında konsantrasyonunuzu artırmanıza ve işinizi daha iyi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Partneriniz, dikkatinizi tamamen ondan uzaklaştırıp işinize yoğunlaştığınız için kendini biraz ihmal edilmiş hissediyor. Partneriniz olgun ve anlayışlı ve artık işle ilgili konuların sizin ilgilenmeniz gerektiğinin farkında. Yani eğer o romantik akşam yemeğini ayarlayabilirseniz partnerinizi tatmin etmeniz şimdilik yeterli olacaktır. Birbirinizle geçireceğiniz küçük ama özel bir zaman, dış taahhütlerin artan baskısına rağmen ilişkinize yeni bir yaşam kazandırmaya yardımcı olacaktır.

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/

Burçlar Hakkında Daha Fazla