Başak ile Koç İlişki ve Aşk Uyumu

Başak burcu ile Koç burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Başak ile Koç birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Başak burcu erkeği ile Koç burcu kadını ilişki uyumu nedir, Başak burcu kadını ile Koç burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 28 Mayıs 2024 Salı günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Eski bağlantılar ve tanıdıklar hayatınızda yeniden ortaya çıkabilir. Bunun istikrarlı ilişkinizi sarsacağından endişelenebilirsiniz, ancak bu yalnızca arkanızdaki, ilgilenmenize gerek olmayan bir önsezidir. Onları partnerinizle tanıştırmak utanç verici veya tuhaf olabilir. Sağ ayakla vurduklarında işler daha iyi sonuçlanacak. Nabzınız size aksini söylüyor olabilir. Partneriniz her zaman serinkanlılığını korumuştur ve eski bir arkadaşınızla tanışmak eğlenceyi daha da artıracaktır. Utanabilirsin ama olabilecek tek şey bu. Partneriniz onlara kendisininmiş gibi davranacak ve birlikte eğlenceli vakit geçireceksiniz.

Öte yandan iş yerinde üstleriniz, meslektaşlarınız veya müşterilerinizle sürekli anlaşmazlıklara girebileceğiniz zor zamanlar yaşayabilirsiniz. Aklınızdaki tek şeyin, eşinizden sıcak bir kucaklaşma almak için aceleyle eve dönmek olması doğaldır. İş yükünüzün yoğunluğu, kırılganlığınızı, kendinizi kötü hissetmenize gerek kalmadan partnerinize ifşa etmenize neden olabilir. Partnerinizin önünde bu güvensizliği ortadan kaldırmanızı sağlayan simge olsa da, bu ikiniz arasında yeni bir yakınlık düzeyinin kilidini açar. Partnerinizin yanında rahatlık ararken, onun gözlerinin derinliklerini de okuduğunuzdan emin olun. Aynı zamanda strese de maruz kalıyorlar. Birbirinizle konuşmak ikinizi de aklı başında tutan tek şey olabilir. Bu yüzden onlarla konuşmadan önce asla çuvallamayın. Aranızda çıkabilecek her sorunu çözmeden asla çuvallamayın. Onlar kadar destekleyici ve özverili bir şekilde tezahürat yapan bir ortağa sahip olduğunuz için minnettar olacaksınız.

Bekarların iyi bir hafta geçirmesi kaçınılmazdır. Bu hafta birçok yeni insanla tanışacak ve birçok arkadaş edineceksiniz.

Şanslı Renkler: Kırmızı, Siyah, Parlak Sarı, Kahverengi, Açık Pembe, Koyu Yeşil ve Turuncu

Şanslı Numaralar: 11, 13, 16, 25, 31, 36, 43 ve 50

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/

Burçlar Hakkında Daha Fazla