Başak ile İkizler İlişki ve Aşk Uyumu

Başak burcu ile İkizler burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Başak ile İkizler birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Başak burcu erkeği ile İkizler burcu kadını ilişki uyumu nedir, Başak burcu kadını ile İkizler burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 19 Temmuz 2024 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Sağlık son zamanlarda olumsuz bir seyir izliyor ve bu durum günlük romantik programınızı etkiliyor. Kendinizi kötü hissediyorsunuz ama sağlığınız buna izin vermiyor. Partnerinizi üzmekten endişeleniyorsunuz ve bunu telafi edebilmek için iyileşmeyi umuyorsunuz. Bugün partnerinizle dışarı çıkmaya uygun olup olmadığınızdan emin değilsiniz.

Heyecanlanmadan ve daha fazla endişelenmeden önce, yıldızlar size endişelenmeyi bırakmanızı söylemeye geldi. Partneriniz, size bakmanın ve sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı olmanın bir ayrıcalık olduğu, çok şefkatli bir yapıya sahiptir. Üzülmek yerine son derece mutlu çünkü bu şekilde sizinle ilgilenme fırsatı buluyor ve bu şekilde ikiniz arasında çok daha samimi bir bağ kuruyor. Sağlığınıza kavuşmanızı bekleyemese de, size bakabildiği sürece, hey! Hiç şikayetçi değil. Eğer gerçekten onların gününü güzelleştirmek istiyorsanız, bir iltifat ya da ilgilerinin takdir edilmesi bugün en iyi şey olacaktır.

Dışarı çıkmak yerine bugün evde kalın ve eşinizin hazırladığı ev yemeğinin tadını çıkarın. Basit aktivitelere zaman ayırın. Bugün güçlü kokulardan ve sarımsaktan kaçının. Çiçekler söz konusu olduğunda güllerden kaçının çünkü dikenli sapları vardır ve dikenler bugün olumsuz etki yaratacaktır. Sonuçta bu, hayatın basit zevkleri üzerinden bağ kurmak için çok iyi bir zaman.

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/

Burçlar Hakkında Daha Fazla