Başak ile Boğa İlişki ve Aşk Uyumu

Başak burcu ile Boğa burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Başak ile Boğa birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Başak burcu erkeği ile Boğa burcu kadını ilişki uyumu nedir, Başak burcu kadını ile Boğa burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 25 Mayıs 2024 Cumartesi günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Partnerinizin sezgisel güçleri artmış gibi görünüyor ve siz sınırlarınızı korurken, neredeyse ne arzuladığınızı hissedebiliyorlar. Aptalca bir mesele yüzünden yüzünüz buruşmuş olabilir ve onların elmacık kemiklerinizi bir gülümsemeyle kaldırmaları zaman almaz. Hem duygusal hem de hassassınız, bu da birbirinizi iyi tamamlamanızı sağlıyor. Gününüz aptalca bir protestoyla başlayabilir ve komik bir notla bitebilir. Gününüzü fazla düşünmeyin veya planlamayın. Bırak olsun. Hayatınızda işaretlemek isteyeceğiniz en tatlı gün olabilir.

Bugün yeni şeyler denemeye biraz zaman ayırın. Bugünü sıradanlığın dışında yaşamakla ilgili hale getirin. Ellerinizi yeni bir enstrümanda, yeni bir dilde, yeni bir kıta mutfağında veya yeni bir tarifte deneyin. Biraz yaramazlık eklemeyi unutmayın. Toplum içinde gözlerinizi birbirinizden alamayabilirsiniz ve aynı zamanda toplum içinde sevgi gösterileri de yapabilirsiniz. Bundan kaçınmaya gerek yok. Toplum içinde tatlı romantik jestler aranızdaki bağın güvencesidir. Bu birbirinizle ne kadar rahat olduğunuzu gösterir.

Tüm önemli tartışma konularını başka bir güne saklamayı düşünün. Onları büyütmek, bugün yaşadığınız fanteziyi mahvedebilir. Bekarsanız, daha sonra pişman olabileceğiniz veya utanabileceğiniz bir yüz yansıtma eğiliminde olduğunuz için bugün dikkatinizi çekmeyebilir. Dikkat çekmemek sizden uzak durmanızı gerektirmez. Başkalarıyla sosyalleşmenin yanlış bir yanı yoktur, ancak romantik buluşma arzunuzu başka bir güne saklamanız en iyisidir. Romantik bir partnere ihtiyaç duymayacağınız arkadaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla gününüzü geçirebilirsiniz.

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/

Burçlar Hakkında Daha Fazla