Aslan ile Akrep İlişki ve Aşk Uyumu

Aslan burcu ile Akrep burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Aslan ile Akrep birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Aslan burcu erkeği ile Akrep burcu kadını ilişki uyumu nedir, Aslan burcu kadını ile Akrep burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 19 Nisan 2024 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Geçmişinizden biriyle zor bir son yaşamış olabilirsiniz ve ancak iyileşme aşamasında olabilirsiniz. Yaşadığınız duygusal çalkantı miktarı, takip eden her karşılaşmada sizi taş gibi soğuklaştıracak kadar acımasız olabilir. Artık başka birine duygusal olarak bağlanamayacağınızı düşünebilirsiniz. Muhtemelen sizi üzen kişiyle tanışacak, sorunlarınız sorulacak veya size geçmişi hatırlatacak benzer durumlarla karşılaşacaksınız.

Bu şanslarla yüzleşme konusundaki direnciniz objektif ve inkarcı davranmanıza neden olabilir. Sert cildi göstermek için objektif davranmak şu anda rahatlatıcı olabilir, ancak yavaş yavaş size zarar verebilir. Onu dışarı çıkarmalı ve duygularınızı kucaklamalısınız. Bunu yapmak gerçekte nasıl hissettiğinizi fark etmenizi sağlayacak ve gerçekte ne istediğinize dair daha net bir resim sunacaktır. O kişiye tekrar bir araya gelmeye niyetinizin olmadığını belirtin. Kapanışa yardımcı olun.

Duygularınız o kadar derine kök salmalıdır ki, kimse duygusal zihninizi sarsıp tarihi tekrarlayamaz. Öte yandan, partnerinize ikinci bir şans vermek istiyorsanız, bir sonuca varmak için acele etmeyin. Dikkatli kararlar verin ve dikkatli ilerleyin. Odak noktanız çoğunlukla rahatsız edici zihninizi onarmak olurken sağlığınıza dikkat edin. Zihninizin vücudunuzu kandırmasına izin vermeyin.

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/

Burçlar Hakkında Daha Fazla