Akrep ile Balık İlişki ve Aşk Uyumu

Akrep burcu ile Balık burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Akrep ile Balık birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Akrep burcu erkeği ile Balık burcu kadını ilişki uyumu nedir, Akrep burcu kadını ile Balık burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 25 Mayıs 2024 Cumartesi günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Oldukça kontrolcü doğanız bugün bazı ciddi aksiliklerle karşı karşıya. İlk kez, ne kadar planlar ve hazırlıklar yaparsanız yapın, bazı şeylerin tamamen kontrolünüz dışında olduğunu fark etmeye başlayacaksınız ve aşık olmak da bunlardan biri. Bu sizin için korkutucu bir duygu çünkü kendi mutluluğunuzun bir başkasının mutluluğuna ayrılmaz bir şekilde bağlı olması hissinden kesinlikle hoşlanmıyorsunuz.

Ama çözemediğiniz gerilimlerle kendinizi çıldırtmanın artık hiçbir faydası yok. Kalbin mantığı dinlemeye hazır değil. İlk defa kalbinizin sesini dinleyip, soğukkanlı mantık yerine hislerinize göre hareket etmelisiniz. Bu tamamen doğanıza aykırıdır, ancak buna engel olamıyorsunuz. Bu duyguyla mücadele etmenin hiçbir faydası yok. Artık hayatınızın sevgi tarafından yönetildiğinin farkına varmalısınız, her ne kadar bu sizi mutlu ve mutlu hissettirmese de. Bunun yerine, rahatlamanız ve başınıza gelenleri takdir etmek için zaman ayırmanız gerekir.

Aşk tüm mantıksal düşüncelerinizi fethederken siz bitkin hissediyor olabilirsiniz ama partneriniz çok mutlu, halinden memnun ve heyecanlıdır. Partneriniz, aşık olma hissini duygusal olarak ele alma konusunda çok daha donanımlıdır ve sizin duygularınızı çözdüğünü görmekten keyif alacaktır. Bugün partnerinizden sağlıklı bir dozda alayla çok fazla hassasiyet ve destek bekleyin.

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/

Burçlar Hakkında Daha Fazla