Akrep Haftalık Burç Yorumları (27 Mayıs – 2 Haziran Haftası)

Akrep burcunun 27 Mayıs – 2 Haziran haftası için burç yorumları neler? Akrep burcunun 27 Mayıs – 2 Haziran haftası neler bekliyor? Akrep burcunun 27 Mayıs – 2 Haziran haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 27 Mayıs – 2 Haziran haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 27 Mayıs – 2 Haziran haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 27 Mayıs – 2 Haziran haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 27 Mayıs – 2 Haziran Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta gülümsemek için bir neden var. Hafta 26 Mayıs Pazar günü Oğlak burcundaki ayın Kuzey Düğümü ve Güney Düğümü ile kare yapmasıyla başlıyor.
Akrep burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu 27 Mayıs – 2 Haziran Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Evde büyük bir çılgınlık yaşanıyor. Bu, bir oda arkadaşınızın taşınması veya taşınması ya da ev sahibinden gelen önemli bir haber olabilir, ancak her ne ise, bununla doğrudan yüzleşmelisiniz.
Akrep burcunun Haftalık İlişki yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu 27 Mayıs – 2 Haziran Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta senin için yoğun ve tutkulu geçiyor Akrep. 26 Mayıs’ta Oğlak burcundaki ay Merkür’e üçgen açı yapıyor ve partnerinizle duygusal bağların derinliklerine inmeniz için size ilham veriyor.
Akrep burcunun Haftalık Aşk yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu 27 Mayıs – 2 Haziran Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Tutkularınızı ciddiye alın Akrep. 27 Mayıs Pazartesi günü Boğa burcundaki Merkür Balık burcundaki Satürn ile altmışlık açı yaparken, iş hayatınızda ne yapmak ve yaratmak istediğiniz hakkında konuşun.
Akrep burcunun Haftalık İş yorumunun devamını okuyun