Akrep Haftalık Burç Yorumları (13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası)

Akrep burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Akrep burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftası neler bekliyor? Akrep burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kararlılığınız size galibiyet getirecek. Hafta, 13 Mayıs Pazartesi günü güneşin Boğa burcundaki Uranüs’le ve ilişkiler evinizde kavuşumuyla başlıyor.
Akrep burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Sevgili Akrep, mesleki taahhütleriniz bu hafta nasıl ilerleyecek? 13 Mayıs Pazartesi günü Boğa burcundaki güneş Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yaptığında sözleşmelerinizde, ortaklıklarınızda ve düzenlemelerinizde beklenmeyeni bekleyin. Bu kavuşum sizi her iki yöne de gidebilecek bir döngüye sokabilir.
Akrep burcunun Haftalık İş yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi ve Salı günleri hayat sizin için oldukça tuhaf olacak, ancak size ne kadar borçlu olurlarsa olsunlar insanlardan iyilik beklemeyin. Sorun değil.
Akrep burcunun Haftalık İlişki yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Aşk konusunda şanssızsanız, 17 ve 18 Mayıs’ın partnerinizle yeni bir başlangıç ​​yapmak için harika günler olduğunu göreceksiniz. Güneş, Uranüs, Venüs ve Jüpiter, Merkür ve geri giden Plüton arasındaki kareden çıkarken, aylar önce verdiğiniz kararları yeniden değerlendiriyor ve bunların doğru olup olmadığını anlamaya çalışıyorsunuz.
Akrep burcunun Haftalık Aşk yorumunun devamını okuyun