Akrep Yıllık Burç Yorumları

Siz gizemli, yoğun bir su burcusunuz ve gizemli cazibenizi öne çıkarmayı seviyorsunuz Akrep, ancak ciddi Satürn 2024’te dramayla ilgili beşinci evinizden ve dikkat arayışından geçerken, her zamankinden daha fazla ilgi odağı olacaksınız. Spor ve hobiler gibi eğlence için yaptığınız şeylere de daha iddialı bir vurgu var, bu nedenle rekabetçi havanızı akışa başlamaya hazırlayın. Çünkü zamanınızı bir şeye adayacaksanız, o konuda elinizden gelenin en iyisi olmaya çalışmalısınız, değil mi?!
Tutkulu, agresif yardımcı lideriniz Mars, ilk haftadan itibaren şımarık Yay burcuyla ateşli bir birliktelikle başlayarak, bu yıl da üzerinizde yoğun bir etki bırakıyor. İçe dönük biri olsanız bile, bu spontane enerji sizi yeni olasılıklara maruz bırakabilir ve hayatınıza daha fazla macerayı hemen kabul etmenize yardımcı olabilir. Yeni yıla davetlere ve fırsatlara evet diyerek başladığınızda, bu Evren’e mutluluğa ve başarıya açık olduğunuzu ve yolunuza daha fazla güzel şeyin gelmeye başlayacağını söyler!
Diğer yardımcı lideriniz Plüton inanılmaz bir dönüşüm enerjisine sahip ve Ocak ayının sonundan Eylül ayının başına kadar deneysel, yenilikçi hava burcu Kova burcuna katıldığında, değişim ufukta görünüyor. Tipik olarak her şeye tutunmayı seven sabit bir burçsunuz, ancak bu geçiş size hayatınızda işe yaramayan şeyleri bırakma izni vermenin son derece özgür olabileceğini öğretiyor. 2024’te, hayatınızın hangi alanlarının yenilenmeye ihtiyacı olabileceğini bulmanın ve ardından oraya çıkıp o sıfırlama düğmesine basmanın zamanı geldi!
Satürn bu yıl içe dönük olarak seyahat ediyor, Balık burcunu ve romantizm eviniz Akrep’i anlıyor ve aşk hayatınızda aradığınız cevaplar için daha derine inmeniz gerektiğini vurguluyor. Eğer romantik hayal kırıklığından payınız bu yılın başlarında sevilmediğinizi hissetmenize neden oluyorsa, bu durum önümüzdeki on iki ay boyunca değişecektir. Bu geçiş size öz değer ve sevgiye açık olma konusunda önemli dersler verebilir, geçmişteki başarısızlıklarınızı kucaklarken ve öz sevgide ilerlerken kim olduğunuzla gurur duymanıza yol açabilir. Hatalarınız olarak gördüğünüz şeyler için kendinizi affetmek, bu yıl aşk adına yapacağınız en önemli şey olabilir.
Seksi Mars, çeşitliliği seven İkizler burcunu ve seks bölgenizi Temmuz sonu ile Eylül başı arasında ziyaret ederek yoğun romantik ilginizi tek bir kişiye kaydırır (takıntılı olduğunuz ve onu her gördüğünüzde kalbinizin erimesini sağlayan bir kişiye sahip olduğunuzu bilirsiniz) !) daha önemsiz uğraşlara. Sana benzemiyor değil mi? Ancak bu, ruh eşinizi bulmaktan ziyade birkaç sıradan bağlantı kurmakla ilgilenebileceğiniz birkaç durumdan biridir. Ve bu kesinlikle sorun değil!
Güneş, Ekim sonundan Kasım sonuna kadar kendinize güvenen burcunuzda vakit geçirdiğinde ve en iyi niteliklerinizin tümü öne çıktığında, kendinizi daha çok seksi halinize benzeteceksiniz, neredeyse karşı konulmazsınız. Bu ay seksi çekiciliğinizi dünyadan gizlemek neredeyse imkansız ve neden bunu isteyesiniz ki? Özel gününüzü birlikte kutlamak için ruh eşinizi zamanında bulmak ne kadar harika olurdu?
Bu yıl Neptün, sizi bencillikten kurtaran ve ilişkinizde bağışlayıcılığı ve anlayışı teşvik eden, yoğun duygusal bir su burcu olan Balık burcunda Satürn’e katılıyor. Bu nazik gezegensel ortaklık Akrep sırasında bencil davranışlar gerçekten devre dışı bırakılır ve bir sevgili olarak yetenekli yetenekleriniz ve yoğun sadakatinizle birleştiğinde, hassas, alıcı doğanız sizi herkesin isteyebileceği en iyi ortaklardan biri yapar. Bu yıl bae ile kaliteli zaman geçirmek, ömür boyu sürecek rüya gibi anılar yaratıyor.
Aşk tanrıçası Venüs ayrıca Mart ortasından Nisan başına kadar şefkatli Balık burcuyla ortak olur, bu da empatiyi ve anlayışı artırır. Sevgiliniz için her zaman ekstra çaba harcamaya hazırsınız, ancak artık onların neler yaşadığına dair sizi ne olursa olsun onların yanında olmaya teşvik eden daha iyi bir bakış açısına sahipsiniz. Bununla birlikte, duygularınız da artık oldukça kolay incinebilir, çünkü bu hassas geçiş sırasında koşulsuz sevginizi dağıtma konusunda saf ve fazla güvenme eğilimindesiniz. İnsan senin kadar sevdiğinde bazen gönül yarası kaçınılmaz olur.
Mars, temmuz sonu ile eylül başı arasında tartışmaya açık İkizler burcuyla ortaklığa doğru ilerliyor ve bu da bae ile aranızda anlaşmazlığa neden oluyor. Şu anda oluşan rahatsız edici gerginlik yıl sonuna kadar rahatlıkla sürebilir ve ilişkinizin gidişatını değiştirebilir. Şakayı çok ileri götürmek veya “sırf bu yüzden” tartışmak kötü bir fikirdir ve birinizin veya her ikinizin de ciddi bir kırgınlığa dönüşen bir kin beslemesine neden olabilir. Aynı fikirde olmamayı, birbirinizi affetmeyi ve hızla yolunuza devam etmeyi kabul etmezseniz işler hızla kontrolden çıkabilir.
2024’te kariyer gelişiminiz, Balık burcundaki Satürn birleşiminden elde edilen yaratıcı, ilham verici, istikrarlı ve sorumlu havadan yararlanacak. Bu yıl kariyer başarısının iki farklı tarafı var Akrep ve aradaki farkı bilmek işe yarıyor. Birincisi, iş arkadaşlarınızla, çalışanlarınızla, patronlarınızla ve müşterilerinizle heyecan verici yeni ilişkiler kurma fırsatına sahipsiniz; bu, mevcut işinizi daha yüksek bir seviyede yapmanıza veya bir süredir istediğiniz veya şu anda istediğiniz bir işi almanıza yardımcı olabilir. sana daha çok yakışıyor. İkincisi, ne zaman eğlenip rahatlayacağınızı ve iş konusunda aşırı strese girmeyeceğinizi bilmek de önemli bir beceridir. Nihai kariyer tatmini için ikisi arasında bir denge kurmaya çalışın.
Bu yıl sezgisel Balık burcunda seyahat eden çalışkan Satürn’den alınacak bir başka ders, hayalinizdeki işle veya gerçek olamayacak kadar iyi görünen iş fırsatlarıyla ilgilidir. Bu geçiş, zihninizi temizlemenize yardımcı olur, böylece doğru yöne gittiğinize (ya da gitmediğinize) dair sinyallere daha açık olabilirsiniz. Satürn haziran sonu ile kasım ortası arasında geri hareket ettiğinde, kariyeriniz hakkında ciddi bir iç araştırma yapmak için değerli zamanınız olacak. Ne çalışıyor, ne çalışmıyor? Evrenden gelen işaretlere dikkat etmek sizi hak ettiğiniz başarıya yönlendirecektir.
Şans ve zenginlikle bağlantılı gezegen olan Bolluk Jüpiter, yılın ilk beş ayını para gurusu Boğa burcuyla geçirerek paranız konusunda sabırlı olmanızı hatırlatıyor. Bu uzun vadeli geçiş dikkatli olmanızı tavsiye eder Akrep, bu nedenle muhtemelen gerçek olamayacak kadar iyi görünen hızlı bir şekilde çok para kazanma fırsatlarını göz ardı etmek isteyeceksiniz. Akıllı, anlayışlı ve becerikli bir araştırmacı olarak kimin gerçek olduğunu ve kimin sizi dolandırmaya çalıştığını bulmanız birkaç tuşa basmaktan fazlasını gerektirmez. Gerçek Akrep tarzında, bu yıl zorlukla kazandığınız para söz konusu olduğunda bu şüpheleri aklınızın bir köşesinde tutun!