Akrep Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta kararlılığınız size galibiyet getirecek.
Hafta, 13 Mayıs Pazartesi günü güneşin Boğa burcundaki Uranüs’le ve ilişkiler evinizde kavuşumuyla başlıyor. Akrep burcu, bugün son derece ilginç biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişiye çekildiğinizi hissedebilir ve onu daha iyi tanımak isteyebilirsiniz. Çok alışılmadık bir şey yapabilirler veya eksantrik bir tavırları olabilir. Bu yeni bağlantı harika bir arkadaşlığa ya da çok daha fazlasına yol açabilir.
Merkür 15 Mayıs Çarşamba günü Boğa burcuna giriyor. Merkür 3 Haziran’a kadar Boğa burcunda olacak. Bu süre zarfında arkadaş çevrenizi, iş tanıdıklarınızı ve profesyonel bağlantılarınızı genişletmeye odaklanabilirsiniz. Bir konferansa veya kongreye katılabilirsiniz. Bölgenizdeki insanları toplamak için kendi grubunuzu kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızın arkadaşlarıyla tanışabilirsiniz. Ve eğer bir aşk ilişkisi arıyorsanız, artık bol sularda balık tutuyorsunuz demektir.
Aşk konusunda şanssızsanız, 17 ve 18 Mayıs’ın partnerinizle yeni bir başlangıç ​​yapmak için harika günler olduğunu göreceksiniz. Güneş, Uranüs, Venüs ve Jüpiter, Merkür ve geri giden Plüton arasındaki kareden çıkarken, aylar önce verdiğiniz kararları yeniden değerlendiriyor ve bunların doğru olup olmadığını anlamaya çalışıyorsunuz. İlişkinizi yürütmeye çalışmak istediğiniz için kendinizi kötü hissetmenize veya utanmanıza gerek yok.
Eğer biri sizi yargılıyorsa, hiç kimseye hiçbir şeyi haklı çıkarmak zorunda olmadığınızı unutmayın. Hiç kimse kapalı kapılar ardında neler olup bittiğini veya sizinle sevgiliniz arasında ne tür bir sihir gerçekleştiğini bilemez. Partnerinizle birlikte büyüyebilirsiniz; ancak yalnızca ikiniz de dönüşüme açıksanız.
Sevgili Akrep, mesleki taahhütleriniz bu hafta nasıl ilerleyecek? 13 Mayıs Pazartesi günü Boğa burcundaki güneş Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yaptığında sözleşmelerinizde, ortaklıklarınızda ve düzenlemelerinizde beklenmeyeni bekleyin. Bu kavuşum sizi her iki yöne de gidebilecek bir döngüye sokabilir. Bir anlaşma beklenmedik bir şekilde başarısızlığa uğrayabilir veya ortaya çıkabilir. Harika veya çalkantılı bir ortaklığınız olabilir.
Her ne kadar bu çalkantılı olsa da, Boğa burcundaki Venüs Balık burcundaki Satürn’ün altmışlık açısını yapacağından, sevdiğiniz bir şeyi sunmak için beklenmedik bir şekilde kendinize güvenmenize yardımcı olabilir. Bir inanç sıçraması gerektireceğinden, bu geçiş sırasında bir tutku projesini veya bir fikri ortaya koymanız daha iyi olabilir.
Önümüzdeki birkaç gün içinde, 15 Mayıs Çarşamba günü Merkür Boğa burcuna girerken mesleki taahhütlerinizde ne istediğinizi ve neye ihtiyaç duyduğunuzu konuşun. Boğa burcundaki Merkür, koşullarınızı, beklentilerinizi ve sınırlarınızı belirlerken üzerinde çalışmak istediğiniz şey üzerinde istikrar kazanmanıza yardımcı olacaktır. .
Çalışma haftanızın sonunda, 17 Mayıs Cuma günü Boğa burcundaki Merkür Kova burcundaki geri giden Plüton ile kare açı yaptığında kişisel meselelerinizi açmak zorunda kalabilirsiniz. Kişisel bir konu iş hayatınızı etkileyebilir, bu yüzden bunun hakkında konuşmak faydalı olabilir.
Pazartesi ve Salı günleri hayat sizin için oldukça tuhaf olacak, ancak size ne kadar borçlu olurlarsa olsunlar insanlardan iyilik beklemeyin. Sorun değil. Bunu gayet iyi atlatacaksın. Hafta ortasına gelindiğinde, arkadaşlarınız kolektif olarak birlikte hareket edecek ve yapılmamış herhangi bir temizlik varsa, ortalığı temizlemenize yardımcı olabilecekler. Hafta sonu küçük bir şey canınızı sıkacak. Hiçbir zaman açığa çıkmayabilir ve zaten o kadar da önemli değildir.