Akrep Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep, Aslan ayı geri giden Merkür ve Kayron ile aynı hizadayken, çok fazla iş biriktirmiş yapılacaklar listelerini takip ederek kendinizi destekleyin. Küçük ve büyük dönüm noktalarına ulaşma yolunda aktif adımlar atarken iyileşmeyi bulacaksınız, bu nedenle meşgul olmayı unutmayın. Venüs bu öğleden sonra Kader Düğümleri ile aynı hizaya geldiğinde, kendinizi yorgun, bağlantısız veya donuk hissetmenize neden olan alışkanlıklardan kurtulmayı seçerek sağlıklı yaşam yolunuza doğrudan odaklanın. Luna, Jüpiter ve Uranüs’le karşı karşıya geldiğinde, sizi verimsiz yönlere yönlendirecek rutinlerden kurtulduktan sonra biraz kişisel bakımla başlamayı düşünün.
Akrep tarafından sembolize ediliyorsunuz, Akrep. Gözünü bir şeye diktiğinde, hemen içeri girersin! Bu haftanın kozmik enerjisi sizi bir süpernova gibi parlayacak, özellikle heyecanlanmaya hazır hale getirecek! Seks ve tutku gezegeni güçlü Mars, yıldızların arasından kayarken, elektrikli Uranüs ile uyumlu bir altmışlık açıyla bağlantı kuracak. Bu, ham tutku için beş yıldızlı bir dönem olduğu anlamına gelir. Parıldayan tarafınızı kucaklayın ve uzun, tutkulu seks maratonlarına zaman ayırın. Derin, terli, derin ve terli hale gelirken anın sizi istediği yere götürmesine izin verin!
Sevgili Akrep, işte önemli bir fırsat karşınıza çıkabilir. Büyük bir kırılma bekliyorsanız, Koç’taki Venüs Koç’taki Kuzey Düğümü ile kavuşum yaptığında ve Terazi’deki Güney Düğümü ile karşıt açı yaptığında bu gelebilir. Uzun zaman önce iş başvurusu yapmış ve unutmuş olabilirsiniz. Ayrıca mevcut işyerinizde ilerlemeniz konusunda patronunuza yorumlarda bulunabilirdiniz. Ne yapmış olursanız olun, kader enerjisi bir teklifin bir araya gelebileceğini ima ediyor. İşyerinde yeni bir şeye karar vermeden önce artıları ve eksileri tartmaya zaman ayırın.
Klişe bir tavsiye gibi gelebilir ama bugün konuşmadan önce düşünün. Beyninizin ağzınıza yetişmesi için biraz zamana ihtiyacı vardır, bu yüzden bu arada kelimeleri dikkatli seçin.
Bugün başka bir şey yapmayı düşünmeden önce kendinize olan güveninizi artırmaya çalışın. Güç yayacağınız noktaya gelmenize gerek yok, ancak tam olarak ne yapabileceğinizi anlayana kadar bekleyin.
Cupid dünden bu yana hâlâ uçup gittiği için bugün aşka dikkat edin. Bir aşk bağının oluşması durumunda hareketli bir Teksas-Meksika restoranı ilk buluşma için idealdir. Ancak börekinize çok fazla habanera biberi koyarak etkilemeye çalışmayın. Ağzınıza su döktüğünüzde sohbet etmek zorlaşacaktır.
Onu seviyorum? Nefret mi ediyorsun? Karar veremiyor musun? Anında bir moda kararı vermek zorunda kalırsanız, içgüdülerinizle hareket edin. Asla giymeyeceğiniz bir şeye para harcamak yerine, kararsız olduğunuz bir satın alma işlemini başkalarına devretmeniz daha iyi olur.
Siz her gün aynı kıyafetleri giyerken, çocuğunuz da her zaman düzgün giyiniyorsa, anne olduğunuzu bilirsiniz derler. Bugün, gardırobunuza bir başka sevimli tişört veya pantolon ekleme dürtüsüne direnin.
Fikrinizin boynuna bir zil bağlayın ve dostane bir sohbette onu serbest bırakın. İnsanların fikrinizi nasıl kullandıklarını ve bunlara nasıl yanıt verdiklerini dinleyin. Bu anlatısal müzik, iyileştirmenize, açıklamanıza ve devrim yaratmanıza yardımcı olacaktır.
Bugün yeni gelenekler başlıyor. Haftalık gözleme kahvaltısı planlayabilir veya nesiller boyunca aktarılması için kendinizin veya kızınızın bir minyatürünü görevlendirebilirsiniz. Başka bir gün yaşayacağınız gerçeğini kutlamak için ritüelleri kullanın.
Bir arkadaşınızın yeni yaşam planıyla ilgili küçük ayrıntılar alarm zillerini çaldırabilir. Çabuk hareket edin.